در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد این جمله از کیست

  1 بازدید

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد این جمله از کیست را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  شعار «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد» از امام است؟

  این جمله عینا در سخنان و آثار حضرت امام وجود ندارد. حضرت امام درخصوص ولایت فقیه مطالبی را بیان کرده اند که مضمون این جمله است. معظم له در 28 شهریور 1358 در جمع افسران، همافران، درجه داران و پرسنل غیر نظامی پایگاه هشتم نکاء نیروی مستقر در اصفهان، سخنانی در شهر قم ایراد می فرمایند: «....من به همه ملت، به همه قوای انتظامی، اطمینان می دهم که امر دولت اسلامی، اگر با نظارت فقیه و ولایت فقیه باشد، آسیبی بر این مملکت نخواهد وارد شد. گویندگان و نویسندگان نترسند از حکومت اسلامی و نترسند از ولایت فقیه، ولایت فقیه آنطور که اسلام مقرر فرموده است و ائمه ما نصب فرموده اند به کسی صدمه وارد نمی کند، دیکتاتوری به وجود نمی آورد، کاری که بر خلاف مصالح مملکت است انجام نمی دهد.» (صحیفه امام، جلد10، ص58)
  در تاریخ 30 مهر 1358 در دیدار نمایندگان اقشار مختلف مردم و عشایر در شهر قم امام می فرمایند: «شما از ولایت فقیه نترسید، فقیه نمی خواهد به مردم زورگویی کند. اگر یک فقیهی بخواهد زورگویی کند این فقیه دیگر ولایت ندارد، اسلام است در اسلام قانون حکومت می کند، پیغمبر اکرم هم تابع قانون بود، تابع قانون الهی، نمی توانست تخلف بکند.» (صحیفه امام، جلد10، ص310)
  ایشان هم چنین در 9 آبان 1358 در دیدار خانواده های شهدای 15 خرداد سال 42 و شهدای حوادث بندرانزلی در شهر قم می فرمایند: «شما موافقت کنید با این ولایت فقیه، ولایت فقیه برای مسلمین یک هدیه است که خدای تبارک و تعالی داده است.» (صحیفه امام، جلد10، ص407)

  منبع مطلب : www.imam-khomeini.ir

  مدیر محترم سایت www.imam-khomeini.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  چند روز دیگر انقلاب شکوهمند اسلامی سی و یک ساله میشود. بیش از سه دهه کشوری اسلامی با قوانین و مقررات اسلامی و با دولت و ملتی مسلمان. آری محبوب ترین حکومت برای مردم ایران همین جمهوری اسلامی ایران است. چون سیاست با دیانت همراه است و مردم ایران شیعه اند و بهترین سیاست ها را بدون دیانت بر نمی تابند.

  امام (ره) مرد خدا بود. الحق و الانصاف کم گفتن در مورد او جفاست چرا که او استاد اخلاق و عرفان بود. او که با همه این صفات متعالی خود رهبر شد، درسی به مردمش داد که تا عمر دارند عمل کنند و از نابودی مملکتشان جلوگیری کنند.

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  این جمله یکی از بزرگترین درسهایی بود که به مردمش داد. ولایت فقیه یعنی دیانت با سیاست که بهترین حکومت های جهان است. جکومت مستضعفان. حکومت فقها. حکومت لایق ها. حکومت اهل خدا. حکومت عدل. حکومت آزادی.

  این راه امام است. امامی که به فرموده مقام معظم رهبری یک حقیقت همیشه زنده است. پس اگر ما امام را محدود به زمان بدانیم سخن هایش را هم فراموش می کنیم. اگر به او ایمان نداشته باشیم از راه او دور می شویم.

  و اما مساله مهم تر و خطرناک تر برای یک جامعه اسلامی آن است که مردم خود را راه امامی بدانند ولی در عمل از راه امام فاصله بگیرند. راه امام را فراموش کنند یا چیز دیگری تعبیر کنند.

  متاسفانه بارها افرادی بودند که از نام امام راحل (س) سوء استفاده کردند و از ریسمان امام بالا رفتند. امامی بودن شرایطی دارد که باید آن را پذیرفت. آن هم اطاعت از فرمان او و عمل به سخنان اوست.
  یکی از شروط راه امامی بودن، تبعیت از جانشین امام است. حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله) که پس از امام، رهبری جامعه اسلامی ایران را به عهده گرفتند، جانشین بر حق امام (ره) هستند.

  حال این که راه امام با رهبری شخص دیگری ادامه یافته خون برخی را به جوش آورده یا توطئه های استعمار اثر کرده که با رهبری مخالفت می ورزند. که این عمل اتحاد را از بین می برد که تفرقه موجب نابودی است.
  تحقق اهداف آمریکا و انگلیس که سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن را به کار بستند منوط به از بین رفتن اتحاد بین جناح ها و گروه های سیاسی و مردم است.

  امید است با پیمودن راه امام راحل (س) و پیرو حرف رهبری بودن بتوانیم تمام خدعه ها و نیرنگ های دشمن را نقش بر آب کنیم.

  منبع مطلب : nod100.blogfa.com

  مدیر محترم سایت nod100.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ۹ دی یعنی پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  ۹ دی یعنی پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد

  اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

  به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی اعلام کرد: ۹ دی یعنی پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

  وَ لأَوْضَعُوا خِلالَکُمْ یبْغُونَکُمُ الْفِتْنَةُ )توبه / 47 ؛) و در میان شما به سرعت فتنه انگیزی ) و ایجاد تفرقه و نفاق ( می کردند
  خداوند( به مسلمانان اخطار می کند که مراقب باشید افرادی ضعیف الایمان در گوشه و کنار جمعیت شما وجود («» دارند که زود تحت تأثیر این گروه منافق قرار می گیرند
  "مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"
  مقام معظم رهبری

  حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی نُه دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حسااب می آید، حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و درمانهای انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد .

  روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید . در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

  دستاورد حضور حماسی ملت ایران در نُه دی  ماه سال 88، اقتدار و استحکام نظام و «گفتمان انقلاب اسلامی» را نزد دوستان و دشمنان  ارتقا بخشید و  به جهانیان اثبات کرد مردم و  نظام در ایران اسلامی در پرتو «ولایت فقیه» یک حقیقت و احد بوده و از چنان ریشه، ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی قادر هستند هر توطئه و فتنه ای را خنثی کنند.

  نکته قابل توجه آن است که دوستان و دلسوزان انقلاب فراموش نکنند که ۹ دی یک جشن ملی است و متعلق به یک حزب و جناح خاص نیست و قطعا همه ی مردم چه اصلاح طلب و چه اصولگرا و همه ی کسانی که دل در گرو انقلاب و ایران اسلامی داشتند در آن نقش داشتند چه بسا کسانی که تا قبل از ۹ دی جز معترضان بودند اما با دیدن حوادث عاشورا و شنیدن بیانات دلسوزان نظام به این سمت آمدند و سعی کردند عملکرد گذشته ی خود را جبران کنند، پس یادمان باشدکه برای حفظ کیان نظام و انقلاب و ولایت مطلقه ی فقیه همه شرکت داشتند، در یوم الله نُه دی همه آمده بودند!  نُه دی یعنی پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد .

  در پایان انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد، بسیج دانشجویی دانشگاه یزد و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد ضمن محکوم کردن گناه نابخشودنی فتنه 88 و اعماو فتنه گران به نوبه خود بزرگداشت یوم الله نُه دی را به ملت ایران و رهبر انقلاب و جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نماید.

  منبع مطلب : snn.ir

  مدیر محترم سایت snn.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید