در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  به خواسته ها و آرزوهایی که ما قصد داریم در زمان معینی به آنها برسیم چه می گویند

  1 بازدید

  به خواسته ها و آرزوهایی که ما قصد داریم در زمان معینی به آنها برسیم چه می گویند را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن [راز رسیدن به اهداف] - مدیر افکار

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن [راز رسیدن به اهداف] - مدیر افکار

  یکی از راه های رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن می باشد که در این مطلب به صورت جامع و کامل قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می توانید از طریق نوشتن به خواسته ها به اهدافتان برسید , شما اگر اهداف به خواسته هایی را که دارید بنویسید مطمئن باشید به خواسته ها به اهدافتان خواهید رسید .

  طبق بررسی‌های انجام شده افرادی که اهدافشان را می نویسند نسبت به افرادی که این کار را نمی کنند موفقیت بیشتری را در مورد رسیدن به خواسته ها و اهدافشان کسب می کنند .

  بهترین راه برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن می باشد که ما در این مطلب به صورت کامل راجع به رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن صحبت کردیم و به شما میگین که چطور این کار را باید انجام دهید.

  رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن

  با نوشتن خواسته ها و اهدافی که دارید میتوانید ارسال شد ۸۰ قوی به کائنات ارسال کنیم شما باید آنقدر خواسته هایتان را بنویسید تا احساس کنید راه های زیادی برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد اما نوشتن خواست یکی از پر قدرت مند ترین راه ها می باشد .

  شما با نوشتن خواسته ها به کائنات درخواست هدفتان را می دهید و نشانه اینکه این کار را دارید درست انجام می دهید احساستان است, اگر احساستون خوب باشد نشانه این است که ارتعاش خواسته تان را درست به کائنات ارسال می‌کنید , اگر احساس هنگام نوشتن بد باشد نشانه این است که شما درخواست آن را به کائنات اشتباه میفرستید .

  پس به این نکته مهم در هنگام نوشتن خواسته هایتان دقت کنید که برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید احساس خوب باشد که در ادامه به صورت کامل در مورد رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن توضیح داده ایم .

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید چکار کنیم ؟

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید چکار کنیم ؟

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید یکسری اصول را رعایت کنید از جمله اینکه باید احساستان خوب باشد که به صورت کامل در این باره صحبت کرده‌ایم .

  1_حستان را در هنگام نوشتن خوب کنید :

  اولین قدم هنگام نوشتن خواسته ها و اهداف احساستان است من این مورد را خیلی تاکید می‌کنم که در هنگام نوشتن خواسته هایتان باید احساس تان را خوب نگه دارید. برای خوب کردن احساستان باید آن خواسته به اهدافی را که دارید  می‌نویسید در زندگی خود حس کنید , احساس کردن خواسته ای که دارید می‌تواند حستان را خوب کند .

  2_هنگام نوشتن مطمئن باشید که میرسید :

  دومین قدم برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان مطمئن بودن به رسیدن به خواسته هایتان می باشد. شما هنگامی که خواسته های تان را با جزئیات کامل می نویسید باید مطمئن باشید که با آنها می رسید.

  مطمئن بودن به رسیدن به اهداف و خواسته های تان باعث میشود کائنات جواب ارتعاشتان را بدهند. نوشتن خواسته ها یکی از راههای درخواست از کائنات می باشد .

  پیشنهاد میکنم این مطلب را مطالعه کنید : چگونه از کائنات درخواست کنیم

  چگونه از طریق نوشتن به خواسته هایمان میرسیم ؟

  چگونه از طریق نوشتن به خواسته هایمان میرسیم ؟

  نوشتن اهداف و خواسته ها موجب می شود بر روی خواسته هایمان تمرکز و توجه کنیم به همین دلیل است که بیشتر افرادی که اهداف و خواسته هایشان را می نویسند نتیجه بهتری از افرادی که خواسته هایشان را نمی نویسند دارند .

   یکی از مشکلات این است که همه افراد فکر می‌کنند برای خود هدف و خواسته ای دارند , اما در واقع این امید و آرزو می باشد که به آن فکر می‌کنند .

  هیچگاه تصور نکنید که خواسته ها به اهدافتان همان آرزوهای  شما می باشند . آرزو هدفی که بدون انرژی و انگیزه است و امید یک راه حل نیست اما هدف خواست چنین نیست .

  اهدافی که نوشته نشود و بر روی کاغذ قرار نگیرد مثل فشنگ بدون باروت می باشد ,  افرادی که خواسته هایشان را ننویسند هرگز مهارت اصلی برای رسیدن به آن خواسته را پیدا  نخواهند کرد , یعنی برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود باید پشتکار و تلاش داشته باشیدو آنها را با جزئیات کامل  بنویسید.

  مشخص کردن هدف,  یک برنامه ریزی برای رسیدن به آرزوها و  اهدافتان می باشد , البته علاوه بر برنامه ریزی  نوشتن خواسته باعث می‌شود که شما ارتعاشات آن را به کائنات ارسال  کنید, اگر می‌خواهید بدانید که کائنات چی هستند توصیه می کنم حتما مطلب زیر را مطالعه کنید .

  پیشنهاد میکنیم از این مطلب دیدن کنید : کائنات چیست ؟

  مشخص کردن اهداف و خواسته ها و نوشتن آنها احتمال رسیدن به خواسته هایتان را چندین برابر افزایش می دهد البته این را بدانید که نوشتن خواسته ها تضمین به رسیدن هدف تان نیست و بلکه احتمال موفقیت در جهت رسیدن به خواسته اهدافتان را افزایش می دهد.

  نوشتن اهداف خود باعث میشود که شما در مسیر هدف و خواسته های تان قرار بگیرید و به آن برسید

  چرا نوشتن خواسته ها و اهداف مهم است ؟ 

  اولین قدم برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان نوشتن خواسته های تان است که باعث می شود راه رسیدن به خواسته و اهداف تان را پیدا کنید .

  اولین دلیل برای نوشتن خواسته به اهدافتان این است که باعث می‌شود شما خواسته هایتان را تجسم کنید.

  دومین دلیل باعث فرستادن ارتعاش خواسته تان می‌شود شما وقتی بخواهید به خواسته و هدفی که دارید برسید باید ارتعاش آن را به جهان هستی و کائنات ارسال کنید این کار باعث می شود کائنات راه رسیدن به اهدافتان را به ساده ترین شکل ممکن پیش روی شما قرار بدهند.

  سومین دلیل عمل نوشتن خواسته و اهدافتان باعث می‌شود یک تعهد جهت رسیدن به خواسته های شما ایجاد بشود , فقط عده بسیار کمی از جمعیت جهان برای نوشتن خواسته اهدافشان زمان می گذارند .

  به همین دلیل است که تعداد کمی از افراد خیلی ساده و در زمان بسیار کمی به خواسته ها و اهدافشان خواهند رسید .

  نکات مهم در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن :

  نکات مهم در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن :

   برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید یک سری از نکات و اصول را بدانید , که این نکات را اگر رعایت کنید درصد رسیدن به اهدافتان چندین و چند برابر خواهد شد.

  1_مثبت اندیشی و مثبت نوشتن :

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن باید همیشه مثبت فکر کنید و اهدافتان را مثبت بنویسید . این را بدانید که همیشه در جهت رسیدن به اهداف و خواسته های تان باید مثبت فکر کنید .

  اهدافتان را فقط یادداشت نکنید بلکه با روند فکری به آن جهت بدهید و در راه رسیدن به آنها حرکت کنید , سعی کنید که در نوشتن اهدافتان , اهدافتان را به ضمیر ناخودآگاه ذهنتان منتقل کنید.

  ذهن شما یک ابزار بسیار قدرتمند و کارآمد در جهت رسیدن به خواسته ها به اهدافتان است که ناخوداگاه خوب و بد را از هم تشخیص نمی‌دهد و قضاوت نمی‌کند , تنها کاری که انجام می دهد دستورالعمل ها و برنامه هایش است , هر چه دستورالعمل‌های شما مثبت تر باشد نتایج مثبت تری را در زندگیتان خواهید گرفت.

  مثبت اندیشی و مثبت فکر کردن در زندگی روزمره تان به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

  2_پرهیز از کلی گویی :

  دومین نکته برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن این است که هرگز کلی گو نباشید به عنوان مثال اگر می خواهید یک ماشین داشته باشید تمام جزئیات ماشین مورد علاقه تان را مو به مو بنویسید به عنوان مثال:

  اسم ماشین, مدل ماشین , رنگ ماشین , میزان مصرف پایین سوخت , سقف متحرک , مدل صندلی و…

  این کار باعث می شود که عملکرد دقیق تری به ذهنتان در ضمیر ناخودآگاهتان ارسال کنید , هرچه واضح تر و دقیق تر بنویسید نتیجه بهتری خواهید گرفت .

  شما هنگام نوشتن می توانید چشمانتان را ببندید و خواسته های تان را به صورت کامل تجسم کنید مثلا سوار ماشین خود شوید و بر روی صندلی های چرم دست بکشید و با تمام وجود آنها را احساس کنید هرچه هستم بهتر شود و بیشتر تجسم کنید قطعا نتیجه بهتری خواهید گرفت .

  3_اهدافتان را به زمان حال بیان کنید :

  در جهت رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن , خواسته ها و اهداف تان را به زمان حال بنویسید , نوشتن اهداف به زمان حال تاثیر بیشتری بر روی ضمیر ناخودآگاه تان خواهد گذاشت.

  ضمیر ناخودآگاه تان نسبت به زمان حال تان هرگز مقاومت نخواهد کرد به عنوان مثال اگر بنویسید در آینده پولدار خواهم شد ذهن ناخودآگاهتان باور می کند که شما در آینده پولدار میشوید و زمان رسیدن به خواسته های تان به تاخیر خواهد افتاد, پس اهدافتان را به زمان حال بنویسید طوری که انگار واقعاً آن خواسته و هدف را دارید.

  4_بارها بنویسید و تکرار کنید :

  برای رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن بارها بنویسید و تکرار کنید. هر چه بیشتر بنویسید تاثیر بیشتری خواهد داشت پس بجای یک بار نوشتن هدفتان , اهدافتان را چندین و چند بار بنویسید و ویژگی و صفات بیشتری به آن اضافه کنید.

  نوشتن خواسته ها اولین گام برای رسیدن به اهدافتان می باشد , بعضی مواقع وقتی چیزی را به صورت نوشته داشته باشید اهمیت بیشتری به آن خواهید داد و برنامه ریزی برای آن ساده تر می شود.

  در نوشتن اهداف و خواسته های تان محدودیت در نظر نگیرید , پس از همین کالا یک سرسید و یا دفتر جدا برای خودتان تهیه کنید اهداف تان را به صورت واضح و دقیق با توجه به نکاتی که در بالا گفتم بنویسید.

  منبع مطلب : modireafkar.ir

  مدیر محترم سایت modireafkar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب [راز رسیدن به تمام آرزوها]

  رسیدن به آرزوهای محال با قانون جذب [راز رسیدن به تمام آرزوها]

  همیشه سوال های بسیار زیادی در مورد رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ در ذهن خیلی از افراد ایجاد می شود و می خواهند بدانند راز رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ چیست ؟ آیا امکان رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهای بزرگ وجود دارد ؟ آیا انسان قدرت این را دارد که به هر آنچه که می خواهد برسد ؟

  در این مطلب قصد داریم راز رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ از طریق قانون جذب کائنات را به شما بگوییم . شما با این قانون قدرتمند می توانید به تمام خواسته ها و آرزوهای خود برسید و هیچ محدودیتی در رسیدن به آرزوهای شما وجود ندارد .

  اگر می خواهید یک زندگی رویایی را تجربه کنید , یا به شغل مورد نظر خود برسید , یا نیمه گمشده خود را جذب کنید ,پول و ثروت جذب کنید و… این مطلب می تواند کمک بزرگی به شما کند . از تا انتهای مطلب همراه ما باشید .


  رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ با قانون جذب
  برای آنکه شما به آن خواسته و هدفی که دارید برسید باید یکسری از مراحل قانون جذب را در جهت رسیدن به خواسته خود پشت سر بگذارید که در ادامه به صورت کامل به آنها پرداخته ایم .


  1) خواستن هدف با آرزوی خود :

  اولین مرحله برای رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ این است که شما باید خواسته تان را بخواهید . فقط کافی است چیزی را بخواهید .

  خواسته و اهدافی که دارید باید بزرگ باشد و نباید به کم قانع شوید . شما توانایی اینکه به تمام خواسته و اهدافتان برسید را دارید .

  بر اساس قانون جذب این طبیعی است که شما به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید . خواسته و اهدافی که دارید باید به اندازه لیاقت و شایستگی شما باشد و شما باید لیاقتتان را به درستی درک کنید و به این نکته توجه کنید که شما لایق بهترین ها و بزرگترین ها هستید .  پس با تمام وجود بخواهید تا قانون جذب کائنات آرزوها و خواسته هایتان را برآورده کند .

  در این مرحله همانطور که گفتیم شما باید آن هدف و خواسته ای را که میخواهید از کائنات درخواست کنید . درخواست از کائنات یکی از راز و رمز رسیدن به آرزوهاست که خیلی از افراد نمی دانند چگونه خواسته و هدف شان را از کائنات درخواست .

  اگر نمی دانید که کائنات چه چیزهایی هستند توصیه می کنم مقاله کائنات چیست را مطالعه کنید .


  2)با تمام وجود آرزو هایتان را باور داشته باشید :  در دومین مرحله از راز رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ این است که باید خواسته و آرزوهایتان را باور داشته باشید . با توجه به قانون جذب رسیدن به تمام خواسته ها امکان پذیر است و شما باید این را باور کنید .

  این را بدانید که باور داشتند با تصور کردن تفاوت بسیار زیادی دارد , در تصور کردن کار اصلی ذهن این است که چیزهایی که نیستند و وجود ندارد را تصویر سازی کند و به عبارت دیگر این کار ذهن یک لذت و خوشی زودگذر است .

  اما در باور کردن نوع کاری که افکار و ذهنتان انجام می‌دهد کاملاً متفاوت است . در باور کردن , ذهن باید چیزی که وجود ندارد را بپذیرد که واقعیت دارد و آن را در خود پرورش دهد .


  ذهن باید چیزی که می خواهد در آینده اتفاق بیفتد را تصویر سازی کند . در صورتی که بتوانید خواسته به هدفی که دارید را باور کنید , بخش بزرگی از راه را درست رفته اید .

  البته این را بدانید که تصویرسازی ذهنی هم یکی از مراحل مهم در جهت رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ است . اما در مرحله دوم شما باید خواسته و هدف را که دارید باید باور کنید و یقین داشته باشید که به آن می رسید .

  باور کردن یکی از مهمترین مراحل در جهت رسیدن به خواسته‌ها و آرزوهایتان است , شما هر خواسته به هدفی که دارید , هر چقدر هم بزرگ باشد قدرت آنکه به آن برسید را دارید .

  دلیل اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند این است که آرزوهایشان را باور ندارند .


  اگر باور نکنید که به آن چیزی که میخواهید میرسید , نمی توانید به خواسته بعد از خود برسید .البته در ابتدای راه باور نکردن خواسته به اهدافتان ممکن است کمی برایتان سخت و دشوار باشد , چون ذهنتان در برابر چیزهایی که می‌خواهید مقاومت می کند و شما باید این مقاومت ذهنی را از بین ببرید.


  ذهن انسان طوری ساخته شده است که فرق بین واقعیت و تخیل را ندارد . موثرترین راه برای از بین بردن مقاومت ذهنی این است که تمرین کنید . برای دسترسی به قدرتمندترین تمارین قانون جذب میتوانید در بخش اعضای ویژه سایت ثبت نام کنید و به این تمرین قدرتمند دسترسی پیدا کنید .


  3_اکنون میتوانید آرزوهایتان را دریافت کنید:


  در مرحله سوم بعد از آنکه خواسته هایتان را طلب کردید و باور کردید به آن چیزی که میخواهید میرسید , کافیست قدمی بردارید تا به آن هدف خواسته خود برسیم .این مرحله گر ساده ترین مراحل برای رسیدن به آرزوهای محال و بزرگتان است .

  البته به این نکته مهم توجه کنید که قانون جذب به هیچ وجه قانون ” بخواه و بخواب میاد ” نیست . در واقع قانون جذب یعنی ” بخواه و با انگیزه و پرقدرت قدم بردار” است یعنی ملاک اصلی در جهت رسیدن به خواسته به هدفی که دارید این است که باید خواسته تان را بخواهید و با انگیزه و انرژی زیاد در جهت رسیدن به آن قدم بردارید .

  مرحله سوم قانون جذب یعنی باید کاری را انجام دهید تا خواسته و هدفی که دارید را به دست بیاورید , درصورتی که چیزی را بخواهید و در جهت رسیدن به آن قدمی را بر ندارید هرگز به آن چیزی که می خواهید نمی رسید .


  حالا چگونه تمرین کنیم ؟(تمرین را فراموش نکنید)
  ساده ترین راه برای دریافت خواسته و هدفی که دارید این است که تمرین کنید . تمارین زیاد و قدرتمندی در قانون جذب وجود دارد که با انجام آنها میتوانید خیلی زودتر به آن خواسته و هدفی که دارید . برای تمرین کردن باید برنامه ریزی کنید و هر روز زمانی را برای تمرین بگذارید .

  برای دسترسی به قدرتمندترین تمارین قانون جذب میتوانید با ثبت نام در بخش اعضا ویژه به تمام آنها دسترسی داشته باشید .


  1_قبل از تمرین مدیتیشن انجام دهید :

  قبل از تمرین بهتر است ذهن خود را با استفاده از یکی از روش های مدیتیشن , برای مدت 10 دقیقه آرام کنید .با انجام دادن مدیتیشن قدرت کارایی ذهنتان افزایش پیدا میکند و با همین کار ذهن و مغزتان را در وضعیت آرامش قرار خواهید داد .

  البته انجام این کار قبل از تمرین اجباری نیست , ولی تاثیر فوق العاده زیادی را میگذرد فقط کافیست یک بار این کار را انجام دهید تا خودتان شاهد نتایج معجزه آسای آن باشید.


  2_ لیست آرزوهایتان را همین الان تهیه کنید :
  یکی از نکات بسیار مهم برای دریافت خواسته و هدفی که دارید این است که باید لیست آرزو و خواسته هایتان را تهیه کنید . برای این کار بهتر است یک دفتر یا دفترچه تهیه کنید و تمام خواسته و اهدافی را که دارید به همراه تاریخ رسیدن و دستیابی به آنها بنویسید .

  به یاد داشته باشید که در این مرحله بسیار مهم , کمترین تردید و کم باوری به معنای منصرف شدن از در خواست خود به قانون جذب و کائنات است .

  پس اگر قدرت توانایی نوشتن بزرگترین خواسته ها و اهدافتان را ندارید یعنی به این باور رسیدن به خواسته و اهدافتان نرسیده اید , و در کل آن چیزی را که میخواهید باور ندارید .به این نکته باید توجه کنید که شما یک درخواست به کائنات ارسال کرده اید .


  هنگامی که یک فکر در ذهن شما به وجود می آید , به طور ناخودآگاه در حال درخواست از کائنات هستید و آن چیزی که درون ذهنتان ظاهر شده است را دارید درخواست می کنید .

  وظیفه اصلی کائنات این است که سفارش و درخواستی را که دادید به شما برگرداند . به همین دلیل شما باید تعیین کنید که آرزو و خواسته هایتان چه چیزهایی هستند و بر روی آنها تمرکز کنید .


  البته باید خواسته به هدفی که دارید باید وجود داشته باشد . در صورتی که به خواسته و آرزوهایتان مطمئن باشید و آنها را باور نداشته باشید ذهن شما در حال فرستادن درخواست های نا مفهوم و نامشخص به سمت کائنات است .

  درخواستی که واضح و مشخص ارسال نشود , پاسخ نامشخص به بی ربطی از سوی کائنات دریافت خواهید کرد . به این نکته توجه کنید که افکار شما همیشه و در همه جا در حال درخواست به کائنات است .

  به خاطر داشته باشید که افکار نامعلوم , درخواست های نامعلوم و غیره واضحی را به کائنات ارسال می‌کند و کائنات نیز شرایط غیر واضحی را درون زندگیتان ایجاد می‌کنند .


  چگونه آرزوهای بزرگ را جذب کنیم ؟  راز اصلی رسیدن به آرزوهای محال و بزرگ این است که باید تقاضا کنید . تصویری از آن چیزی را که میخواهید داشته باشید را به کائنات ارسال کنید .

  قانون جذب با استفاده از کائنات همیشه درخواست شما را پاسخ می‌دهند . آرزو و خواسته هایتان هر چقدر بزرگ باشد اگر درست به کائنات درخواست کنید می توانید از طریق کائنات و قانون جذب به خواسته به اهدافتان برسید .

  تصویر خواسته هایتان را درست و با جزئیات کامل به کائنات ارسال کنید , این تصویر سازی هرچه واضح تر و دقیق تر باشد درخواستی که به کائنات ارسال می کنید در جهت خواسته خود دقیق تر است .


  و هرچه درخواستتان روشن تر و واضح تر باشد کائنات زودتر پاسخ آن را برایتان ارسال می کند , به عنوان مثال :

  در صورتی که یک ماشین مورد نظر یا خاصی را می‌خواهید , باید جزئیات آن ماشین را به صورت کاملا دقیق و واضح بنویسید و آن را احساس کنید .

  وقتی می‌خواهید سوار ماشین مورد نظر خود بشوید دستان خود را بر روی صندلی های آن ماشین می کشید , بوی نویی و تازه آن ماشین را احساس می کنید , باید خودتان را پشت فرمان و در حالی که با آن ماشین رانندگی میکنید ببینید .


  پایتان را روی گاز می گذارید و سرعتتان را کم و زیاد می‌کنید , آینه های بغل ماشین خود را تنظیم می‌کنید . شتاب ماشین تان را امتحان می‌کنید و از رانندگی در آن ماشین لذت می بریم . برای دوستانتان که در حال قدم زدن در پیاده رو هستند دست تکان می دهید و یا حتی می توانید یکی از آنها را سوار ماشین خود کنید .


  همه چیز باید واقعی باشد و باید تمام جزئیات ریز و دقیق را تجسم کنید . بهترین راه برای آنکه بدانید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید درست است یا نه باید به احساس خود توجه کنید . اگر احساس تان خوب بود یعنی دارید خواسته خود را جذب میکنید اما اگر احساس بدی داشتید ید از خواسته به هدف‌تان دور می‌شوید .

  در انجام تمارین همیشه سعی کنید احساس خوبی داشته باشید این احساس خوب است که شما را به آرزوهای بزرگ تان می رساند .


  اگر نمیدانید کائنات چه چیزهایی هستند از مطلب کائنات چیست دیدن کنید

  برای رسیدن به آرزوهای بزرگ خود تمرین کنید :


  یکی از دلایلی که خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند این است که تمرین نمی‌کنند , اگر شما کل قانون جذب را به صورت کامل بدانید اما تمرین داشته باشید ناخواسته و هدفی که دارید نمی رسید .

  شما باید اصول قانون جذب را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید , مطمئن باشید با قانون جذب می توانید به تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید .

  اگر از وضعیت الان تان راضی نیستید , یک انسان ورشکسته هستید , پول و شغل مناسبی ندارید , خانه ای ندارید و… را خودتان جذب کرده اید . در کل شرایط الان تان را خودتان جذب کرده اید و تنها راه تغییر آن این است که خودتان را تغییر دهید.


  اگر خودتان را تغییر بدهید و تمرین کنید مطمئن باشید به هر خواسته به هدفی که دارید می رسید . اگر قصد دارید قانون جذب را اصولی و از صفر یاد بگیرید , و زندگی خودتان را به بهترین شکل ممکن خلق کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید .اگر بخواهید و شروع کنید میتوانید به هر چیزی که میخواهید برسید .


  دوره کوین ترودو

  منبع مطلب : modireafkar.ir

  مدیر محترم سایت modireafkar.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید