در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ویرایش ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

  1 بازدید

  ویرایش ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  زمان ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   همانطور که پیش از این اشاره شده ، داوطلبانی که در هنگام تکمیل فرم های الکترونیکی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 دچار اشتباه شده اند می توانند در مهلت معین شده از سوی سازمان سنجش برای ویرایش و تغییر اطلاعات مورد نظر خود اقدام کنند .

   معمولا ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی ادارات دولتی هم زمان با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شروع می شود و تا پایان مهلت ارائه شده برای نام نویسی در آزمون ادامه می یابد . طبق اظهارات برخی از مسئولین ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ احتمالا نیمه اول شهریور انجام می شود .

   با استناد به زمان تعیین شده برای ثبت نام رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 می توان گفت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی سازمان های دولتی سال ۹۹ نیز از تاریخ 20 شهریور ماه آغاز شده و تا 29 شهریور ادامه خواهد داشت . هم چنین مهلت مجدد ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 از تاریخ 29 مهر آغاز شده و تا 2 آبان ماه ادامه خواهد داشت . 

  مهلت مجدد ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 تا  2 آبان ادامه دارد .

    هم چنین داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ مطلع شوند .

  نحوه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 مانند ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود . داوطلبان برای ویرایش اطلاعات خود می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، وارد سامانه ثبت نام آزمون سال جاری شده و سپس با ورود به لینک ویرایش اطلاعات ، تغییرات مورد نظر را انجام دهند .

   داوطلبان معمولا به 2 روش می توانند وارد سامانه ویرایش اطلاعات شوند که روش اول با شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام بوده و روش دوم با شماره پرونده و کد ملی ( یا شماره شناسنامه ) می باشد . در ادامه مراحل ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ ارائه شده است .

   ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

   انتخاب گزینه " استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی " از منوی سمت راست

   ورود به سامانه " ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399 "

   انتخاب گزینه ورود به سامانه ( یا ویرایش اطلاعات ) از منوی سمت راست

   ورود به صفحه ویرایش با استفاده از اطلاعات ثبت نامی

   انجام و اعمال تغییرات مورد نظر و تایید نهایی

  برای ورود به سامانه ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 کلیک کنید .

   داوطلبان دقت داشته باشند که معمولا در زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ نیز امکان اصلاح برخی از اطلاعات به صورت الکترونیکی و یا با مراجعه به باجه های رفع نقص فراهم می شود .

  اگر پس از مطالعه مقاله ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 در ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیاز به کمک دارید ، کارشناسان و مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند با استفاده از تجربیات خود شما را در این امر راهنمایی نمایند .

  سوالات متداول

  ✔️ معمولا لینک ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همزمان با آغاز مهلت ثبت نام این آزمون فعال می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ بله ، همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان می توانند در مهلت ارائه شده برای ویرایش اطلاعات مورد نظر خود اقدام کنند .

  ✔️ داوطلبان می بایست به صورت اینترنتی به لینک فعال شده در سامانه ثبت نام آزمون سال جاری مراجعه کنند که به محض آغاز مهلت ویرایش اطلاعات ، لینک ورود به سامانه در این مقاله فعال می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مهلت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی آغاز شد

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Farshidmamipor 2 سال قبل
  0

  باسلام خسته نباشید من درازمون های قبلی شرکت کردم اما درهشتمین ازمون استخدامی دچارمشکلی هستم وازدوستان راهنمایی میخام درهنگام ثبت نام تصویربارگذاری شد بعدیک هفته پیامک امد عکس دیگری رابارگذاری کردم بازم پیامک امد تااون تاریخ نتونستم کارت شرکت به بنده تعلق میگیرد کدپیگیری وشماره پرونده دارم ثبت نام تکمیل باتشکرازدوستان

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید