در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  1 بازدید

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

   آزمون استخدامی متمرکز آموزش و پرورش ۹۹ مانند سال های گذشته همزمان و هماهنگ با آزمون استخدامی سایر دستگاه های اجرایی ، زیر نظر سازمان اداری و استخدامی برگزار می شود . سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجری این آزمون وظیفه اعلام کردن نتایج و انتشار کارنامه داوطلبان را برعهده دارد .

   نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله حدودا یک الی یک ماه و نیم پس از برگزاری این آزمون اعلام می شود و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سنجش استخدامی آموزش و پرورش و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و فردی خود نتایج آزمون کتبی خود را مشاهده کنند .

   با استناد به زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ که در تاریخ 9 آبان ماه و همزمان با آزمون استخدامی سایر دستگاه های اجرایی بوده و هم چنین با توجه به رویه برگزاری و اعلام نتایج آزمون های سال گذشته ، پیش بینی می شود که نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 حدودا نیمه های دی ماه اعلام شود .

   

  نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 احتمالا در بازه زمانی دی ماه اعلام خواهد شد

   خاطر نشان می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات نحوه مشاهده کارنامه و جواب آزمون خود مطلع شوند .

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

   هر ساله پس از برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش یعنی مصاحبه های علمی ، تخصصی و عقیدتی داوطلبان شرکت کننده در این دوره باید در انتظار اعلام شدن نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند تا از استخدام شدن و یا عدم استخدام خود مطلع شوند .

   نتایج نهایی آزمون استخدامی اموزش و پرورش معمولا مدتی پس از اتمام جلسات مصاحبه حضوری داوطلبان و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود . البته سال گذشته نتایج نهایی آزمون استخدامی فرهنگیان علاوه بر سازمان سنجش ، از طریق سایت آموزش و پرورش نیز اعلام شده است .

   با استناد به رویه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال های گذشته علی الخصوص سال 98 ، پیش بینی می شود که نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۹ نیز در بازه زمانی نیمه اول اسفند ماه سال جاری از سوی سازمان سنجش و آموزش و پرورش اعلام شود .

  نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ احتمالا در بازه اسفند ماه اعلام خواهد شد 

  خاطر نشان می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ که متوجه مغایرت و اشکالاتی در نتایج خود شده اند می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش پرورش مطلع شوند .

  داوطلبانی که پس از مطالعه و اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در خصوص نحوه اطلاع از جواب پذیرش خود سوال و یا ابهامی دارند می توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره هیوا سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ ابهامات خود را دریافت کنند .

  هم چنین خاطر نشان می شود که داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار مرتبط با مراحل گزینش و اعلام نتایج هر یک از مراحل استخدام آموزش و پرورش مطلع شوند .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای مشاهده نتایج خود به اطلاعات آزمون و اطلاعات فردی نیاز دارند .

  ✔️ نتایج نهایی این آزمون مدتی پس از برگزاری و اتمام مصاحبه علمی و تخصصی داوطلبان اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ اعلام نتایج در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  وزارت آموزش و پرورش جهت تامین نیروی کارآمد و با انگیزه، اقدام به جذب دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید اما به دلیل کمبود نیرو، هر ساله آزمونی با عنوان “آزمون استخدامی آموزش و پرورش” نیز برگزار می کند که به واسطه آن از میان دانش آموختگان سایر دانشگاه ها، افرادی که دارای صلاحیت لازم و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند به عنوان معلم به استخدام آموزش و پرورش در بیایند.

  قابل توجه است که هر ساله، سازمان آموزش و پرورش در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، لیستی از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی ارائه می دهد که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش قابل مشاهده می باشد و متقاضیان می توانند با توجه به شرایط مد نظر خود، به نام نویسی برای شرکت در آزمون اقدام نمایند. داوطلبانی که در این آزمون شرکت می کنند، تمایل دارند تا هر چه سریع تر از نتایج اولیه آزمون استخدامی با خبر شوند. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تقریبا 2 ماه پس از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام می شود.

  زمان مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  معلمان آینده، هر ساله از طریق کنکور سراسری برای تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی انتخاب می شوند، اما تکلیف آن دسته از علاقه مندان به شغل معلمی که جزء فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها هستند، چه می شود؟ به دلیل کم بودن تعداد معلمان نسبت به تقاضای مدارس، دانشگاه های مذکور نمی توانند تمام دبیران مورد نیاز مدارس کشور را تامین کنند. از همین رو وزارت آموزش و پرورش، هر ساله با برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می نماید.

  نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98، در روز 15 دی ماه، به صورت چند برابر ظرفیت و از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد. در سال 99 زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از روز پنجشنبه مورخ 20 شهریور ماه 99 لغایت روز شنبه مورخ 29 شهریور ماه 99 می باشد و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعد از تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دلیل انتشار ویروس کرونا، در تاریخ 9 آبان ماه 99 مشخص گشته است و لازم به ذکر است وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد. نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به طور تقریبی در دی ماه 99 اعلام خواهد شد اما این زمان به صورت دقیق مشخص نیست. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید و به محض مشخص شدن تاریخ دقیق، اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

  نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

  مشاهده و دریافت نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند از این طریق اقدام به مشاهده نتایج اولیه آزمون خود نمایند. پذیرفته شدگان اولیه این آزمون از میان کسانی هستند که موفق شوند حدنصاب لازم نمرات را کسب کنند. در ادامه، مراحل دسترسی به کارنامه اولیه هر داوطلب به صورت گام به گام شرح داده شده است.

  پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مهلتی برای متقاضیان در نظر گرفته می شود که به موجب آن شرکت کنندگان می توانند درخواست بررسی مجدد نمره را داشته باشند و پس از آن درخواست و سوالات دیگر خود را مطرح کنند. به این منظور داوطلبان باید از سامانه ارسال درخواست سازمان سنجش آموزش کشور، اقدامات لازم را جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام دهند.
  آن دسته از متقاضیانی که در اعلام نتایج اولیه پذیرفته شوند، می بایست در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت کنند و در صورتی که مراحل آن را با موفقیت بگذرانند و در اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شوند، پس از طی نمودن دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش که به مدت یک سال است، می توانند به عنوان یک معلم شغل خود را آغاز کنند. جهت آگاهی از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

  سوالات متداول

  اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در تاریخ مقرر، قابل مشاهده است.

  نتایج اولیه آزمون حدودا 2 ماه پس از آزمون استخدامی یعنی حدودا در دی ماه 99 اعلام می شود.

  امکان بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی به دو روش وجود دارد: 1- ارسال درخواست به سازمان سنجش 2- تماس تلفنی با سازمان سنجش

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استخدام آموزش و پرورش در سال 99 (کلیه اخبار + کاملترین منابع مطالعاتی) - ای استخدام

  استخدام آموزش و پرورش در سال 99 (کلیه اخبار + کاملترین منابع مطالعاتی) - ای استخدام

   «اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در ارتباط با نحوه اعمال اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی در هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور»
  پیرو اطلاعیه مورخ ۹۹/۰۷/۰۳، بنا بر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور و با توجه به ماده واحده قانون اصلاح ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری (مصوبه مورخ ۱۶‏‏‏‏/۰۶‏‏‏‏/۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی‏) و مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی درخصوص تعیین اولویت برای متقاضیان بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان‌ها) در آزمون های مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور موضوع بخشنامه شماره ۳۶۹۴۸۸ مورخ ۹۹/۰۷/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور (تصویر مصوبه مندرج در ذیل این اطلاعیه) به اطلاع تمامی متقاضیان ثبت نام کننده در هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند:

  متقاضیان مذکور در سهمیه‌های قانونی مختلف اعم از آزاد، ایثارگران و معلولین، می‌توانند در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، با در نظر گرفتن موارد ذیل از روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۹ تا روز جمعه مورخ ۹۹/۰۸/۰۲، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

  تمامی متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون یاد شده با در نظر گرفتن مفاد بخشنامه مذکور، لازم است نسبت به تعیین وضعیت خود بر اساس یکی از موارد ذیل اقدام نمایند:

  - افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره‌مندی از اولویت بومی، می‌بایست در زمان ویرایش اطلاعات، پس از انتخاب گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم»، شغل محل انتخابی خود را تایید و در صورت نیاز به تغییر شغل محل انتخابی، می‌توانند نسبت به تعیین شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت‌نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام نمایند.

  - متقاضیان غیر بومی در صورت تمایل می‌توانند نسبت به اصلاح و تغییر اطلاعات شغل محل جدید بر اساس مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام نمایند.

  -متقاضیان انصراف از آزمون، می‌توانند از قسمت ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به اعلام انصراف خود از ثبت‌نام و شرکت در آزمون فوق‌الذکر اقدام نمایند. ضمناً پس از پایان زمان ویرایش اطلاعات، مبالغ ثبت‌نامی این دسته از افراد مسترد خواهد شد.

  یادآوری مهم ۱: در صورت عدم مراجعه افراد ثبت‌نام کننده در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در زمان مقرر جهت تعیین استفاده از اولویت بومی و یا اصلاح و تغییر شغل محل انتخابی، این امر به منزله عدم درخواست بهره‌مندی از اولویت بومی شهرستانی و تایید اطلاعات ثبت‌نامی آن‌ها از نظر شغل محل انتخابی خواهد بود.

  یادآوری مهم ۲: مدت زمان ویرایش و اصلاح اطلاعات تمدید نخواهد شد.

  به منظور ایجاد فرصت مناسب برای آمادگی تمامی متقاضی ثبت‌نام کننده در این آزمون که متقاضی ویرایش و اصلاح شغل محل انتخابی خود می‌باشند، زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور از روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۰۸/۰۹ به روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۹/۰۹/۰۶ و ۹۹/۰۹/۰۷ تغییر می‌یابد.

  برای دریافت فایل ابلاغ مصوبه شورای توسعه در خصوص بومی گزینی اینجا کلیک کنید

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 4 ماه قبل
  0

  به خدا نابود شدیم از بس منتظر بودیم

  فرهود 2 سال قبل
  3

  سلام کاش یه پیگیری میشد کی قراره نتایج نهایی بیاد یه تاریخ اعلام میکردن خیال ما راحت میشد

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید