در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دلیل استقبال مردم در شهر های مختلف از مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی

  1 بازدید

  دلیل استقبال مردم در شهر های مختلف از مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  علت استقبال مردم از مراسم تشییع سردار از زبان خودشان

  علت استقبال مردم از مراسم تشییع سردار از زبان خودشان

  تهران (پانا) - روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ مردم به احترام شهید سپهبد قاسم سلیمانی به خیابان ها آمدند و امریکا را توجیه کردند که ایران تنها نیست و تمام نوجوانان و جوانان قاسم سلیمانی های آینده ی ایران هستند.

  خانوم کهن سالی که در این مراسم شرکت کرده بود در پاسخ به اینکه چرا امروز در این فصل سرد سال به اینجا آمدید، گفت: برای این که ثابت کنم شهید سلیمانی در دل تمام مردم ایران جادارد و خواهد داشت و فراموش نمی‌شود.
  و پرسیدم،در مقابل این جنایت بی رحمانه ی امریکا چه چیزی برای گفتن دارید؟

  پاسخ داد: امریکا شیطان بود و شیطان خواهد ماند با این کار بی رحمانه اش ما را عزادار کرد اما ما همچنان می ایستیم و از کشورمان و ولایتمان و از خون شهدایمان دفاع می‌کنیم، شهید سلیمانی فردی بود که با أئمه بود و از مدافعین حرمین بود و انسانی بسیار بزرگ بود.
  و در پاسخ به اینکه اگر بخواهید چیزی به امریکا بگویید چه میگویید، پاسخ داد: به او میگویم ترامپ تو با این کارت فکر کردی سردار سلیمانی را از بین بریدی اما کور خواندی، ما هزاران سردار سیمانی داریم و خواهیم داشت و قطعا انتقام ایشان را از تو میگیریم. امروز مردم با تظاهراتشان به تو ثابت کردند که ما پشت هموطنانمان هستیم و متحدیم و تو فقط تهدید کننده ی خوبی هستی اما در عمل هیچ کاری از تو بر نمی آید.

  با خانوم جوانی که با فرزندش به تظاهرات آمده بود گفتگو ای داشتم. وی در پاسخ به اینکه امروز به اینجا آمده ای که چه چیزی را ثابت کنید، گفت: آمده ام‌که مشت محکمم را بر دهان ترامپ بزنم و بگویم ایران تنها نیست ما همیشه متحد خواهیم ماند. آمده ام تا به فرزندم یاد دهم تا همیشه مانند کوه پشت میهنش باشد و میهنش را دوست داشته باشد.
  و در پاسخ به این که واکنش شما در مقابل شهادت سپهبد قاسم سلیمانی چه بود، گفت: واقعا ناراحت کننده و دردناک بود شهید شدن قهرمان واقعی ایران و کسی که بودنش دلگرمی بزرگی بود برای ما ملت ایران و ما با از دست دادن شهید سلیمانی پدر و تکیه گاه را از دست دادیم اما هیچگاه تسلیم نخواهیم شد.

  و در پاسخ به اینکه، اگر می توانستید به ترامپ چیزی بگویید چه می گفتید، پاسخ داد: فکر نکن می توانی ایران را شکست دهی تو با به شهادت رساندن شهید سلیمانی نفرت مارا نسبت به خودت و علاقه ی ما را به میهنمان بیشتر کردی و انتقام سختی در انتظار توست.

  با آقای جوانی که به عشق سردار سلیمانی به تظاهرات آمده بود گفتگویی داشتیم. ایشان در پاسخ به اینکه، اگر بخواهید سردار سلیمانی را توصیف کنید چه گونه توصیف می‌کنید، پاسخ داد: شهید سپهبد قاسم سلیمانی بزرگ مردی بود که در تمام زندگی اش از کشورش از مردمش از اهل بیتش دفاع کرد و انسان بزرگی بود که هیچگاه از تهدید های شیطان بزرگ امریکا نترسید و مانند کوه پشت میهنش ایستاد و از آن محافظت کرد هر چه از آن بزرگ مرد بگویم کم است.

  *فاطمه میرزازاده، خبرنگار دانش آموز پانا در منطقه13

  منبع مطلب : www.pana.ir

  مدیر محترم سایت www.pana.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دلیل استقبال مردم در شهرهای مختلف از مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی چه بود

  دلیل استقبال مردم در شهرهای مختلف از مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی چه بود

  درباره مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی تحقیق کنید

  چون ایشان اسوه مقاومت، صبر، ادب و پایداری ، محبوب دل ها ، مومن و ولایت مدار و خداشناس بودند و پشتیبان مردم و ولایت فقیه بودند، ایشان مومن بودند و همگان این را دریافته بودند.

  هر کسی در هر شهری می خواست ارادت و اخلاص خود را به ایشان نشان دهد.

  دلیل استقبال مردم در شهرهای مختلف از مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی چه بود

  منبع: سایت کلاس درسی

  منبع مطلب : kelasedarsi.ir

  مدیر محترم سایت kelasedarsi.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع، مراسم وداع با حاج قاسم را لغو کرد/ پیام مشهدی‌ها خطاب به آمریکا؛ «منتظر پاسخ ما بمانید»/ سردار برای آخرین بار با لباس خادمی به پابوس امام رضا(ع) آمد + تصاویر

  پس از برگزاری مراسم تشییع بی سابقه سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» و یارانش در خوزستان، هواپیمای حامل پیکر پاک او و شهیدان عالی مقام محور مقاومت به سمت دیار امام هشتم (ع) پرواز کرد تا اینبار مردم مشهد مقدس در شهر امام رضا(ع) میزبان آنان باشند.

  به گزارش «تابناک»، مردم مشهد از ساعات آغازین صبح امروز یکشنبه برای وداع با سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به میدان ۱۵ خرداد مشهد آمده و علیرغم تاخیر چند ساعته‌ای که به دلیل استقبال بی نظیر خوزستانی‌ها از پیکر پاک حاج قاسم شهید داشتند، صورت گرفت؛ نه تنها از حضورشان کم نشد، بلکه لحظه به لحظه بر میزان جمعیت اضافه شد تا اینکه هواپیمای حامل پیکر مطهر سردار دل‌ها در حریم رضوی به زمین نشست.

  مردم قدرشناس مجاور حریم امن رضوی و همچنین زائران علی ابن موسی الرضا(ع) همچون خوزستانی ها حماسه بزرگی در پاسداشت یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برجای گذاشتند و با استقبال میلیونی از پیکر مطهر این شهید والا مقام و یارانش هشدار جدی به آمریکا و هم پیمانانش که دست به چنین خباثت و جنایت بزرگ زده اند، دادند.

  شعارها، پرچم ها و پلاکاردهایی با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «لبیک یا حسین(ع)»، «سربند و پلاک و چفیه برداشته‌ایم تا کاخ سفید را سیه پوش کنیم»، «گرچه مردان قبیله همه کشته شدند، توی گهواره چوبی پسری هست هنوز»، «رفته سردار نفسی تازه کند برگردد چون ظهور گل نرگس پیداست»، «نمی‌شود هم ترور حاج قاسم را محکوم کرد هم به FATF پیوست»، «شهادت حاج قاسم باید میخی باشد بر تابوت FATF» «خون سلیمانی حیات بخشید، ما را از فتنه‌ها نجات بخشید» و «فاتحه‌ای برای خود بخوانید، منتظر پاسخ ما بمانید» در این مراسم به چشم می آمد و شنیده می شد. همچنین تصاویری از رهبر انقلاب، سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر شهدای محور مقاومت در کنار پرچم های برخی کشورهای اسلامی در دست مردم عزادار مشهد بود.

  در نهایت پس از گذشت 7 ساعت که پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای گرانقدر محور مقاومت بر روی دستان مردم قدرشناس مشهد تشییع شد، پیکرهای مطهر شهدا به حرم امن رضوی رسید و پس از طواف در روضه منوره حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، پیکر مطهر شهداء به تهران بازگشت تا صبح روز دوشنبه قدرشناسی ویژه ای از آنها در پایتخت انجام بگیرد.

  بامداد جمعه ۱۳ دی‌ماه سردار شهید و سرافراز اسلام حاج «قاسم سلیمانی» به همراه «ابومهدی المهندس» از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهپادهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور صادر کرده بود.

  در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند و یادآور شدند که انتقام سختی از عوامل این جنایت گرفته خواهد شد. روسای قوا و مسئولان عالیرتبه کشورمان هم در کنار شورای عالی امنیت ملی تاکید داشتند که در زمان و مکان مناسب آمریکایی ها تقاص این کار را بواسطه انتقام سختی که چشم انتظارشان است، پس خواهند داد.

  وزارت امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد. گفته می شود آمریکایی ها تاکنون کشورهای زیادی را به عنوان میانجی برای جلوگیری از اقدام متقابل ایران واسطه کرده، اما جمهوری اسلامی چنین مساله ای را نپذیرفته است.

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  آره : آره

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زهره 9 ماه قبل
  -2

  تشکر

  زهره 9 ماه قبل
  0

  سلام . لطفا متن رو تکمیل کنید ممنون

  -2
  زهره 9 ماه قبل

  سلام تا اینجا که خیلی خوب بود متن شما ممنون و متشکرم

  ولی تکمیل تر بشه بهتره ممنون

  عالی 11 ماه قبل
  -1

  عالی

  هانی 2 سال قبل
  1

  خیلی ممنون

  🦧 2 سال قبل
  1

  😎💪

  مهشید 2 سال قبل
  0

  خیلی ممنون از مطالب خوب و مفیدتون😊

  آره 2 سال قبل
  10

  آره

  مهدی 2 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید