در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پوزیشن زناشویی فیلم مردی که دارد زنی را می کند

  1 بازدید

  پوزیشن زناشویی فیلم مردی که دارد زنی را می کند را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  10 پوزیشن مناسب برای رابطه جنسی

  10 پوزیشن مناسب برای رابطه جنسی

  همانطور که می دانید یکی از فاکتورهای مهم در روابط زن و مرد ، رابطه جنسی است . از آن جایی که رابطه جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است می تواند در حفظ و صمیمت زوجین بسیار تاثیر گذار باشد .

  ممکن است پس از مدتی که از زندگی مشترکتان گذشته باشد احساس کنید که رابطه شما سرد شده و یا دیگر تمایلی به رابطه جنسی با همسر خود را ندارید ! چاره چیست ؟ زوجین در این مرحله از زندگی خود چه کاری باید انجام دهند ؟ آیا این مشکل حل شدنی است ؟

  نگران نباشید سردی و بی میلی به رابطه جنسی با پیشگیری روش های مختلف حل شدنی است . اگر می خواهید رابطه جنسی شما رضایت بخش باشد در ابتدا بهتر است نقاط تحریک خود و همسرتان را شناخته و همچنین مدل های مختلف رابطه جنسی را نیز امتحان کنید .

  تاثیر پوزیشن های رابطه جنسی در زندگی زناشویی

  همانطور که گفتیم رابطه جنسی یکی از فاکتورهای مهم برای خوشبختی در زندگی زناشویی می باشد که باید به گونه ای انجام شود که شما و همسرتان در روز از آن چیزهای جدید یاد گرفته و برای انجام دوباره آن تمایل داشته باشید .

  رابطه جنسی زمان برای زن و مرد لذت بخش خواهد بود که آن ها موقعیت های مختلف جنسی را امتحان کرده باشند و هر بار برای یک تجربه جدید هیجان داشته باشند . لازم است بدانید که رابطه جنسی مانند یک ورزش یا هنر می باشد که احساس لذتی که زوجین از انجام آن می برند ، ارزش انرژی و تلاشی که برای آن می گذارد را دارد .

  از جمله روش های تازه کردن رابطه جنسی ، نزدیکی و دخول می باشد ، در نتیجه سعی کنید از روش و پوزیشن های مختلف سکس استفاده کنید تا رابطه جنسی تان تکراری نشود . آیا از مزایا و اهمیت روابط جنسی آگاهی دارید ؟

  در واقع رابطه جنسی یکی از نشانه های سلامت زوجین بوده است که می تواند در کاهش استرس افراد نیز موثر باشد . نکته مهم این است که باید هر از گاه باید در رابطه جنسی خود تغییر ایجاد کرده و از پوزیشن های مختلف استفاده کنید .

  پوزیشن های مختلف در روابط جنسی

  همانطور که گفتیم استفاده از روش های مختلف روابط جنسی نه تنها صمیمت میان زوجین را بیشتر می کند بلکه باعث می شود زوجین تمایل بیشتری به انجام رابطه جنسی داشته باشند . در ادامه برخی از مدل های مختلف سکس را بیان خواهیم کرد :

  در این پوزیشن زن به پشت خوابیده و یک عدد بالشت در زیر باسنش گذاشته می شود ، سپس مرد باید آلت تناسلی خود را از بالا به داخل واژن زن فرو کند . در این روش زن و مرد موازی یکدیگر قرار گرفته و برای هر دو طرف تحریک بسیار بالایی دارد .

  در پوزیشن داگ استایل زن باید به شکلی قرار بگیرد که دست ها و زانوهایش روی یک سطح صاف مانند زمین باشد و مرد در پشت او قرار بگیرد . روش سگی برای مرد و زن تحریک بالایی داشته و بهترین روش برای به ارگاسم رسیدن زنان می باشد .

  در پوزیشن لوتوس مرد به صورت چهار زانو نشسته و زن از روبرو روی پاهای مرد می نشیند و باید با پاها و بازوهای خود مرد را بغل کند . پس از بغل کردن زن آلت تناسلی مرد باید وارد واژن شود ، در این روش بسیار لذت بخش خواهد بود زیرا باعث تنگی واژن زن خواهد شد .

  در این روش زن باید در یک سطح صاف به پشت دراز کشیده و زانوهای خود را خم کند ، مرد نیز به پهلو قرار بگیرد به طوریکه بدنش از زیر زانوهای زن عبور کند یا بتواند از زانوی زن به عنوان تکیه گاه استفاده کند . در واقع این روش شبیه حرف انگلیسی T بوده که برای مردانی که زود انزالی دارند مناسب می باشد .

  در این روش زن باید روی یک سطح صاف به پشت بخوابد و پاهای خود را بالا برده و از هم باز کند و مرد نیز بین پاهای او قرار بگیرد . پوزیشن مقابل هم برای مردان تحریک زیادی ایجاد کرده و در نتیجه برای مردانی که دچار زودانزالیو زنانی که دیر به ارگاسم می رسند بسیار مناسب است .

  در این روش مرد باید در یک سطح صاف به پشت بخوابد و زن در روی بدن او قرار گیرد به طوریکه صورت آن ها در مقابل هم باشد . زن با انجام حرکت چرخشی کمر و یا بالا و پایین شدن می تواند تحریک را انجام دهد ، لازم است بدانید که این روش برای زنان تحریک زیادی ایجاد می کند زیرا آلت تناسلی به طور کامل وارد واژن خواهد شد .

  سوالات متداول

  ✔️ در واقع لازم است بدانید که رابطه جنسی تنها به یک روش نبوده و می توان آن را به روش های مختلفی نیز انجام داد که در متن مقاله بیشتر در مورد پوزیشن های جنسی توضیح داده شده است .

  ✔️ به دلیل تازه تر کردن روابط جنسی و همچنین بهتر کردن روابط زناشویی لازم است زوجین از پوزیشن های مختلفی استفاده کنند که در متن مقاله بیشتر در مورد آن توضیح داده شده است .

  ✔️ از جمله پوزیشن های مختلف جنسی می توان به داگ استایل ، سکس با بالشت ، روش مقابل هم و غیره اشاره کرد که در متن مقاله دیگر روش های رابطه جنسی بیان شده است .

  منبع مطلب : www.mosahab.com

  مدیر محترم سایت www.mosahab.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بهترین پوزیشن های سکس

  بهترین پوزیشن های سکس

  آنچه دراین مقاله می خوانید

  انواع پوزیشن زناشویی

  به طور کلی تمام پوزیشن های زناشویی فارغ از وضعیت خوابیده ،نشسته و یا ایستاده در سه گروه کلی قرار می گیرند.. و معمولا شما بسته به وضعیت جسمانی تان و یا طبق عادت از یکی از این سه گروه استفاده می کنید.  هر کدام از این پوزیشن ها از جهت امکاناتی که در حین رابطه جنسی در اختیار شما می گذارند متفاوت هستند.

  1- پوزیشن هایی که مرد در بالا قرار دارد

  در این وضعیت ها مرد در بالای زن قرار دارد و در نتیجه صورت شما در مقابل همسرتان است . مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن میسیونری ( Missionary Position )  است . در پوزیشن میسیونری امکان بوسه های داغ و عشقبازی در حین رابطه راحت تر در دسترس است. 

  2- پوزیشن هایی که زن در بالا قرار دارد

  در این وضعیت ها زن بالاتر از مرد قرار دارد و کنترل رابطه زناشویی را می تواند در دست بگیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن دختر کابوی یا دختر گاو چران  ( Cowboy Girl Position )  است. اگر مرد چاقی بیش از حد دارد و یا زن نیاز به دخول کامل دارد این وضعیت بسیار کمک کننده است. در پوزیشن دختر کابوی لذت نگاه به رفتار آتشین زن  توسط مرد و امکان تحریک کلیتوریس توسط زن  کاملا در دسترس است. 

  3- دخول از پشت

  در این وضعیت ها  مرد در پشت زن قرار می گیرد. مهمترین پوزیشن در این گروه، پوزیشن گربه ای  ( Cat style - Dog Style ) است .در این گروه از پوزیشن ها امکان حرکت هم برای زن و هم مرد وجود دارد و حرکات سریعتر و محکمتر قابل انجام است 

  در اینجا بهترین پوزیشن های سکس را گرد آورده ایم ولی واقعیت این است که در هر کسی چند تا ازاین پوزیشن ها کارآمد و لذت بخش است. شما می توانید این وضعیت ها را تست کنید و در نعدادی مهارت خود را بالا ببرید.

  در هر بخش 3  قسمت وجود دارد : 

  1- چکار بکنید : در این قسمت شما یاد می گیرد وضعیت بدنی شما و شوهرتان به چه صورت باشد. 

  2-این پوزیشن چه کمکی کی کند : در این بخش به شما درباره فایده این وضعیت گفته می شود . 

  3-حرکت را آتشین کنید : در اینجا شما یاد می گیرید چطور حرارت رابطه جنسی را بالا ببرید. 

  اگر سوالی دارید  یا نظری دارید از طریق فرم پایین این صفحه بپرسید.

  چهل پوزیشن زناشویی مختلف

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی فشار کمتری را روی پاهای شما ایجاد می کند و ارگاسم را آسان تر می کند
  حرکت را آتشین کنید: برای تحریک بخش های مختلف واژن ، فشار ها و دخول را به طور منظم کم عمق و عمیق کنید. از همسرتان بخواهید  سینه هایتان را لمس کند .
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن جنسی باعث نفوذ عمیق تر آلت می شود و به شما امکان استراحت روی بالش را می دهد.
  حرکت را آتشین کنید: با دستانتان کلیتوریس خود را تحریک کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: خم شدن در طی این موقعیت جنسی به محکم تر شدن دیواره های واژن کمک می کند و شدت اصطکاک را افزایش می دهد.
  حرکت را آتشین کنید: شریکتان میتواند با دست آزاد خود ، کلیتوریس شما را تحریک کند ، و یا دستان شما را از پشت با تکه ای پارچه ببندد.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: شما با نگاه کردن به یکدیگر احساس صمیمیت بیشتری خواهید کرد. با برخورد کردن کلیتوریس بر روی لگن وی ، تحریک خود را افزایش دهید.
  حرکت را آتشین کنید: تکه های یخ را روی سینه خود بکشید و بگذارید آب سرد در زیر لگن او جمع شود.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: با تسلط بر این موقعیت جنسی ، ارگاسم خود را به تاخیر می اندازید.
  حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را از هم دور کنید تا به او نزدیک تر شوید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شما این امکان می دهد تا کنترل خود را به دست بگیرید و سرعت و ریتمی را که دوست دارید را به شریکتان نشان دهید.
  حرکت را آتشین کنید: برای به دست آوردن تکیه گاه بیشتر ، زانوها و شانه های خود را درون پاها و بین ران های شریکتان قرار دهید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: شدت نفوذ را افزایش می دهد.
  حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید سینه هایتان را نوازش کند
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی امکان رابطه جنسی با تماشای صورت شریک جنسیتان را فراهم میکند
  حرکت را آتشین کنید: اگر بدن انعطاف پذیری دارید ، سعی کنید که پای بلند شده تان را روی شانه او برای نفوذ عمیق تر آلت، قرار دهید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ساده ، زیبا ، مؤثر و با کمال تعجب همه کاره است.
  حرکت را آتشین کنید: می توانید با تغییر دادن زاویه پاها ، احساس خوشایند تری به هردویتان ببخشید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: شما با این موقعیت جنسی احساس می کنید که  بدن او بیشتر در حال حرکت است.
  حرکت را آتشین کنید: از این زاویه منحصر به فرد برای ماساژ دادن کمر ، باسن یا پاهای او هنگام رابطه استفاده کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: برای برخی افراد، ندیدن صورت شریک جنسیشان حین رابطه جنسی ، به آنها آرامش میدهد. پیشنهاد ما برای چنیتن افراد این پوزیشن است.
  حرکت را آتشین کنید: ماهیچه های کف لگن خود را منقبض کنید. 

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت جنسی امکان تماس پوستی بیشتر را فراهم می کند و تحریک شما را افزایش می دهد.
  حرکت را آتشین کنید: از شریک خود بخواهید دسه هایش را بر شانه های شما بگذارد تا بیشتر به جلو سمت بدنتان متمایل شود. بدین ترتیب دخول عمیق تر اتفاق می افتد.

  این وضعیت چه کمکی می کند: تمامی اندام شریکتان را در این پوزیشن میتوانید ببینید و همچنین رابطه چشمی نیز برقرار است.
  حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهایتان بین پاهای او قفل کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: با انجام این پوزشین میتوانید اندام های یکدیگر را ببینید تا لذتتان بیشتر شود. شما همچنین می توانید بر عمق ، سرعت و زاویه رابطه جنسیتان کنترل داشته باشید.
  حرکت را آتشین کنید: از شریک جنسیتان بخواهید کلیتوریس شما را تحریک کند.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: دستان شما برای تحریک کردن کلیتوریستان آزاد است.
  حرکت را آتشین کنید: به گونه ای قرار بگیرید که کلیتوریس شما بیشترین تحریک را داشته باشد.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: گذشته از برقراری تماس چشمی ، ریزش جریان خون بیشتر به سر شما باعث افزایش اکستازی می شود.
  حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید از مواد خوراکی شیرین استفاده کند و آن را بر روی بدنتان برید و بخورد. این اتفاق احساسات شما را درگیر می کند و باعث افزایش تجربه می شود.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت جنسی ، تحریم بیشتر را در نقطه ی G-spot شما بدنبال می آورد. در ضمن ، می توانید از دستان خود برای تحریک استفاده کنید.
  حرکت را آتشین کنید: زانوهایتان را به سینه خود نزدیک کنید و از پای خود را روی تخت بعنوان تکیه گاه استفاده کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت به شریکتان این فرصت را میدهد تا بیشتر ناحیه کلیتوریس شما را تحریک کند.
  حرکت را آتشین کنید: برای نفوذ عمیق تر ، یکی از پاهایتان را صاف نگه دارید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این پوزیشن امکان تماس عالی بدن ها با یکدیگر را فراهم می کند.
  حرکت را آتشین کنید: سعی کنید مچ پا را بگیرید. این کار می تواند تمرین کشش عالی برای عضلاتتان باشد.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: میتوانید برای استراحت دادن به پاهای خود، آنها را بر روی شانه ی شریک جنسیتان بگذارید. همچنین میتوانید ناحیه کلیتوریس خود را تحریک کنید.
  حرکت را آتشین کنید: تنفس خود را همزمان کنید. یکی از شما رهبری را به دست می آورد و دیگری را دنبال می کند تا با هم استنشاق و بازدم کنید. ریتم هماهنگ ، گفتگوی ناگفته از صمیمیت را باز می کند.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق را فراهم می کند. همچنین این حرکت میتواند بازوهای شما را تقویت کند.
  حرکت را آتشین کنید: توسط ماهیچه های لگنتان ، به بدنتان حرکت دهید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت برای عملکرد چهره به چهره عالی است. به علاوه اگر شما و شریک جنسیتاندارای قد های مختلف هستید ، این پوزیشن بسیار مناسب شماست.
  حرکت را آتشین کنید: سعی کنید پاهای خود را به سمت پایین بیاورید و پاهای خود را روی سینه او ، جلوی شانه های خود قرار دهید. این کار به شما این امکان می دهد که سرعت و عمق فشار را کنترل کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: به شما کمک می کند سرعت و شدت دخول را تنظیم کنید.
  حرکت را آتشین کنید: سعی کنید این پوزیشن را روی پله ها یا لبه وان انجام دهید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: داشتن پوزیشن های جنسی تازه ، باعث لذت شما میشود.
  حرکت را آتشین کنید: یکدیگر را نگاه کنید تا این تماس جنسی باعث لذتتان شود.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: این موقعیت فیلم های عاشقانه است که شما نیز با انجام آ« ، تجربه ای تازه بدست می آورید.
  حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که شما را با دقت در مقابل دیوار بالا بکشید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: با این حرکت شما میتوانید تماس چشمی هنگام انجام رابطه، حفظ کنید.
  حرکت را آتشین کنید: دست شریک زندگی خود را بگیرید و در حالی که او دراز کشیده است خود را به حالت چمباتمه ای بکنید. یا او می تواند به صورت نشسته بماند و شما را در مقابل سینه خود بکشاند.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت شما را کنترل می کند و صمیمیت زیادی را حفظ می کند. از آلت تناسلی مرد خود به عنوان یک ابزار خودارضایی ، چیزی برای مالش و تحریک کلیتوریس خود استفاده کنید.
  حرکت را آتشین کنید: کمی بعد پوزیشن خود را به حالت عنکبوتی تغییر دهید
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: شما یک نمای واضح از باسن او را دریافت می کنید که این امر موجب لذت بیشتر شما می شود. بعلاوه ، در این موقعیت ، شما می توانید به راحتی به تحریک آلت او بپردازید.
  حرکت را آتشین کنید: میتوانید با تغییر موقعیت های خود و شریکتان، تجربه ای تازه بدست آورید.
   

  این وضعیت چه کمکی میکند: با چهره به چهره شدن با شریکتان، صمیمیت در رابطه را افزایش دهید. به علاوه در این موقعیت فضای کافی برای خلاقیت وجود دارد ، مانند تحریک مناطق مختلف.
  حرکت را آتشین کنید: از او بخواهید که نوک سینه هایتان را لیس بزند و بگذارید دستانش شما را تحریک کند.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این موقعیت امکان نفوذ عمیق تر را فراهم می کند ، و تناسب خاصی به شما می دهد که شما و شریک زندگی خود احساس خوبی داشته باشد.
  حرکت را آتشین کنید: می توانید به عقب برگردید تا عمق دخول را کنترل کنید.
   

  این وضعیت چه کمکی می کند: این تغییر در زاویه به هدف قرار گرفتن نقطه G شما کمک می کند و به شما امکان کنترل سرعت و عمق دخول  را می دهد. به علاوه، شریک زندگی تان به آسانی به کلیتوریس شما دسترسی دارد.
  حرکت را آتشین کنید: به کمک دستتان، کلیتوریس خود را تحریک کنید.
   

  بهترین پوزیشن ها در بارداری

  اگر شما منتظر به دنیا آمدن فرزندتان هستید و نگرانید که رابطه جنسی به فرزندتان آسیب برساند ، نباید از رابطه جنسی دست بکشید و آن را موکول کنید به بعد از دوران بارداری . مردان باید بدانند در دوران بارداری همسرشان بیشترین نیاز را به هم آغوشی دارد . سلامت روانی کودک شما در گرو رابطه عاطفی قوی و گرم در دوران بارداری است. در صورتیکه یک بارداری طبیعی دارید ممین باشید که کودک هیچ آسیب از رابطه زناشویی شما نخواهد دید. 

  1-پوزیشن spooning : این نوع پوزیشن فشار را از روی شکم باز می دارد و باعث می شود همسر باردار شما راحت بماند . این پوزیش محبوبیت زیادی بین زوجین دارد .  دیدن پوزیشن شماره 19 به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

  2- پوزیشن دختر گاوچران : در این نوع از پوزیشن وقتی زن در بالا قرار می گیرد نفوذ را کنترل می کند و رضایت جنسی زیادی برای زنان باردار دارد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 


  3-پوزیشن دختر گاوچران معکوس : مرد در این پوزیشن خوابیده و زن باردار از پشت رو تن مرد نشسته و زانو می زند . این سبک از رابطه زناشویی کمک می کند که زن کنترل و سرعت دلخواه را به دست بگیرد . دیدن پوزیشن شماره 13 به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

  4-ایستاده : اگر سن بارداری همسر شما کمتر از 20 هفته باشد می توانید از این سبک استفاده کنید . همسر باردار شما میتواند کف دست ها را به دیوار و برای پایداری به دیوار تکیه دهد .
   

  بهترین پوزیشن برای تحریک بیشتر زن

  1-پوزیشن جادوگری : برای انجام این حالت شریک زن به پشت خوابیده و پاهای خود را روی شانه های مرد که رو به روی او ایستاده می گذارد . این پوزیشن کمک می کند که شما درد کمتری را احساس کنید . برای بهتر انجام دادن این پوزیشن مدل شماره 25 را نگاه کنید .

  2-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

  3-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره 39 به شما بیشتر کمک می کند .

  بهترین پوزیشن ها برای جلوگیری از درد

  دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 

  بهترین پوزیشن ها برای دخول عمیق تر

  1-پوزیشن بید مجنون : در این حالت شریک زن به پهلوی راست می خوابد و پاهای خود را باز می کند . شریک مرد بین پاهای زن قرار می گرد . پای چپ زن دور مرد و پای راست کمی عقب تر قرار می گیرد . پوزیشن شماره 4 میتواند بیشتر شما را راهنمایی کند .

  2-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

  3-پوزیشن زن فرمانروا : این پوزیشن شبیه به دختر گاوچران است با این تفاوت که دست های شریک زن پشت قرار می گیرد . مدل شماره 39 به شما بیشتر کمک می کند .

  4-پوزیشن مار : این حالت باعث می شود شریک مرد نفوذ عمیق تری داشته باشد . زن به روی شکم خوابیده و مرد هم روی زن خوابیده و نفوذ صورت می گیرد . مدل 28 شما را بیشتر راهنمایی می کند .

  بهترین پوزیشن ها برای زنان چاق

  1-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

  2-دختر گاوچران : در این حالت زن روی تن مرد می نشیند. شما می توانید یک بالشت زیر لگن همسر خود یک بالشت بگذارید تا باسن هایش را برای یک زاویه بهتر بالا بیاورد . پوزیشن شماره 12 به شما کمک می کند این حالت را چگونه انجام دهید . 

  3-گاوچران معکوس : در این حالت زن برعکس روی تن همسر خود می نشیند . اکر دوست داشتید می توانید کمی به جلو خم شوید و کف دست خود را روی زمین بگذارید . دیدن پوزیشن شماره 13 به شما کمک می کند ای کار را چگونه انجام دهید .

  4-اسپونینگ spooning  : در اسپونینگ زن خوابیده و مرد پشت آن قرار گرفته  به این صورت  نفوذ انجام می شود  . دیدن پوزیشن شماره 19 به شما کمک می کند که چگونه این کار را انجام دهید .

  بهترین پوزیشن ها برای مردان چاق

  1-پوزیشن سگی : این پوزیشن برای زنان چاق بسیار مفید است زیرا شکم نمیتواند مانع شود .  در این حالت زن روی دست و زانو قرار می گیرد . مرد هم پشت زن ایستاده و نفوذ صورت می گیرد . پوزیشن شماره 3 شما را بشتر راهنمایی می کند.

  2-پوزیشن میز : در این حالت نفوذ به راحتی صورت می گیرد . این کار را روی میز یا تخت می توانید انجام دهید . شریک زن میتواند رو تخت خوابیده و شریک مرد روبروی زن ایستاده سپس زن پاهای خود را دور مرد حلقه ومرد  نفوذ را انجام می دهد . مدل شماره 29 می تواند بیشتر به شما کمک کند .

  3-پوزیشن اتو : در این حالت آلت شریک جنسی شما بزرگتر به نظر می آید . شریک زن به روی شکم خوابیده و شریک مرد روی زن خوابیده و به این صورت نفوذ انجام می شود . مدل شماره 5 شما را بیشتر راهنمایی می کند . 

  بهترین پوزیشن ها برای اولین رابطه زنان


  پوزیشن صدف : این حالت نیاز به انعطاف پذیری زیادی دارد . برای انجام این کار شریک زن به پشت می خوابد سپس پاهای خود را بالا گرفته و باز می کند و دست ها پشت زانو قرار می گیرد . شریک مرد زانو زده و نفوذ را انجام می دهد . مشاهده کردن پوزیشن شماره 22 میتواند به شما کمک کند چکونه این کار را انجام دهید .
   

  منبع مطلب : kameshyar.com

  مدیر محترم سایت kameshyar.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بهترین پوزیشن سکس و روشهای دخول با تصویر

  بهترین پوزیشن سکس و روشهای دخول با تصویر

  آشنایی با بهترین پوزیشن سکس در رابطه زناشوئی به شما کمک می‌کند تا بتوانید زندگی جنسی جذاب‌تری داشته باشید. بطور طبیعی می‌توانید برای افزایش لذت جنسی و تنوع در رابطه جنسی از پوزیشن‌های مختلف استفاده کنید تا از تکراری شدن فضای رابطه زناشویی جلوگیری کنید.

  بسته به نوع علاقه و میزان لذت یا اکراه و ترس از هر یک از روشهای دخول با تصویر که در زیر آمده است، استفاده کنید.

  حتما به این نکته دقت کنید که ممکن است یک پوزیشن سکس در رابطه جنسی برای یکی از طرفین لذتبخش باشد و برای دیگری دردناک باشد، پس از روش نزدکی یا دخولی استفاده کنید که هر دو طرف رابطه زناشویی در آن راضی باشند.

  بهترین پوزیشن سکس کدام است؟

  محبوب‌ترین و شاید بتوان گفت پراستفاده‌ترین حالت رابطه زناشویی هم هست، روش دخول مرد روی زن است. این پوزیشن دخول علاوه بر اینکه برای هر دو نفر لذت بخش است، ساده و سریع و بسیار کاربردی است. نام این حالت از رابطه جنسی میشنری Missionary است.

  پوزیشن در رابطه جنسی دخول ساده 1

  در روش دخول مرد روی زن ، دخول با تحریک‌پذیری کلیتوریس انجام می‌شود. این روش دخول در زمان بارداری توصیه نمی‌شود.

  یکی دیگر از بهترین پوزیشن سکس حالتی است که زن به پشت خوابیده و پاهای خود را به داخل شکم جمع می‌کند و مرد در زمان دخول کمترین فشار را به شکم زن وارد می‌کند. این روش نیز از محبوبیت بالا و البته لذت زیاد برای طرفین برخوردار است.

  پوزیشن در رابطه جنسی از روبرو 2

  حالت دوم از روش بالا پوزیشن جنسی در لبه تخت است و مرد در کنار تخت و بصورت ایستاده می‌تواند دخول را بصورت کامل انجام دهد. این روش در برخی موارد باعث تحریک‌پذیری و لذت بیشتر مرد در رابطه زناشویی می‌شود.

  پوزیشن در رابطه جنسی ایستاده 3

  در پوزیشن رابطه زناشویی که در زیر می‌بینید، مرد روی لبه تخت می نشیند و زن را از پشت در آغوش می‌کشد. در همین حالت دخول، این که زن برعکس شود و روی زمین قرار بگیرد نیز به رابطه جنسی دوطرف تنوع می‌دهد. پیشنهاد می‌شود این روش را در بارهای اول نزدیکی کردن امتحان نکنید.

  پوزیشن در رابطه جنسی 4

  پوزیشن در رابطه جنسی فرغونی 5

  در پوزیشن جنسی بعدی، مرد بصورت چهارزانو نشسته و زن نیز روی او می‌نشیند، در این روش دخول ، زن کنترل بیشتری در ارضای خود و رسیدن به ارگاسم دارد؛ در نتیجه این حالت دخول برای خانم ها لذت بیشتری دارد.

  پوزیشن در رابطه جنسی یوگا 6یکی دیگر از روشهای نزدیکی که به تنوع در رابطه جنسی کمک می‌کند در زیر به تصویر کشیده شده است. اگر دوست دارید پوزیشن جدید جنسی را امتحان کنید، این مورد یکی از گزینه‌های مناسب است.

  پوزیشن در رابطه جنسی ضربدری 7

  یکی از پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی در بارداری نشستن زن بصورت برعکس مانند تصویر زیر بر روی مرد است. به این پوزیشن دختر گاوچران برعکس گفته می‌شود.

  پوزیشن در رابطه جنسی مرد خوابیده 8

  یکی از دیگر روش‌های دخول که به ارگاسم همزمان در زوجین کمک می‌کند. در این پوزیشن مرد به پشت می‌خوابد و زن بر روی اوی می‌نشیند. در این روش دخول بصورت کامل انجام می‌شود و زن نیز امکان تحریم پذیری در کلیتوریس را دارد. به این پوزیشن جنسی که در بین زن ها بسیار محبوب است دختر گاوچران Cowgirl گفته می‌شود.

  پوزیشن در رابطه جنسی مرد خوابیده 9

  پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش و به دور از خطر حتما قبل از دخول نسبت به خرید کاندوم و پوشیدن آن اقدام کنید.

  بهترین پوزیشن سکس در بین مردها کدام است؟

  یکی از بهترین پوزیشن ها البته برای آقایان، روش دخول از پشت و زمانی است که زن زانو می‌زند و عمل دخول بصورت کامل و بصورت نشسته و یا ایستاده در کنار تخت انجام می‌شود به این روش دخول ، داگی استایل Doggy Style گفته می‌شود که در بین آقایان بسیار محبوب است.

  پوزیشن در رابطه جنسی 10

  پوزیشن در رابطه جنسی داگی11

  اما شاید یکی از بهترین حالت‌ها برای دخول کامل این تصویر باشد. این دخول در حالتی است که زن بر روی شکم خوابیده و یک بالشت زیر شکم می‌گذارد تا باسن بالاتر قرار بگیرد و مرد روی او قرار می‌‎گیرد. اگر می‌خواهید تجربه یک رابطه زناشویی لذت بخش و تکرار نشدنی را داشته باشید حتما این حالت دخول را امتحان کنید.

  پوزیشن در رابطه جنسی بالشتی 12

  اینفوگرافیک محبوب ترین پوزیشن دخول در بین آقایان و خانم ها

  برای آشنایی با برندهای کاندوم کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.happiex.com

  مدیر محترم سایت www.happiex.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید