در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان علی الحساب به تمامی مردم ایران

  1 بازدید

  واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان علی الحساب به تمامی مردم ایران را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  ۵۰۰ هزار تومان؛ یارانه کرونا برای خانوار چهار نفره

  حسن روحانی: یارانه 250 هزار تومان می شود!!

  آیا دولت برنامه‌ای برای افزایش یارانه ۲۵۰ هزار تومانی دارد؟

  به گزارش سرویس گیشه جام نیوز، آنچه رئیس‌جمهور در سخنرانی‌های خود بیان می‌کند، پرداخت به ازای هر نفر ۲۵۰ هزار تومان است و اگر چنین اتفاقی بیفتد و ۷۵ میلیون نفر دریافت‌کننده این مبلغ باشند جمع آن عددی حدود ۲۲۵ هزار میلیارد تومان خواهد بود. از آنجا که دست کم ۲۰ درصد از کل درآمد هدفمندی باید به بخش تولید اختصاص یابد، برای تخصیص یارانه نقدی ۲۵۰ هزار تومانی به ایرانی، رقم کل درآمدی دولت در هدفمندی یارانه‌ها باید حدود ۲۸۰ هزار میلیارد تومان باشد.

  این در حالی است که دولت در لایحه پیشنهادی خود درآمد هدفمندی یارانه‌ها را ۱۲۰ هزار میلیارد تومان پیشنهاد کرده است که ۶۰ درصد کمتر از رقمی است که برای اختصاص یارانه ۲۵۰ هزار تومانی، لازم است.

  مشرق نوشت: طبق قانون باید حداقل ۲۰ درصد از رقم هدفمندی صرف کمک به بخش تولید شود و دولت فقط مجاز است ۸۰ درصد آن را صرف پرداخت یارانه نقدی کند. بنابراین از رقم پیشنهادی ۱۲۰ هزار تومانی دولت، فقط ۹۶ هزار میلیارد تومان آن سهم یارانه نقدی خانوارها است. تقسیم این رقم بر ۷۵ میلیون ایرانی نشان می‌دهد برنامه پیشنهادی دولت افزایش یارانه نقدی به حدود ۱۰۵ هزار تومان بوده است.

  با توجه به این حقیقت، اصرار رئیس‌جمهور بر برنامه دولت برای پرداخت یارانه نقدی ۲۵۰ هزار تومانی، تامل‌برانگیز است.

  البته کمیسیون تلفیق مجلس با همین پیشنهاد ۱۲۰ هزار میلیاردی دولت به علت آن که نیازمند ۴٫۵ برابر شدن قیمت حامل‌های انرژی است، مخالفت کرد و آن را به ۵۰ هزار میلیارد تومان کاهش داد.

  اما سوال مهم این است که وقتی دولت عملا در لایحه بودجه طرح و برنامه‌ای برای افزایش یارانه نقدی به ۲۵۰ هزار تومان مطرح نکرده بود، احمدی‌نژاد چرا از برنامه دولت در این باره سخن می‌گوید؟

  این تناقض، شعاری و تبلیغی بودن سخنان رئیس‌جمهور را بیش از گذشته تقویت می‌کند.

  منبع مطلب : www.boursenews.ir

  مدیر محترم سایت www.boursenews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رسول خردسال 9 روز قبل
  0

  سلام من یه فرزند دارم

  0
  رسول خردسال 9 روز قبل

  چیزی واسه من نریختن

  الناز 20 روز قبل
  0

  منم یه سرپرستم امروز۵۰۰هزارریختن مثلاعیدی بودمن بااین پول چی کارکنم سقف خونم داره میچکه بچم لباس میخوادواس عیدبا۷۰۰هزارتومن به نظرتون من چی کار کنم

  قائد امینی 2 ماه قبل
  0

  فقط این که کمک معیشتی عادلانه واریز نشد فقط چندین ماه جلسه های دولت مجلس صرف بودجه کشور برا پذیرایی از خودشون در جلسه بود خیلی از فیقرا اثلا معیشتی به حسابشون واریز نشده در عوض پولدارها پولدارتر شدند

  قاید امبنی 2 ماه قبل
  1

  ابا من با 45 سال سن یی کارگرساده با حقوق کم اجاره نشین سه فرزندکمک معیشت شامل نمیشه فقط به خاطر ی بیمه که کار فرما واریز میکنه خیلی زیاده ول اون کسی که خونه چند طبقه ماشین قیمت خدا تومن زیر پاشه شغل ازاد دار ه خدا تومن درمیاره درماه جای پیدا نیست معشتب هم میگیره سزاواره چطوری شما سناستبی میکنید که این قدر عادلانه بودجه خرج میکنید ماشالا به عقل و هوش شما دولت اسلا می

  حسین 2 ماه قبل
  0

  باتوجه به افزایش طبرم یارانه هرنفرایرانی درحال حاضربایدبیشتراز یک ملیون تومان بود زنده باد احمدی نژاد

  فاطمه 2 ماه قبل
  0

  ایامبلغ ۵۰۰هزارتومنی به من که سرپرست دوتا بچه هستم نه شغلی دارم نه درامدی تعلق میگیر

  hadi gh 2 ماه قبل
  0

  من خودم کارگرم هستم نه وام یک میلیونی بهم تعلق گرفته نه بسته حمایتی 100هزارتومنی هیچی برام واریزنکردن خواهشنادولت پیگیر باشدبرای کسانی که واریزنکرده است???

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  آقای روحانی گفتنداین عیدی به تمامی مردم ایران تعلق میگیرد امامن الان نگاه کردم نوشته به کارمندان وکارگران داده میشود

  زهرا 2 ماه قبل
  1

  آیااین عیدی به مردم پرداخت میشود یا به کارمندان وکارگران

  آیلین 2 ماه قبل
  -1

  نمیدانم چرا پول نمیدهند بخدا شرایط مالی مون خیلی بد هستش نون شب نداریم بچم گشنه‌ست شوهرم کار نداره ماهی ۵۰۰هزارتمن حق کرایه‌ خانه میدیم به علاوه ۲۰۰هزارتمن حق اب و گاز و برق میدیم نمیدونیم چکارکنیم لطفا پیگیری کنید

  مهدی 4 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید