در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  1 بازدید

  سامانه نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  سامانه جامع نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه راه اندازی شد

  مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه از راه اندازی سامانه جامع نوبت دهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه مهندس پاک نیا گفت: همشهریان گرامی می توانند از طریق سامانه http://nobat.kums.ac.ir با رزرو نوبت،بدون صرف وقت و تحمل صف های طولانی از پزشک متخصص مورد نیاز خود نوبت را رزرو و سپس به پزشک مراجعه کنند.

  وی مراحل استفاده ازاین سامانه را تشریح کرد و گفت: افراد می توانند جهت گرفتن نوبت ویزیت از پزشک مربوطه با ورود به سامانه مذکور بر روی لینک "رزرو نوبت" کلیک کنند و  با وارد نمودن " کد ملی بیمار " ، " مرکز درمانی" مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنند.

  مهندس پاک نیا در توضیح انجام مرحله بعدی افزود: انتخاب " تخصص پزشک" و کلیک بر روی آن مرحله بعدی است که با انجام آن " نوبت های پزشک" نمایش داده می شود  و در این مرحله با وارد نمودن " کد امنیتی" بایستی بر روی لینک " رزرو نوبت" کلیک کنند.

  مدیر اطلاعات و فناوری دانشگاه گفت: تکمیل کردن "اطلاعات بیمار" ، وارد نمودن " کد امنیتی" و در نهایت کلیک بر روی دکمه " تایید نهایی" آخرین مرحله ثبت نام برای پذیرش بیمار است.

  وی ضمن اینکه ابراز امیدواری کرد استفاده حداکثری مردم از این سامانه  جهت نوبت دهی بتواند موجبات رفاه حال بیماران را فراهم نماید افزود: علاوه بر استفاده از سامانه اینترنتی میتوان از کد دستوری زیر نیز جهت رزرو نوبت استفاده نمود.

  55556666#*6655*

  لازم به ذکر است سامانه مذکور محصول یکی از واحد های فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه می باشد.

  منبع مطلب : www.kums.ac.ir

  مدیر محترم سایت www.kums.ac.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رونمایی از سامانه نوبت دهی الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

  این مراسم صبح امروز با حضور دادستان کرمانشاه و معاون وی، رئیس و معاونان  تحقیقات و فناوری ، بهداشتی، درمان  و توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه رئیس دانشگاه گفت : برقراری عدالت در دسترسی به خدمات در سطح استان ،دسترسی بسیار آسان و ۲۴ ساعته ، کاهش تردد های هرچند ضروری و کاهش صف های پذیرش در کلینیک و همچنین جلوگیری از مصرف سوخت و کاهش آلاینده ها و آلودگی هوا از مزایای نوبت دهی الکترونیکی است.

  دکتر مرادی افزود: کلینیک ها نقش مهمی در بهره گیری بهتر بیماران از خدمات درمانی و کاهش تعداد بستری در بخش‌های بیمارستانی دارند و از این رو ارتقاء کیفیت خدمات درمانگاهی با راه اندازی سیستم نوبت دهی از اولویت های  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.

  وی اظهار داشت : نوبت دهی الکترونیکی به منظور ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایت مندی بیماران در کلینیک های دولتی تابعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، راه اندازی شد.

  دکتر مرادی گفت: با راه اندازی سیستم نوبت دهی الکترونیکی، خدماتی نوین به همشهریان و بیماران ارائه و از اتلاف وقت، هزینه و همچنین سرگردانی آنان در مراکز درمانی جلوگیری می شود.

  وی عنوان کرد:در حال حاضر ۵۰ درصد نوبت دهی ها در استان از طریق سامانه الکترونیکی انجام می شود و تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در حوزه درمان و رضایتمندی شهروندان انجام می‌دهیم.

  گفتنی است شهروندان می توانند با مراجعه به 

  و یا با ارسال کد ussd 

  55556666#*6655* از طریق تلفن همراه جهت دریافت نوبت اقدام نمایند.

  منبع مطلب : www.kums.ac.ir

  مدیر محترم سایت www.kums.ac.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سیفور مرادی 5 ماه قبل
  -1

  دکتر مجتبی ایدی زاده متخصص چشم

  مهدی 8 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید