در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  افراد برای انتخاب نوع پوشش به چه چیزهایی توجه می کنند

  1 بازدید

  افراد برای انتخاب نوع پوشش به چه چیزهایی توجه می کنند را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  افراد برای انتخاب نوع پوشش به چه چیزهایی توجه میکنند صفحه 17 تفکر و سبک زندگی ویژه دختران هفتم

  جواب فعالیت کلاسی صفحه ۱۷ کتاب تفکر و سبک زندگی ویژه دختران پایه هفتم افراد برای انتخاب نوع پوشش به چه چیزهایی توجه میکنند از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  فاطمه : نمی دونم کاش بقیه بچه ها جواب رو بفرستن.

  سانای : باید با باورهای دینی ما تناسب داشته باشد. کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد..

  سیما : باید با باور های دینی ما تناسب داشته باشد ، باید برای مکان یا جایی که آن لباس را می پوشیم مناسب باشد و تمام اصول پوشش یک زن مسلمان در آن دیده شود

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند

  مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند

  اگر چه گفته می شود برای دیگران لباس نپوشید اما پوشاک ما اولین چیزی هستند که در برخورد با دیگران جلب توجه می کنند و همیشه اولین تاثیر بالاترین تاثیر را دارد و همین پوشش و لباس زمینه قضاوت را برای دیگران فراهم می‌کند. کارشناسان با بررسی های مختلف دریافته اند که مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند. پس لازم است به این موارد در لباس‌های خود دقت کافی داشته باشید.

  مردم به این 5 مورد در لباس شما توجه می‌کنند

  آیا لباس هایتان اندازه تنتان است؟

  اندازه بودن لباس یکی از اصول اساسی مد است و اولین چیزی است که در ظاهر شما جلب توجه می کند. لباسی که پوشیده اید چه تنگ باشد و چه گشاد ظاهر خوبی نخواهید داشت پس حتما لباسی بپوشید که کاملا اندازه تنتان باشد و تنگ یا گشاد نباشد.

  آیا اکسسوری های جذابی دارید؟

  زیبایی و جذابیت اکسسوری ها بیش از هر چیز دیگری در پوشش شما جلب توجه می کند پس می‌توانید با استفاده از یک ساعت شیک، یک دستبند زیبا یا کمربند مناسب استایل خود را جذاب تر و جالب توجه تر کنید.

  آیا لباس هایی که روی هم پوشیده اید به اندازه و صحیح است؟

  بسیاری افراد در روی هم پوشیدن لباس ها دقت کافی ندارند که باعث می شود ظاهر شلخته و نامرتبی پیدا کنند و این عدم تناسب و بی نظمی بیش از هر چیز دیگری جلب توجه خواهد کرد و مردم درباره شما قضاوت خوبی نخواهند داشت.

  آیا قد شلوار و مانتوی شما مناسب است؟

  پوشیدن لباس های کوتاه یا زیادی بلند، شلواری که طول مناسبی ندارد و روی کفش شما افتاده است ظاهر تیپ شما را خراب می کند و باعث می شود همه زحماتتان در زیباتر شدن به هدر برود.

  کیفتان چه شکلی است؟

  کیف ها نقش مهمی در جذابیت استایل شما دارند. شما می توانید یک استایل ساده را با انتخاب کیفی زیبا و شیک به یک استایل خاص و جالب تبدیل کنید.

  مطالب مرتبط:

  1- استایل شخصی چیست؟

  2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

  3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

  منبع مطلب : chibepoosham.com

  مدیر محترم سایت chibepoosham.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زهرا 8 ماه قبل
  0

  اصلا جواب خوبی نیست برای کتاب

  . 1 سال قبل
  -1

  موضوع: گوشی

  1-کارایی گوشی چیست?

  2- چ گونه میتوان با آن کار کرد?

  مزایا

  موبایل بهترین وسیله برای مدیریت زمان

  ما میتوانیم از طریق این برنامه‌ها و امکانات موبایل خود می‌توان برنامه ریزی خوبی برای مطالعه دروس و زمان بندی امتحانات داشته باشند. برای سایر موارد مثل بیدار شدن در صبح زود فقط کافیست آلارم گوشی را تنظیم کنند و در ساعت مشخص بیدار شوند.

  سرگرمی بیشتر ما با موبایل

  وقتی که حوصله ما سر میرود و در این وضعیت موبایل وسیله خوبی است برای سرگرمی ، بازی با موبایل یا فیلم دیدن آدم را سرگرم میکند.

  معایب استفاده از موبایل

  زیاد بازی کردن با موبایل

  همانقدر که بازی کردن زیاد و گذراندن وقت زیاد با موبایل باعث می‌شود تا اثرات مخربی روی روحیه ما داشته باشد. بازی به شدت حواس پرت کن است و ممکن است ذهن ما در زمان درس خواندن به سمت بازی‌های کامپیوتری و بازی با موبایل برود. البته بازی نباید به طور کلی حذف شود و بهتر است مدت زمان آن کنترل شود.

  کم شدن ساعت حضور در کنار اعضای خانواده

  این روزها که همه اعضای خانواده موبایل به دست شده‌اند روابط خانوادگی هم به شدت کم شده است. و ماهم بیشتر اوقات آزاد خود را به کار کردن با موبایل سر می‌کنند و مشغول بازی و صحبت با دوستان خود هستند. آنها متوجه نیستند که خانواده چقدر در زندگی شان اهمیت دارد. وقت گذراندن با خانواده مهمترین چیزی است که هر

  مهلا 2 سال قبل
  1

  باید با دین ما متناسب باشد ، باید مناسب آن مکان باشد یعنی درور از چشم نامحرم ، تنگ نباشد ، انگشتنما نباشد

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید