در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  examuast.ir سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی

  1 بازدید

  examuast.ir سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  examuast.ir | سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مراحل ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی

   همانطور که پیش از این اشاره شده است امتحانات متمرکز نیم سال جاری دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری ( برخط ) و در زمان مقرر برگزار می شود که سایت examuast.ir به منظور برگزاری این امتحانات در نظر گرفته شده است . هم چنین آموزش مجازی مقاطع و رشته های مختلف این دانشگاه نیز از طریق سامانه سما لایو انجام می شود .

   دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید با استفاده از کد ملی که در سامانه هم آوا نیز ثبت شده است وارد سایت examuast.ir و سامانه امتحانات شوند و مراحل احراز و تایید اطلاعات فردی و آزمونی را طی کرده و برای آزمون آماده شوند .

   دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید مدتی پیش از برگزاری آزمون برای آشنایی با محیط سامانه و اصطلاحا " مانور آزمون " در تاریخ اعلام شده وارد سایت شده و اطلاعات خود را ثبت و برنامه امتحانی ارائه شده را بررسی و تایید کنند . در ادامه مراحل ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی به نشانی examuast.ir ارائه شده است .

   مراحل ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی :

  1 - ورود به سایت examuast.ir

  2 - وارد کردن کد ملی دانشجو

  3 - بررسی و تایید مشخصات فردی

  4 - بررسی و تایید عناوین دروس آزمون متمرکز در مقایسه با دروس انتخابی ترم

  5 - ثبت شماره تلفن همراه فعال و در دسترس دانشجو

  6 - تعیین رمز ورود به سامانه از سوی دانشجو

  7 - ورود به سامانه در تاریخ اعلام شده برای آزمون متمرکز هر درس و یا مانور امتحان اجباری

   داوطلبان باید از رمز ورودی که در این سایت تعیین و ثبت می کنند برای هر بار ورود به سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی استفاده کنند لذا باید در حفظ این رمز کوشا باشند . البته در صورت فراموش کردن رمز ورود به سامانه examuast.ir می توانند از طریق سامانه برای بازیابی آن اقدام کنند .

   داوطلبان می توانند 15 دقیقه قبل از آغاز زمان آزمون غیر حضوری واحد درسی خود وارد سامانه آزمون شوند . همچنین دانشجویان کاردانی و کارشناسی این دانشگاه تنها تا حداکثر 15 دقیقه بعد از آغاز آزمون می توانند وارد سامانه شوند . دانشجویان می توانند با مطالعه مقاله زیر از زمان دقیق آزمون های خود مطلع شوند .

  راهنمای ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی

   دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی برای شرکت در امتحانات پایان ترم حضوری باید کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه علمی کاربردی را دریافت کرده و همراه داشته باشند اما برای شرکت در آزمون های غیر حضوری به کد ملی ( نام کاربری ) و رمز عبور ( که خود در سامانه تعیین کرده اند ) نیاز دارند .

   این دسته از داوطلبان می توانند طبق برنامه درسی و ترمی ارائه شده در سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی و پرتال شخصی خود در امتحانات مرتبط با هر واحد درسی در زمان مقرر شرکت کنند . در ادامه این مقاله راهنمای تصویری مراحل ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی را ارائه داده ایم .

  1 - جست و جوی عبارت " examuast.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم

  2 - وارد کردن کد ملی دانشجو و ورود به سیستم 

  3 - وارد کردن شماره دانشجویی و انتخاب گزینه ادامه

  4 - وارد کردن شماره مبایل معتبر و تعیین گذر واژه برای ورود به سامانه

  5 - تایید نهایی رمز تعیین شده و انتخاب گزینه " ورود به سامانه "

  6 - مشاهده و تایید اطلاعات فردی دانشجو

  7 - پاسخ به سوالات ( به عون مثال سوالات نظر سنجی )

  برای ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید

   هم چنین دانشجویان این دانشگاه می توانند برای اطلاع از جزئیات دروس انتخابی و تقویم آموزشی این واحد ها به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند . این دسته از داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر به راحتی به سامانه هم آوا دسترسی یابند .

  اگر پس از مطالعه مقاله ورود به سامانه امتحانات غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی​ ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است امتحانات متمرکز این دانشگاه به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار خواهد شد .

  ✔️ داوطلبان با استفاده از کد ملی خود می توانند وارد این سامانه شوند که سایر مراحل عضویت در این سامانه در مقاله توضیح داده شده است .

  ✔️ امتحانات این دانشگاه از طریق سامانه برحط امتحانات به نشانی examuast.ir انجام می شود که مراحل و لینک ورود به این سامانه در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی ، examuast.ir | صدای مشاوران

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی ، examuast.ir | صدای مشاوران

  با توجه به شیوع بیماری کرونا طبق اطلاعیه منتشر شده آزمون های متمرکز پایانی ترم دوم سال تحصیلی ۹۹ دانشگاه علمی کاربردی غیر حضوری انجام خواهد شد. دانشجویان از طریق سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی به نشانی examuast.ir  می توانند در امتحانات سال جاری شرکت کنند. در ادامه مقاله می توانید به صورت تصویری بامراحل ورود به سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوید.

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی

  با شیوع بیماری کرونا تغییراتی در سیستم برگزاری و تقویم آموزشی آزمون های نیمسال دوم تحصیلی سال ۹۸ دانشگاه علمی کاربردی ایجاد شد. با توجه به آخرین اطلاعیه منتشر شده این آزمون ها به صورت غیر حضوری از طریق سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی انجام خواهند شد.
  دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه علمی کاربردی طبق تقویم اعلام شده سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی به نشانیexamuast.ir شوند و در آزمون شرکت کنند.به منظور تسهیل و آشنایی دانشجویان سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی مراحل ورود به سامانه examuast.ir به صورت تصویری ارائه داده ایم.

  examuast.ir

  سامانه examuast.ir متعلق به دانشگاه علمی کاربردی می باشد. دانشگاه علمی کاربردی به منظور تسهیل دانشجویان برای برگزاری امتحانات نیمسال دوم اقدام به برگزاری امتحانات به صورت غیرحضوری در سامانه examuast.ir کرده است.
  بدین منظور دانشجویان پس از ورود به سایت و پر کردن مشخصات و طی کردن مراحل ورود به سامانه که در ادامه به آن پرداخته ایم ، می توانند در امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند.

  مراحل ورود به سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی

  امتحانات نیمسال جاری دانشجویان مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری در زمان مشخص شده برگزار می گردد. سایت examuast.ir برای برگزاری امتحانات غیر حضوری دانشگاه گرفته شده است. سامانه سما لایو نیز به منظور آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی ایجاد شده است.

  دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی پس از ثبت کد ملی خود در سامانه هم‌آوا باید وارد سایت examuast.ir شوند . سپس از سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی  نسبت به ثبت اطلاعات فردی خود اقدام کنند.

  نحوه ورود به سایت  امتحانات دانشگاه علمی کاربردی

  راهنمای ورود به سامانه امتحانات مجازی دانشگاه علمی کاربردی

  دانشگاه علمی کاربردی می‌توانند سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی در قسمت فوتبال شخصی خودشان اطلاعات مرتبط با برنامه درسی خود را نمایند. همچنین دانشجویان می توانند از طریق سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی در امتحانات واحدهای درسی خود شرکت کنند.
  ورود به جلسه امتحانات غیر حضوری کاربردی برای دانشجویان وارد کردن کد ملی( نام کاربری) و رمز عبور امکان پذیر است.

  1) جستجوی عبارت examuast.ir در مرورگر سیستم

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردیexamuast.ir

  2) وارد کردن کد ملی دانشجو در قسمت ورود به سامانه

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردیexamuast.ir

  3) وارد کردن شماره دانشجویی در قسمت ورود به سامانه و کلیک بر روی گزینه ادامه

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردیexamuast.ir

  4) وارد کردن شماره تلفن همراه و تعیین کلمه عبور

  5) تایید رمز و انتخاب گزینه ورود به سامانه

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردیexamuast.ir

  6) پاسخ به سوالات

  سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردیexamuast.ir

  نکاتی که باید داوطلبان در هنگام استفاده از سایت در نظر بگیرند شامل موارد زیر می باشد:

  سوالات متداول امتحانات دانشگاه فرهنگیان

  خلاصه مقاله

  به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از ایجاد سایتی examuast.ir تحت عنوان سامانه امتحانات غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی بنا بر این شد که امتحانات نیم سال دوم به صورت غیرحضوری برگزار شود.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید