در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سود سهام عدالت کسانی که روش مستقیم کی واریز میشود

  1 بازدید

  سود سهام عدالت کسانی که روش مستقیم کی واریز میشود را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  صدای بورس

  صدای بورس

  به گزارش صدای بورس، سهام عدالت در دو بخش روش مستقیم و روش غیر مستقیم برای آزاد سازی سهام عدالت تقسیم می‌شود.  روش غیر مستقیم برای آزاد سازی سهام عدالت مالکیت و مدیریت این سهام به شرکت های سرمایه گذاری استانی واگذار می شود و در روش مستقیم آزاد سازی سهام عدالت و سهامداری، مالکیت و مدیریت سهام عدالت بدون هیچ گونه واسطه به خود فرد سهامدار منتقل می شود.

  سهامداران سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کردند با پرسش‌های بسیاری در بازار سرمایه رها شده اند. سهامداران سهام عدالت در لایوهای اینستاگرامی  صدای بورس از چرایی اعمال نشدن افزایش سرمایه سهام عدالت، دلیل عدم واریز سود سهام عدالت سوال می‌کنند که از پرتکرارترین پرسش‌ها در خصوص سود و نحوه فروش سهام عدالت است. صدای بورس پاسخ این پرسش‌ها را از متولیان سهام عدالت جویا شد. بسیاری از این متولیان پاسخ گو نیستند و برخی نیز موضع سکوت را در پیش گرفته‌اند.

  مهدی نعمتی، مدیر روابط عمومی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه «سمات» در ارتباط با موضوع سهامداران سهام عدالت به صدای بورس اظهار کرد: برای کسانی که روش مستقیم آزادسازی سهام عدالت را انتخاب کردند، هنوز تصمیم گیری نشده است.

  بیشتر بخوانید:
  پیش بینی بازار سرمایه فردا/ فلزی‌ها داغ می شوند؟
  شفاف سازی مطالبات «شسینا»
  شفاف‌سازی معاملات «دالبر»

  نعمتی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی سود سهام عدالت سهامداران پرداخت می‌شود، افزود: سمات برای واریز سود به حساب سهامداران سهام عدالت 8 ماه از زمان برگزاری مجمع فرصت دارد، البته شرکت ها معمولا تا آخرین لحظه این سود را پرداخت نمی کنند.

  وی به سهامداران سهام عدالت که روش آزادسازی مستقیم را انتخاب کردند این اطمینان را داد که سود سهام آن ها محفوظ است و بیان کرد: پیش تر متولی انجام امور مربوط به سهام عدالت سازمان خصوصی سازی بود. زمان برگزاری مجمع این شرکت‌ها مرداد 99 برگزار شد. با در نظر گرفتن فرصت 8 ماهه برای پرداخت سود سهام عدالت، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سه ماه فرصت دارد سود سهام عدالت را به سهامداران آن پرداخت کند.

  محبوبه قرمزچشمه

  منبع مطلب : www.sedayebourse.ir

  مدیر محترم سایت www.sedayebourse.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه دریافت سود سهام عدالت به هر دو روش مستقیم و غیر مستقیم اعلام شد

  روش‌های واریز سود سال 98 سهام عدالت اعلام شد

  روش‌های واریز سود سال 98 سهام عدالت اعلام شد

  به گزارش تجارت‌نیوز،‌ با توجه به دربرگیری سهام عدالت برای 49 میلیون نفر ایرانی، نحوه دریافت سود سالانه سهام عدالت برای این افراد مهم است،‌ از این تعداد حدود 19 میلیون نفر روش مدیریت مستقیم و 30 میلیون نفر روش مدیریت غیرمستقیم یعنی از طریق شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی انتخاب کرده‌اند.

  نحوه پرداخت سود سهام عدالت سال ۹۸ اعلام شد

  سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه دریافت سود سهام عدالت سال ۹۸ برای افرادی که روش مستقیم و غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، اعلام کرد.

  در اطلاعیه سازمان بورس اوراق بهادار آمده است: به استحضار می‌رساند مطابق مصوبه مورخ ۹۹/۷/۲۳ شورای عالی بورس مقرر شد سود سهام شرکت‌های سرمایه‌پذیر متعلق به سهامداران مشمول سهام عدالت برای سال ۹۸ نسبت به مشمولین که روش مستقیم را انتخاب کرده اند به حساب‌های معرفی شده توسط سرمایه‌گذاران و برای مشمولین که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند به حساب شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت هر استان پرداخت می‌شود.

  منبع: فارس

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جواد‌صلواتی‌بیشه‌ 4 ماه قبل
  1

  سلام آقای جوادصلواتی هستم یکسال‌سود‌سهام‌عدالت‌مستقیم‌ازبانک‌ملی‌وشبا‌هم‌دادم‌ودرسجام‌ثبت‌نام‌کردهام‌‌همسرم‌فاطمه‌باباجانزاده‌دون‌ودخترم‌فاطمه‌زهرا‌صلواتی‌بیشه‌‌هیچ‌‌سودی‌‌طی‌این‌یکسال‌پرداخت‌نکرده‌اند‌ولی‌‌سود‌سهام‌عدالت‌که‌من‌‌بانک‌رفاه‌شبا‌دادام‌ودر‌سجام‌کرده‌ام‌3میلیون‌ریختن‌به‌حسابم.درحالی‌ثبت‌نام‌‌هر‌سه‌نفر‌یک‌زمان‌بوده

  جواد‌صلواتی‌بیشه‌ 4 ماه قبل
  0

  سلام‌الان‌یکسال‌همسرم‌ودخترم‌روش‌مستقیم‌سهام‌عدالت‌انتخاب‌کرده‌اند‌وشمارهای‌شبا‌به‌بانک‌ملی‌داداند.وهیچی‌سود‌واریز‌نشده‌وفقط‌99هزاز‌تومان‌موقع28‌اسفند‌ماه‌واریز‌کرده‌اند‌درحالی‌که‌فروش‌سهام‌عدالت‌من‌به‌روش‌مستقیم‌وهمسرم‌ودخترم‌همزبان‌بوده‌.برای‌من‌تالان‌3میلیون‌طی‌یکسال‌واریز‌کرداند‌از‌بانک‌رفاه‌اما‌اونا‌(همسرم‌ودختر)چراچرا‌.همسرم‌ودخترم‌میکه‌‌پول‌هامونو‌خوردنی‌.من‌ده‌باربانک‌ملی‌رفتم‌.فقط‌شما‌ر‌داداند‌هرچی‌زنگ‌میزنم‌جواب‌نمی‌دند‌یکسال‌گذشت.

  سپی ازبوکان 5 ماه قبل
  1

  پس من چگونه ازاین مطالب مطلع شوم

  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید