در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره زبان مادری خود بنویسید

  1 بازدید

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره زبان مادری خود بنویسید را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار صفحه 30 کتاب نگارش فارس ششم

  صفحه ۳۰ نگارش فارسی ششم بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره زبان مادری خود بنویسید از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب پاسخ فعالیت کتاب نگارش ششم دبستان

  با استفاده از واژه های زیر یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید

  با سلام خدمت ششمی ها و دبستانی های عزیز که کتاب فارسی نگارش ششم را در حال نوشتن هستند که جواب با استفاده از واژه های بزرگی وعظمت شکوه وشوکت سربلندی واعتبار یک بند درباره ی زبان مادری خود بنویسید را می خواهید بدانید ما در این مطلب جواب را اینگونه برای شما عزیزان می نویسیم که من اگرچه از نظر سن و سال از شما بزرگ هستند اما افتخار هایی که شما فرزندان صربان تلاش و کوشش خود می‌آفرینند باعث سربلندی و اعتبار من می‌شود بزرگی و عظمت من و شما به این است که با هم کنار هم نگاهبان هم باشیم قاری همه بزرگان علم و ادب فرزندان من هستند فرزندانی که بر شکوه و شوکت وطن من افزودند.

  یک بند با کلمات بزرگی و عظمت شکوه و شوکت سربلندی و اعتبار

  زبان فارسی ترکیبی از شکوه و شوکت تاریخ پر بار ایرانیان است تاریخی که با عظمت و بزرگی ایرانیان گره خورده. زبانی که سرشار از آواهای دلنشین و نغمه های مهربانی است . ما باید برای سربلندی و اعتبار این زبان تلاش کنیم و آن را تا همیشه تاریخ زنده نگه داریم.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  پریچهر : برای حفظ و پاسداری از زبان ملی چه باید کرد ؟ همه ما فارسی زبان ها ، باید از زبان خود دفاع کرده و اجازه وارد شدن زبان های دیگر به آن را ندهیم .‌ همچنین کلمات را خلاصه و بی معنا نکرده و آن هارا به درستی تلفظ کنیم و از وارد شدن کلمات جدید و نامناسب به آن جلوگیری کنیم.

  عطا سلیمانی پور : برای شکوه وشوکت زبان فارسی باید از کلمه های فارسی استفاده کنیم. سربلندی واعتبار زبان ملی مانند سربلندی و اعتبار مادر است بزرگی وعظمت کشور وزبان خیلی خیلی مهم است.

  ناشناس : ما وطنمان را با این همه بزرگی و عظمت میبینیم و حتی با زبان فارسی که پر از شکوه و شوکت است سخن می گوییم. ما باید به سربلندی و اعتبار کشورمان تلاش کنیم که سر بلن تر از همیشه شود.

  نویسنده : زبان مادری من دارای شکوه و شوکت و بزرگی و عظمت کشور ایران عزیزمان است. زبانی که سر شار از شکوه و عظمت و سر بلندی و اعتبار میهن عزیزمان است.

  نویسنده : ما باید برای شکوه و شوکت،بزرگی و عظمت زبان مادری تلاش کنیم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادر باشیم.

  مریلا عزیزی : تلاش ما باعث سربلندی و اعتبار زبان کشورمان میشود.

  نویسنده : بزرگی وعظمت زبان فارسی مایه ی سربلندی ما ایرانیان می شود.

  ناشناس : ما باید از زبان مادری خود یعنی زبان فارسی حمایت کنیم باید برای بزرگی و عظمت زبان خود یعنی زبان فارس تلاش کنیم هرروزما زبان فارسی با فارسی حرف زدن سر بلند تر واعتبارزبان مادریمان رابیشتر میکنیم فقط کافیست که از کلمات زیبا وخوب استفاده کنیم.

  ریحانه : زبان فارسی با گذشت زمان و شکوه و شوکت تاریخ تغییر پیدا کرده است تا به این زبان دلنشین ایرانیان تبدیل شده است. زبان فارسی سربلندی و اعتبار همه ی ایرانیان است. با اینکه ایران کشور بزرگی نیست ولی باطن ان بزرگی و عظمت چشمگیر و وصف ناپذیری دارد که ایرانیان با کمک خداوندگار خود به اینجا رسیده اند.

  سمانه : زبان مادری ما ایرانیان دارای بزرگی و عظمت است. ما ایرانیان باید به شکوه و شوکت زبان مادری خودمان، یعنی زبان فارسی احترام بگذاریم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادر باشیم.

  ناشناس : ما باید برای سربلندی و اعتبار زبان مادی تلاش کنیم. زبان مادری باعث شکوه و شوکت و بزرگی و عظمت ایران می شود.

  نویسنده : برای بزرگی وعظمت کشور خود ما باید از جملات و کلمات فارسی استفاده کنیم تا وطن و زانماد م ن واعتااتها.

  حلما : ما باید برای شکوه و شوکت،بزرگی و عظمت زبان مادری تلاش کنیم و مایه سربلندی و اعتبار زبان مادری باشیم.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درباره زبان مادری ؛ یک بند با واژه های بزرگی و عظمت و ...

  انشا درباره زبان مادری ؛ یک بند با واژه های بزرگی و عظمت و ...

  ستاره | سرویس فرهنگ و هنر - یکی از فعالیت های کتاب نگارش ششم دبستان، نوشتن انشا درباره زبان مادری با استفاده از واژه های بزرگی و عظمت، شکوه و شوکت، سربلندی و اعتبار است. در این مطلب یک بند درباره زبان مادری می‌خوانید که می‌تواند به شما ایده های بیشتری برای نوشتن انشا درباره این موضوع بدهد. شما همچنین می‌توانید داستان کوتاهی از زبان خط فارسی از گذشته تا کنون را نیز که در کتاب فارسی ششم آمده است، در ستاره بخوانید. 

  انشا درباره زبان مادری ؛ یک بند با واژه های بزرگی و عظمت و ...

  انشا درباره زبان مادری

  کشور ما ایران قومیت های متفاوت و زبان ها و گویش های مختلفی دارد. از ترکی و عربی که زبان مادری بسیاری از هموطنان ما است، تا گویش های کردی، لری، گیلکی، فارسی و ... که گویش هایی از زبان ایرانی هستند.

  زبان مادری هر کدام از ما، جزئی از هویت و شخصیت ماست و پیشینه ای به قدمت تاریخ و فرهنگ و سنت های ما دارد. برای همین حفظ و نگهداری از زبان مادری باعث بزرگی و عظمت یک قوم می‌شود و بر عکس، از بین رفتن و خدشه دار شدن زبان مادری، فرهنگ، اصالت و هویت یک قوم را کمرنگ می کند. از نظر من کشوری دارای شکوه و شوکت خواهد بود که تمام قومیت های آن کشور بتوانند به زبان و فرهنگ خود ببالند و با سربلندی و اعتبار به زبان خود سخن بگویند و آموزش ببینند. اگر چه همه قوم ها زبان ملی آن کشور را نیز بلدند و در مواقع نیاز و برقراری ارتباط با هم، از آن استفاده می کنند و درک درستی از همدیگر دارند.

  احترام گذاشتن به زبان ها و فرهنگ های مختلف باعث اتحاد و همدلی میان مردم یک کشور می‌شود و زمانی که اختلاف و تفرقه ای بین آن‌ها نباشد، هیچ دشمنی نمی‌تواند به این کشور نفوذ کند. زبان مادری هر کس برای او بسیار عزیز و محترم است و همچون گنجینه ای باید از آن محافظت کرد. 

  کاربر گرامی؛ شما می‌توانید درباره روز جهانی زبان مادری نیز در ستاره مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید. شما نیز انشاهای خود را درباره زبان مادری در بخش «نظرات و پرسش‌ها» برای ما بفرستید. 

  منبع مطلب : setare.com

  مدیر محترم سایت setare.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  داغ ترین خبر ها

  داغ ترین خبر ها

  با استفاده از واژه های بزرگی و عظمت،شکوه و شوکت،سربلندی و اعتبار

  با استفاده از واژه های بزرگی و عظمت،شکوه و شوکت،سربلندی و اعتبار

  داستان کوتاهی از زبان خط فارسی بنویسید که کلمات متضاد داشته باشد, داستان کوتاهی از زبان خط فارسی کلاس ششم

  با استفاده از واژه های بزرگی و عظمت،شکوه و شوکت،سربلندی و اعتبار

  با استفاده از واژه های بزرگی و عظمت،شکوه و شوکت،سربلندی و اعتبار

  منبع مطلب : watford.blogsky.com

  مدیر محترم سایت watford.blogsky.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نویسنده 2 ماه قبل
  0

  خوب بود

  مریم 1 سال قبل
  2

  زبان مادر من ترکی است نمی دونم چی بنویسم میشه کمک کنی شبیه انشاع باشه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  نههههههههه

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید