در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دوستی یعنی چه و چرا هر انسانی به دوستان خوب نیاز دارد

  1 بازدید

  دوستی یعنی چه و چرا هر انسانی به دوستان خوب نیاز دارد را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  دوستی یعنی چه و چرا هر انسانی به دوستان خوب نیاز دارد صفحه 119 تفکر و سبک زندگی هفتم

  جواب فعالیت صفحه ۱۱۹ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هفتم دوستی یعنی چه و چرا هر انسانی به دوستان خوب نیاز دارد از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم کاش بچه ها جواب رو بفرستن.

  محمدلو : دوستی یعنی چه؟
  رابطه ای محترمانه و صمیمانه و عاقلانه برای معاشرت و گفتگو میان دو فرد است که بنفع ما باشد و به ضرر دیگری نباشد. چرا هر انسانی به دوستان خوب نیاز دارد؟
  چون دوست خوب مانند راهنماست و میتوان از او در حل مشکلات و گرفتاریها و برطرف کردن عیبهای خود کمک گرفت و با او درغم ها و شادی ها شریک شد..

  ابوالفضل :‌به رابطه‌ای صمیمی،داوطلبانه و عاطفی در بین افراد، دوستی گفته می شود.

  محمد مهدی :‌دوست یعنی ارطبات صمیمانه دونفر بین هم
  هر انسانی ب دوست نیاز دارم حتی در باره این مطلب امام و پیامبران نیز اشاره ای داشته
  سخنی از امام علی(ع):سخنی از حضرت محمد(ص).

  محمد مهدی : دوستی یعنی ارطبات صمیمانه دو نفر بین هم هر شخصی ب دوست نیاز دارد تا بتواند درودل هایش را با دوست در میان بگذارد.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اخطارهای دنیای مجازی ،کسب و کار در فضای مجازی و تحلیل فضای فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی

  اخطارهای دنیای مجازی ،کسب و کار در فضای مجازی و تحلیل فضای فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی

  دوستی یعنی چه

  منبع مطلب : naghavian.blogsky.com

  مدیر محترم سایت naghavian.blogsky.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چرا هر انسانی به دوست خوب نیاز دارد؟ + دلایل مهم

  چرا هر انسانی به دوست خوب نیاز دارد؟ + دلایل مهم

  چرا فردی که نمیتواند برای خود دوستان خوبی پیدا کند فردی ناتوان است

  چشم ها ، حالت بدن و تن صدای ما در کنار دیگران نسبت به زمانی که تنها هستیم ، همگی حالت بهتری دارند زیرا ما در جمع دیگران و با ارتباط چهره به چهره امیدواری بیشتری نسبت به آینده داریم. یکی از مهم ترین و حداقل یکی از نگرانی های روانشناسی که در مورد آن زیاد بحث می شود ، نقش دوستان در زندگی است.چرا هر انسانی به دوست خوب نیاز دارد؟ + دلایل مهمچرا هر انسانی به دوست خوب نیاز دارد؟ + دلایل مهم

  بسیاری از روانشناسان در مقاله های خود در مورد کمبود رابطه دوستانه در زندگی صحبت می کنند. بیشتر این تحقیقات در مورد کودکان و نوجوانان می باشد و در موارد نادری ممکن است که در مورد اهمیت داشتن دوست در دوران میانسالی صحبت شده باشد.

  خوشبختانه اطلاعات ، مقاله ها ، آزمایش ها و مصاحبه های زیادی از افراد متخصص در این زمینه در دسترس است. اگر شک دارید که آیا دوستان مهم ترین چیز در زندگی می باشند یا نیاز دارید که در این مورد اطلاعات داشته باشید ، در این قسمت از نم نمک ما را همراهی کنید تا 13 دلیل را به شما معرفی کنیم که چرا در زندگی نیاز به دوست دارید.

  دلیل نیاز هر انسان به داشتن دوست

  تاثیر دوست در زندگی بسیار زیاد است. قدرت آن بیشتر از افراد دیگر در زندگی ، مخصوصاً در زمان گذشته و زمان حال می باشد و می تواند احساس استقلال شما را افزایش دهد که خودتان هم متوجه این موضوع باشید. دوستان شما باعث شکل گیری شخصیت کنونی شما هستند. شرح واقع شما محصول دوستانی هستید که مدت زمانی است در کنار آن ها می باشید.

  دوستی باعث می شود که مهارت های حیاتی زندگی را یاد بگیرید. توانایی هایی که عموماً برای موفقیت در زندگی به آن ها نیاز دارید. دوستی باعث می شود که ذهن شما نسبت به مسائل باز شود ، عموماً انسان شادتری باشید ، خودتان را بهتر بشناسید ، انگیزه بیشتری برای رسیدن به اهداف داشته باشید ، در شغل خود پیشرفت کنید ، در رابطه های عاشقانه موفقیت بیشتری داشته باشید و عمر طولانی تر و سالم تری را داشته باشید.

  مزایای داشتن دوست خوب

  دوستی های بسیار اولیه در دوران کودکی نقش حیاتی دارند ، زیرا زمانی اتفاق می افتند که تغییراتی مثل یادگیری در حال انجام است. این دوستی ها به ما یاد می دهند که چگونه مهارت های مختلف و مهم را کسب کنیم.

  زمانی که افراد در کودکی در رابطه های اجتماعی و دوستان قرار بگیرند ، ناخواگاه توانایی های بیشتری کسب می کنند تا اینکه مجبور به انجام فعالیت های محدود شوند.

  خانواده ها زمان زیادی را در کنار فرزندانشان سپری می کنند و در مورد آن ها نگران هستند. همچنین از روابط عاشقانه شما آن ها در آینده می ترسند اما پیشنهاد می کنیم که والدین ، کودکان و فرزندان را در کنار دوستانشان قرار دهند زیرا دوستی در دوران نوجوانی باعث می شود که آن ها در آینده روابط عاشقانه بهتری داشته باشند و احساس تنهایی نکنند و کم تر وابسته شخص مقابل شوند.

  افراد تمایل دارند که در جمع دیگران حضور پررنگی داشته باشند و راحت با آن ها ارتباط برقرار کنند. زمانی که در رابطه دوستی باشید ، قطعاً دوستان جدید تر و بیشتری به سمت شما جذب می شوند و مهارت شما در این کار افزایش پیدا می کند ، زیرا یاد می گیرید که چگونه در یک گروه اجتماعی نقش موثری داشته باشید. زمانی که دوستان بیشتری داشته باشید ، می توانید از لحظه های بیشتری در زندگی خود لذت ببرید.

  فواید داشتن دوستان خوب

  افراد تمایل دارند دوستانی را انتخاب کنند که شبیه خودشان هستند. این حقیقت برای همه عمومیت دارد و یک نوع قانون در رابطه ی نزدیک می باشد. همه ما به هر چیزی که شبیه خودمان باشد ، جذب می شویم اما باید سعی کنیم که انعطاف پذیر باشیم و یاد بگیریم که از افرادی که کاملا برعکس ما هستند هم چیزهای زیادی بیاموزیم.

  آگاهی داشتن نسبت به این موضوع باعث رشد بیشتر شخصیت ما می شود. همچنین می توانیم اولویت بندی های خود را بهتر مشخص کنیم و بدانیم که از زندگی چه می خواهیم.

  یکی از بهترین مزیت های دوستی این است که تمام دوستان صمیمی تلاش دارند که در شادی و غم شما شریک باشند و کمک های اعجاب انگیزی به شما کنند. شما نیز می توانید به آن ها کمک کنید و حس رضایت یاری رساندن به دیگران را در خودتان بیدار نمایید که قطعاً یکی از لذت بخش ترین کارها برای دو طرف خواهد بود.

  بدترین چیز در زندگی احساس تنهایی و کمبود دوست و رفیق است. تنهایی بسیار دردناک است؛ مخصوصاً زمانی که طولانی شود. داشتن یک دوست هم پا ، هم انرژی و پر توجه قطعاً به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

  اگرچه دوستان مجازی از لحاظ کیفیت با دوستان در دنیای واقعی متفاوت هستند اما آن ها هم می توانند رفتار و افکار شما را شکل بدهند. گاهی اوقات هم باعث بدبختی و بیچارگی می شوند اما اگر در انتخاب آن ها دقت نداشته باشید ، قطعا از فواید دوستی مجازی هم بهره مند خواهید شد.

  فواید دوستی مجازی

  در چنین حالتی ممکن است اتفاقات مشابه برای دو طرف رخ بدهد که می توانید تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. البته متاسفانه بعضی از زوج ها با چنین دوستی هایی رابطه شان دچار مشکل می شود زیرا مدام یکدیگر را با هم مقایسه می کنند.

  در نتیجه باعث جدایی بین زوج و یا دوستان می شود اما اگر افراد درستی را انتخاب کنید ، می توانید در شرایط استرس زا روی آن ها حساب باز کرده و لحظات شادی را در کنار یکدیگر سپری کنید.

  هیچ کس جز دوست صمیمی تان نمی تواند به افکار مسخره شما بخندد. او می تواند به شما تلنگر بزند و شما را به فکر وادارد زیرا دوستان به خوبی شما را می شناسند و قادر هستند همه چیز را از دید خودشان ببینند ، نه از دید احساسی شما. پس دوستان در هر جا می توانند تکمیل کننده خوبی برای شخصیت شما باشند.

  قطعاً که بهبود روابط اجتماعی باعث انجام کارهای بسیار بزرگ ، وضعیت زندگی بهتر و روحیه بالاتر در شما می شود. پس دوستی در موفقیت اجتماعی شما سهم بسیار بزرگی دارد و می تواند شما را به جایگاه رفیع تری برساند.

  شما نیز به شخص دیگر کمک می کنید. اثر مثبت دوستی فقط برای شما نیست ، بلکه شخص مقابل هم می تواند از وجود شما بهره ببرد و از این رابطه به فواید زیادی دست پیدا کند.

  منبع مطلب : namnamak.com

  مدیر محترم سایت namnamak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  *____* : دوستی خوبی نیست فقط سینگل 🤣🤣

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمید 5 ماه قبل
  1

  جواب همکلاسی

  م.ل 1 سال قبل
  1

  سلام من ۴۰ سال دارم خیلی وقته با یک نفر هم سن خودم که واقعا با دیدنشان برام انرژی مثبت میاد و روحیه میگیرم به واتساب و تلگرام ایشان مطالب و عکس میفرستم ولی ایشان اصلا عکس العمل یا جوابی نمیفرستن. خیلی میخوام باهاش دوستی کنم ولی ایشان انگار نه انگار. چه کنم ؟ ما هر دو آقا هستیم و ایشان هم میداند من پیام و تلگرام میفرستم

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  خیلی بد بود

  0
  خاک تو سر این سایت 1 سال قبل

  خاک تو سر این سایت

  مهنا گلوک 2 سال قبل
  0

  اصلا اون چیزی که من میخوام نیس ولے بازم میلسے دوستان😎👌

  فائزه 2 سال قبل
  0

  کسی جواب رو بلد نیست

  مهدی حاجیان 2 سال قبل
  3

  این سایت خیلی عالیست

  0
  فائزه 2 سال قبل

  هم خوبه هم بده ولی به احتمال بیشتر بده

  *____* 2 سال قبل
  5

  دوستی خوبی نیست فقط سینگل 🤣🤣

  1
  فائزه 2 سال قبل

  شما دختری با پسر

  سینگل هم خوب نیس من خودم رل دارم همیشه هم پیششم

  0
  نه 2 سال قبل

  گوزو

  Adel 2 سال قبل
  1

  سلام دوست های خوب کم پیدا میشن اما دوست های بد همیشه دورورتن

  0
  فائزه 2 سال قبل

  دوره من خدارشکر همه دوستای خوبی هستن

  برای ارسال نظر کلیک کنید