در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مصادیق دیگری از دشمنی آمریکا با ملت ایران دفاعی نهم

  1 بازدید

  مصادیق دیگری از دشمنی آمریکا با ملت ایران دفاعی نهم را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  Roya : 1تحریم به قصد دشمنی باایران.۲.کمک به صدام درجنگ باایران ۳.شلیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی.۴اهانت به تمامی ملت ایران.۵آشفته سازی منطقه ی ما بخاطر دشمنی با جمهوری اسلامی.۶رویارویی و دخالت مستقیم در جنگ ها.۷فضاسازی سیاسی و تبلیغاتی و جنگ روانی علیه نظام جمهوری اسلامی.۸مقابله با دستیابی ایران به فناوری هسته ای.۹ تهاجم فرهنگی و جنگ نرم.۱۰زیر سوال بردن نطام استکباری ۱۲ حمله نظامی به ایران ۱۳ ترورسپهبد شهیدقاسم سلیمانی ۱۴ کودتای نقاب ۱۵ تحمیل کاپیتولاسیون.

  محمد : ترور شهید سلیمانی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ۰۲۱کید 2 ماه قبل
  0

  نگران نباش آنون🗿

  زهرا 4 ماه قبل
  0

  چیزی نمیدونم

  F 1 سال قبل
  2

  اجرای تحریم های گسترده ضدایرانی_هدف قراردادن ایرانیان توسط موشک های آمریکایی_

  محمد 1 سال قبل
  5

  ترور شهید سلیمانی

  Roya 2 سال قبل
  5

  1تحریم به قصد دشمنی باایران.۲.کمک به صدام درجنگ باایران ۳.شلیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی.۴اهانت به تمامی ملت ایران.۵آشفته سازی منطقه ی ما بخاطر دشمنی با جمهوری اسلامی.۶رویارویی و دخالت مستقیم در جنگ ها.۷فضاسازی سیاسی و تبلیغاتی و جنگ روانی علیه نظام جمهوری اسلامی.۸مقابله با دستیابی ایران به فناوری هسته ای.۹ تهاجم فرهنگی و جنگ نرم.۱۰زیر سوال بردن نطام استکباری ۱۲ حمله نظامی به ایران ۱۳ ترورسپهبد شهیدقاسم سلیمانی ۱۴ کودتای نقاب ۱۵ تحمیل کاپیتولاسیون.

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید