در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل

  1 بازدید

  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  دانلود pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | گیتی خوشدل

  دانلود pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | گیتی خوشدل

  فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn)

  نویسنده و هنرمند نقاشی که بیشتر شهرت خود را به دلیل نقاشی و فن سخنوری خود داشت. سال های بسیاری را با آموزش علوم متافیزیکی در نیویورک به افراد جامعه سپری کرد. با اینکه گمان می رود اسکاول شین هنرمندی ناشناخته باشد، اما وی در مرزهای بیرون از آمریکا نیز به زودی شناخته شد و الهام بخش بسیاری از افراد در زندگی بود.

  اسکاول شین در عرصه های بسیار زیادی در زندگی پربار خود فعالیت داشت و در نهایت در سال 1940 درگذشت، اما سخنان ارزشمند و مطالب آموزنده ای که در اختیار افراد قرار داده بود، هنوز هم در بین مردم دنیا دست به دست شده و روشنگر راه بسیاری از مردم دنیا واقع گردیده است.

  موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس

  چهار اثر فلورانس اسکاول شین به لحاظ ساختار محتوایی و معنایی اش در دسته کتبی قرار می گیرد که کمک کننده به افراد در زندگی اند و تابحال برای افراد بسیاری موفق واقع شده است. در بیانی ساده تر باید شاهکار اسکاول شین را به عنوان کتابی خود یار برای خوانندگان معرفی کرد.

  در سراسر جملات چهار اثر فلورانس شین می توان اشاره به رهنمودهایی برای هشیاری ذهن یا هشیاری برتر که یک ویژگی اکتسابی است را مشاهده کرد. در حقیقت رمان اسکاول شین چه در کتاب چهار اثر فلورانس و چه در دیگر کتبی بجا مانده از وی، تمام تلاش به بیان قدرت ذهن برتر و هوشیار شده است.

  کتابی که از جمله پر خواننده ترین کتب دنیاست و تابحال به بسیاری از زبان های زنده دنیا ترجمه شده است و برای اولین بار در ایران در سال 1373 ترجمه و منتشر شد و تابحال بیش از 60 بار تجدید چاپ گردیده است، این کتاب دقیقاً مشابه با عنوان که دارد، یعنی 4 اثر فلورانس، دقیقاً در 4 بخش مختلف نوشته شده است که هر یک در باب یکی از درس های عمیق زندگی است.

  در چهار بخش مختلف این کتاب اسکاول شین کوشیده است تا به بیانی ساده و دوستانه، مخاطبین خود را با مفهوم اصلی کتاب درگیر کرده و آموزه های لازم را به دور از هرگونه اجبار و یا شعارگرایی، به خوانندگان بیاموزد.

  قسمت هایی از کتاب چهار اثر فلورانس

  در ادامه بریده هایی از رمان چهار اثر فلورانس را نیز برای آشنایی بیشتر شما آورده ایم:

  «در برابر شر مقاومت نکنید. مغلوب بدی نشوید. بدی را به نیکویی مغلوب سازید. درروی زمین چیزی نیست که بتواند در برابر کسی که هیچ‌گاه مقاومت نمی‌کند بایستد. چینی ها می گویند که آب از آن رو نیرومندترین عنصر است که کاملاً غیر مقاوم است. آب می تواند صخره را بشکافد و هر چه را که در برابرش قرار گیرد بروبد و از سر راه بردارد. عیسی مسیح گفت: ((در برابر شریر مقاومت نکنید)) زیرا می دانست شری وجود ندارد. شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت: خیر و شر. به جای اعتقاد به یک قدرت، خدا.»

  «مقاومت یعنی جهنم. چون انسان را به (حال عذاب) می افکند. یک بار استادی در ماوراءالطبیعه برای تسلط بر همه فوت و فن های بازی زندگی، دستورالعملی شگفت به من داد که عبارت بود از: منتها درجه عدم مقاومت و گفته اش را به این شکل ادا کرد که: در زندگی‌ام روزگاری بود که کودکان را غسل تعمید می دادم و البته کودکان اسامی بسیار داشتند. اکنون دیگر کودکان را تعمید نمی دهند. رویدادها را تعمید می دهند. اما به همه رویدادها یک نام بیشتر نمی دهند. اگر آنچه پیش روی دارند شکست باشد، به نام پدر و پسر و روح‌القدس آن را موفقیت می نامند. در این نگرش، قانون عظیم تبدیل را می بینیم که بر اصل عدم مقاومت مبتنی است. یعنی به یمن کلامی که آن استاد بر زبان می آورد هر شکست به موفقیت بدل می شود.»

  «بخشیدن راه ستاندن را می گشاید. برای گشایش مالی با بخشیدن عشریه یا بخشیدن یک دهم درامد یک سنت قدیمی است که بی تردید بر دارایی آدمی می افزاید چه بسیار از دولتمندان این سرزمین کسانی بودند که عشریه می دادند. عشریه از آن سرمایه گذاری ها است که موفقیت آن ردخور ندارد. این یک دهم به پیش می تازد و بر برکت و چندین برابر باز می گردد. منتها هدیه یا عشریه را باید در کمال محبت و نهایت شادمانی اهدا کرد زیرا (خدا بخشنده خوش را دوست می دارد) صورت حساب ها را باید با خوشی و رضای خاطر پرداخت پول را باید بی باکانه وبا دعای خیر و طلب برکت خرج کرد.

  این گرایش ذهنی است که آدمی را سرور پول می سازد وظیفه آدمی اطاعت است زیرا تنها در این صورت است که کلام آدمی می تواند بی درنگ در بازی ذخایر عظیم ثروت را بر او بگشاید. خود آدمی با رؤیا یا بینشی محدود رزق و روزی خود را محدود می کند گاه شاگرد ثروتی عظیم را به چشم می بیند منتهی می ترسد عمل کند. حال آنکه بینش و کنش باید دست در دست یک دیگر به پیش تازند مانند آن مرد که پالتویی با آستر پوست برای خود خرید.

  زنی نزدم آمد تا برایش شفاعت کنم که شغلی به دست اورد. پس این کلام را بر زبان آوردم: جان لایتناهی راه شغل درست را برای این زن بگشا! هرگز تنها یک شغل نخواهید. شغل درست را بطلبید آن مقامی که پیشاپیش در ذهن الهی مقدر شده است چون این تنها چیزی است که رضایت خواهد بخشید. »

  مشخصات کتاب:

  نویسنده: فلورانس اسکاول شین

  مترجم: گیتی خوشدل

  موضوع: روانشناسی و موفقیت

  منبع مطلب : iranbook.getblogs.ir

  مدیر محترم سایت iranbook.getblogs.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | پارس تاتس

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین | پارس تاتس

  دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

  دانلود رایگان کتاب PDF چهار اثر از فلورانس

  نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی «فلورانس اسکاول شین» و ترجمه‌ی نویسنده و مترجم صاحب‌نام ایرانی «لیلا رحمتی» است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است.

  این چهار کتاب عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام».

  زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ از همین‌ رو به‌ راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است.

  در بخشی از کتاب «بازی زندگی و راه این بازی» می‌خوانیم:

  «بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است.

  هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی‌توان در این بازی برنده شد و پیروز بود و عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت‌انگیز قواعد این بازی را بیان می‌کنند.

  عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ دادوستد است؛ زیرا آنچه آدمی بکارد، همان را درو خواهد کرد.

  یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند، به خود او باز خواهد گشت و هر چه بدهد باز خواهد گرفت.»

  زندگی، یک آینه است؛
  و ما در رفتار دیگران، بازتاب کارهای خودمان را می بینیم.

  تا حد امکان، هرچه می توانید کمتر درباره ی کارهای خود صحبت کنید؛
  آن هم تنها با کسانی که به شما دلگرمی و الهام می بخشند.
  چون دنیا پُر از آدم هایی است که “نفوس بد” می زنند.
  مردمی که تنها بلدند بگویند:
  “اینکه محال است!” یا “واقعا که تو زیادی بلند پروازی!”

  رحمت های خداوند را تا به ابد خواهم سُرایید.

  خداوند پاسخ می گوید:
  دست من با او استوار خواهد شد
  بازوی من نیز او را قوی خواهد گردانید
  رحمت خویش را برای وی نگاه خواهم داشت تا ابدالاباد
  و عهد من با او استوار خواهد بود.

  📕 چهار اثر از فلورانس
  ✍🏻  اسکاول شین

  منبع مطلب : parstuts.ir

  مدیر محترم سایت parstuts.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  amir 11 ماه قبل
  0

  لطفا کانال های تلگرامی که این کتاب رو گذاشتن قرار بدین

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید