در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سوختی که در خانه برای گرماوپخت وپزاستفاده میشود چیست

  1 بازدید

  سوختی که در خانه برای گرماوپخت وپزاستفاده میشود چیست را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  سوختی که در خانه شما برای گرما و پخت و پز استفاده میشود چیست صفحه 38 مطالعات اجتماعی ششم

  جواب فعالیت صفحه ۳۸ کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم دبستان ابتدایی سوختی که در خانه شما برای گرما و پخت و پز استفاده میشود چیست این سوخت از کجا تامین میشود و چگونه به دست شما میرسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : گاز لوله کشی شده، این گاز در میادین گازی استخراج شده و توسّط لوله های پر فشار گاز به شهرها و روستاها آمده و از طریق شرکت گاز به دست مصرف کننده ها می رسد.

  مارال حاجی لو : کشور ما از بزرگ ترین دارندگان منابع نفت و گاز در جهان است.نفت از انباشته شدن بقایای جانوران و گیاهان کف دریا به وجود آمده است.این مواد بین لایه های رسوبی قرار گرفته و بر اثر گرما و فشار زیاد و تغیرات شیمیایی طی میلیون ها سال به نفت تبدیل میشودو از طریق چاه ها نفت را بیرون میکشانندو به پالایشگاه هاصادر میشود تا گاز و برق را بدست آوریم بعد از تریق لوله کشی ها،این گازدر میادین گازی استخراج شده توسط لوله های پرفشار گاز به شهر هاوروستا ها آمده و از طریق شرکت گاز به دست مصرف کننده ها میرسد.

  نویسنده : از پالایشگاه نزدیک استانمان، از طریق لوله های بزرگ به ایستگاه های شهرمان هدایت میشوندو از آنجا از طریق لوله کشی به خانه های ما میرسد.

  نویسنده : از پالایشگاه نزدیک است انجام از طریق لوله های بزرگ و ایستگاه های شهرمان هدایت میشود واز آنجا ازطریق لوله کشی به خانه های ما میرسد از این طریق.

  محمد صدرا روشن دل :ما از گاز برای پخت و پز استفاده می کنیم و در ایران تا ۱۳۸ سال دیگر وجود دارد اولین جایی که در ایران رفت شده درباره سلیمان در استان خوزستان بود که یک فرد انگلیسی آن راکشف کرد و انگلیس برای خود از آن را میبرد ایرانی‌ها حق نزدن او را نداشتند.

  محدثه محمدی :می توانیم پخت وپز وساختمان خودرا گرم کنیم . مامتوانیم ازطریق سوزاندن انرژی گاز برق تولید کنیم

  نویسنده : اولین چاه نفت ایران که در مسجد سلیمان استان خوزستان حفر شد به نفت رسید،حدود ۱۰۰ سال می گذرد.از زمان کشف و استخراج نفت در ایران توجه بیگانگان به منابع کشور ما جلب شد.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سوختی که درخانه برای پخت و پز استفاده میشود چیست؟

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : tamasha.com

  مدیر محترم سایت tamasha.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  راحیل 3 ماه قبل
  0

  گاز،از بقایای گیاهان و جانورانی كه اجساد آنها طی میلیونهاسال به قسمت های زیرین دریاچه ها و اقیانوسهای قدیمی رانده شده بتدریج تجزیه و به صورت عناصر آلی درآمده وبراثرفشارو گرمای درونی زمین به نفت وگاز تبدیل و در مخازن زیرزمینی و در عمق سه تا چهار هزار متری و با فشار حدود چند صد اتمسفر ذخیره گردیده است . كه از طریق خط لوله از یك مجتمع تولید گاز به مصرف كنندگان تحویل می شود

  سایدا 1 سال قبل
  0

  اگه میدونستم سرچ نمیزدم😑😒

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید