;
  در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رابطه میان آفرینش استعدادها و سرمایه های مختلف در وجود انسان و ضرورت وجود معاد را توضیح دهید

  1 بازدید

  رابطه میان آفرینش استعدادها و سرمایه های مختلف در وجود انسان و ضرورت وجود معاد را توضیح دهید را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  رابطه میان آفرینش استعدادها و سرمایه های مختلف در وجود انسان و ضرورت وجود معاد را توضیح دهید صفحه 60 دین و زندگی دهم

  جواب اندیشه و تحقیق صفحه ۶۰ کتاب دین و زندگی پایه دهم رابطه میان آفرینش استعدادها و سرمایه های مختلف در وجود انسان و ضرورت وجود معاد را توضیح دهید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : خداوند حکیم است و کار بیهوده انجام نمی دهد پس معاد باید باشد تا پاسخگوی استعدادهای انسان باشد.

  نگین : خداوند به ما سلامتی و استعداد های گوناگون داده تا به قدرت او پی ببریم و بدانیم کسی که دراین دنیا اینهمه نعمت به مابخشیده قطعا باید دنیایی دیگر وجود داشته باشد تااین توانایی هایی که او به ما داده ماندگار باشند.

  ناشناس : این استعدادهایی که خداوند حکیم به انسانها داده حتما هدفی داشته و هیچ وقت این استعداد ها پایان نمی یابد و حتی در آخرت و قیامت وجود دارند و همچنین این جهان ظرفیت جزا و پاداش کامل انسان ها را ندارد.

  نیما : این استعدادهایی که خداوند حکیم به انسانها داده حتما هدفی داشته و هیچ وقت این استعداد ها پایان نمی یابد و حتی در آخرت و قیامت وجود دارند و همچنین این جهان ظرفیت جزا و پاداش کامل انسان ها را ندارد.

  محمد : رابطه استعداد ها وسرمای ها همان توانایی انسان هاست که معاد را میتوانیم بهتر درک کنیم.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  بی مغذ متفکر 11 ماه قبل
  0

  باشه دوستان اول بخونید که مجبور نشدید از گوگل استفاده کنید

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  خداوند به تمامی انسان ها استعداد های فراوونی داده ولی سرمایه افراد(محل تولد یا شرایط سخت زندگی )در ابتدای تولد متفاوت هست که با تلاش و کوشش و استفاده از استعداد ها میشه به انها رسید ولی فرق کسانی که با تلاش و کوشش ازصفر شروع کردن و کمال رسیدن و کسانی که بخاطر شرایط زندگی مساعدشون راحت تر هست توی اینه که افرادیکه تلاش زیادی کردند و خودشون رو در شرایط سخت با ایمان به خدا و تلاش خودشون رو بالا کشیدن هم در این دنیا ( نتیجه تلاششون ) رو میبینند و خداوند در اون دنیا هم نتیجه اعمال خوبشون رو میده 🔮

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید