در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  معنی ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سرو صدای موریانه ها میترسم

  1 بازدید

  معنی ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سرو صدای موریانه ها میترسم را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  برداشت ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها می ترسم معنی و مفهوم صفحه 54 تفکر و سبک زندگی هشتم

  جواب ضرب المثل ها صفحه ۵۴ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم برداشت ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها می ترسم.

  جواب: 

  معنی این ضرب المثل این است که شیر با اینکه حیوان تنومندی است و غرش آن هم صدای مهیبی ایجاد می کند اما این غرش هیچ آسیبی به یک خانه چوبی نمی تواند وارد کند اما همین خانه چوبی توسط یک عده موریانه که بی سر و صدا مشغول به جویدن چوب های این خانه می شوند خراب می شود.

  حال از این ضرب المثل می توان اینطور برداشت که : در زندگی انسان نیز به همین شکل است دشمنی که آرام و بی سر و صدا بدون اینکه توجه ما را به خودش جلب کند مشغول توطئه و خرابکاری است خیلی می تواند ضربه مؤثری به ما وارد کند؛ اما دشمنی که شروع به جار و جنجال می کند و هر چه در دلش دارد را بیرون می ریزد خرابکاری او یا تاثیری ندارد یا اگر داشته باشد خیلی کم است

  منبع مطلب : a101.ir

  مدیر محترم سایت a101.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برداشت ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها می ترسم معنی و مفهوم صفحه 54 تفکر و سبک زندگی هشتم

  جواب ضرب المثل ها صفحه ۵۴ کتاب تفکر و سبک زندگی هشتم برداشت ضرب المثل نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها می ترسم معنی و مفهوم از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم کاش بچه ها جواب رو بفرستن.

  سمیرا : یعنی از ادم هایی که خیلی منم منم میکنند نترسید بلکه از ادم هایی بترسید که سرو صدایی ندارند مثل همسایه ما.

  ناشناس : یعنی بعضی آدم ها هیاهو دارند ولی نمیتوانند به کسی ضربه بزنند ولی کسانی که بی سر و صدا هستند ضربه های شان عمیق تر و دردناک تر است.

  هانیه : از ادمایی که با سر وصدا کارشونو جلو میبرن نترس از ادمایی بترس که بدون سرو صدا کارشونو جلو میبرنمثلاز ان مترس که های و هوی دارد از ان بترس که سر به تو دارد.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرتضی 4 ماه قبل
  1

  خیلی ممنون دستتون درد نکنه عالی بود

  مهدی 6 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید