در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  هنگام استفاده از جوهر نمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد

  1 بازدید

  هنگام استفاده از جوهر نمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  هنگام استفاده از جوهرنمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ - ایسنا

  هنگام استفاده از جوهرنمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ - ایسنا

  ‌به گزارش ایسنا، روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان در این زمینه اطلاعیه به شرح زیر منتشر کرده است:

  " مخلوط کردن جوهر نمک با دیگر شوینده‌ها گاز خطرناکی به نام گاز کلرامین را ایجاد می‌کند و استنشاق این گاز موجب سوختگی راه‌های تنفسی، اختلال و انسداد راه‌های تنفسی و حتی مرگ می‌شود، همچنین ترکیب کردن شوینده وایتکس و جوهر نمک برای شست‌وشو موجب متصاعد شدن خطرناک‌ترین مواد اسیدی آسیب‌رسان به ریه می‌شود.

  برخی خانم‌های خانه‌دار برای از بین بردن لک روی کاشی‌ها به مواد شوینده، وایتکس اضافه می‌کنند و در برخی از موارد نیز وایتکس را با جوهر نمک و در فضای بسته ترکیب می‌کنند که بخار متصاعد شده از این ترکیب نیز آسیب جدی و جبران‌ناپذیر به ریه‌ها وارد می‌کند.

  گاز متصاعد شده از ترکیب جوهر نمک و وایتکس باعث بروز علائمی همچون آسم، تنگی نفس و خس خس سینه در افراد می‌شود و هر چند ممکن است این علائم با درمان دارویی به طور موقت برطرف می‌شود، اما علائم در آن‌ها باقی می‌ماند و بهبودی کامل حاصل نمی‌شود، از این رو برای پیشگیری از تشدید علائم باید به طور مداوم از دارو استفاده شود. در صورت تماس هر قسمت از اعضای بدن به ویژه چشم‌ها با مواد شوینده مذکور، لازم است تا محل مورد نظر را به مدت حداقل ۱۵ دقیقه با آب شستشو داده و برگ ایمنی آن قبل از کار با موادشیمیایی مطالعه شود."


  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جوهر نمک

  هنگام استفاده از جوهر نمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد

  جوهر نمک | هیدروکلریک اسید

  جوهر نمک چیست 

  مشخصات محصول جوهر نمک :

  نام شیمیایی : جوهر نمک.

  اسامی مترادف با جوهر نمک : جوهر نمک ، اسید کلریدریک، کلریدریک اسید ، هیدروژن کلراید ، اسید کلروهیدریک ، تیرک ، Hydrochloric acid

  گرید محصول :

   خصوصیات :

  منبع مطلب : hcl.blogfa.com

  مدیر محترم سایت hcl.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  هنگام استفاده از جوهرنمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

  هنگام استفاده از جوهرنمک در خانه چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

  به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا ، روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ در این زمینه اطلاعیه به شرح زیر منتشر کرده است:

  " مخلوط کردن جوهر نمک با دیگر شوینده‌ها گاز خطرناکی به نام گاز کلرامین را ایجاد می‌کند و استنشاق این گاز موجب سوختگی راه‌های تنفسی، اختلال و انسداد راه‌های تنفسی و حتی مرگ می‌شود، همچنین ترکیب کردن شوینده وایتکس و جوهر نمک برای شست‌وشو موجب متصاعد شدن خطرناک‌ترین مواد اسیدی آسیب‌رسان به ریه می‌شود.

  برخی خانم‌های خانه‌دار برای از بین بردن لک روی کاشی‌ها به مواد شوینده، وایتکس اضافه می‌کنند و در برخی از موارد نیز وایتکس را با جوهر نمک و در فضای بسته ترکیب می‌کنند که بخار متصاعد شده از این ترکیب نیز آسیب جدی و جبران‌ناپذیر به ریه‌ها وارد می‌کند.

  گاز متصاعد شده از ترکیب جوهر نمک و وایتکس باعث بروز علائمی همچون آسم، تنگی نفس و خس خس سینه در افراد می‌شود و هر چند ممکن است این علائم با درمان دارویی به طور موقت برطرف می‌شود، اما علائم در آن‌ها باقی می‌ماند و بهبودی کامل حاصل نمی‌شود، از این رو برای پیشگیری از تشدید علائم باید به طور مداوم از دارو استفاده شود. در صورت تماس هر قسمت از اعضای بدن به ویژه چشم‌ها با مواد شوینده مذکور، لازم است تا محل مورد نظر را به مدت حداقل ۱۵ دقیقه با آب شستشو داده و برگ ایمنی آن قبل از کار با موادشیمیایی مطالعه شود."

  منبع مطلب : jamejamonline.ir

  مدیر محترم سایت jamejamonline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید