در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

  1 بازدید

  استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

  استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

  استعلام آنلاین ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

  رانندگان جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودرو و موتورسیکلت خود می توانند روشهای مختلفی مانند مراجعه به سایت اینترنتی راهور، روش پیامکی، استفاده از برنامه های موبایلی را استفاده کنند.

  https://khabarpu.com/img/post/1591518737.jpg

  پیش از این دو سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ برای دریافت میزان خلافی خودرو وجود داشت که از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰  ارسال کنند.

  با استفاده از این سامانه علاوه بر استعلام خلافی خودرو و موتور ، نمره منفی گواهینامه را نیز می توان استعلام نمود.


  شماره پیامک جدید استعلام خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه:

  جهت سهولت استعلام خلافی خودرو و موتورسیکلت، مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات – اجرائیات و دست‌افزار راهور ناجا شماره پیامک جدید ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ را برای استعلام مبالغ جرایم، نمره منفی و تخلفات پرداخت نشده، راه اندازی کرده است.


  استعلام مبلغ تخلف به همراه شناسه قبض و پرداخت:

  - یا شماره VIN خودرو (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو که با IR شروع می‌شود) را با یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول شماره  VIN، بعد ستاره را وارد کنید).
  - یا شماره بارکد خودرو (شماره ۸ رقمی پشت کارت خودرو که زیر بارکد است) را با یک # (مربع) و سپس یک * (ستاره) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک کنید؛ (اول مربع، بعد عدد هشت رقمی و در آخر ستاره را وارد کنید)

  جهت استفاده از این سامانه نکات زیر را به یاد داشته باشید:

  -دقت داشته باشید که در هنگام تایپ کد ۱۷ رقمی فاصله لازم نیست. در تشخیص اعداد و حروف به خصوص ۱ و i دقت کنید چون گاهی به جای حروف عدد و یا به جای عدد حروف تایپ می کنید و این باعث عدم پاسخ می شود.

  -امکان پرداخت خلافی از این سامانه میسر نیست و تنها امکان مشاهده خلافی و مبلغ آن و یا دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت امکان پذیر است.

  - روش پیامکی هزینه دارد. هزینه دریافت خلافی از این روش 350 تومان است.

  همچنین برای استعلام نمره منفی گواهینامه و بند محرومیت گواهینامه، مطابق زیر اقدام کنید:

  - ارسال شماره گواهینامه به سامانه پیامکی : ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰
   

  روشهای آنلاین دریافت ریز خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه:

  به غیر از روش پیامکی می توان با مراجعه به سایت راهور نیز از میزان خلافی خودرو یا موتور سیکلت مطلع شد. علاوه بر این دو روش ، استفاده از برنامه ها و اپلیکیشن های موبایلی نیز روشی متداول برای استعلام خلافی است.

  https://khabarpu.com/img/post/1591518902.jpg

  استفاده از برنامه های موبایلی مانند فرمون مزایایی دارد که اغلب افراد به استفاده از این روش جهت استعلام و پرداخت خلافی تمایل بیشتری دارند:

  -نمایش ریز خلافی خودرو با امکان پرداخت

  - عدم نیاز به ورود اطلاعات کارت ماشین برای استعلام مجدد خلافی

  - حفظ سوابق پرداختی ها و خلافی های قبلی

  - امکان خرید طرح ترافیک و بیمه شخص ثالث

  - مشاهده قیمت روز خودرو نو و کارکرده

  - هشدار دوربین های کنترل ترافیک و کنترل سرعت

  جهت دانلود مستقیم برنامه فرمون از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

  منبع مطلب : khabarpu.com

  مدیر محترم سایت khabarpu.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  استعلام خلافی خودرو و جریمه ماشین آنلاین و پیامک

  استعلام خلافی خودرو و جریمه ماشین آنلاین و پیامک

  استعلام ریز خلافی خودرو از طریق vin ، استعلام آنلاین و گرفتن میزان خلافی ماشین با شماره پلاک ،اس ام اس sms پیامک ، پرداخت خلافی موتور  ، مشاهده مبلغ تخلفات رانندگی و نمره منفی گواهینامه از طریق اینترنت ، پرداخت جریمه رانندگی ،میزان جریمه تخلفات رانندگی ، دریافت شناسه قبض جریمه رانندگی ، پرداخت جریمه رانندگی با موبایل

  صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودروی خود می توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.Rahvar120.ir مراجعه کنند.

  شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید خلافی خودرو خود را گرفته و آن را پرداخت کنید. مسلما برای این کار باید وقت زیادی را صرف کنید چون ابتدا باید به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنید و با پرداخت مبلغ ۱۸۰۰ تومان  خلافی خودرو را دریافت کنید، و تازه پس از آن باید مبلغ خلافی را پس از سپری کردن مدتی در صف یکی از شعب بانک ملی یا دستگاه های خودپرداز پرداخت نمایید. اما اگر به شیوه های  زیر عمل کنید می توانید به راحتی و به سرعت و بدون اینکه از خانه خارج شوید خلافی خودرو را پرداخت نمایید:

  استعلام خلافی خودرو از طریق اینترنت:

  بدین منظور بر روی عکس زیر کلیک کرده و یا به آدرس سایت پلیس راهور به نشانی (http://rahvar120.ir)  مراجعه کرده شماره بارکد پستی مندرج در پشت کارت (مطابق با عکس زیر ) خودرو را در قسمت توضیح داده شده وارد کنید .

  ورود به سایت استعلام خلافی خودرو

  دریافت خلافی ماشین از طریق پیامک ( پیام کوتاه SMS )

  بدین منظور :

  ابتدا پشت کارت ماشین خود را ملاحظه کنید. در پشت این کارت ، یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی حک شده است. این کد با IR شروع میشود.

  اکنون شما میبایست این کد را به شماره  ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰   از طریق SMS ارسال کنید.

  حدودا بعد از چهل ثانیه مقدار جریمه ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال میشود. در تکمیل اخذ صورت وضعیت خلافی خودرو از طریق پیامک:

  به منظور پرداخت آنلاین ،‌ شناسه قبض و شناسه پرداخت هم به پیامک صورت وضعیت خلافی خودرو اضافه شد.

  استعلام خلافی خودرو از طریق vin

  برابر اعلام معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با توجه به فعال بودن سیستم دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت، صورت وضعیت خلافی خودرو از طریق ارسال VIN مندرج در پشت کارت خودرو و درج یک کراکتر ستاره در آخر آن به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و امکان الکترونیکی قبوض بدون مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی میسر شد.

  ( رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا  اعلام کرد :  سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱  از دسترس خارج شده و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می‌بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند )

  میزان جریمه تخلفات رانندگی مشاهده خلافی خودرو راهور 120 دریافت خلافی موتور سیکلت خلافی خودرو آنلاین جریمه های رانندگی جریمه خودرو جرایم راهنمایی و رانندگی تخلفات رانندگی پیامک و اس ام اس خلافی خودرو پرداخت جریمه رانندگی استعلام نمره منفی استعلام ریز خلافی خودرو استعلام خلافی خودرو با کد ملی استعلام خلافی خودرو از طریق vin استعلام خلافی خودرو

  شماره تلفن دریافت صورت خلافی خودرو ها

  هموطنان می توانند بدون این که از منزل و یا محل کار خود خارج شوند فقط با گرفتن شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸۸ از میزان جرائم و تخلفات وسیله نقلیه خود مطلع شوند.

  دریافت نمره منفی هر راننده از طریق پیامک ( پیام کوتاه SMS )

  برای استعلام پیامکی نمره منفی شماره گواهینامه را به شماره پیامک ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال فرمائید .

  اطلاع از جابه جایی اتومبیل به پارکینگ پلیس از طریق پیامک ( پیام کوتاه SMS )

  از این پس می توانید از طریق اس ام اس با ارسال (اعداد شماره پلاک خودرو) به شماره ۳۰۰۰۵۳۵۳ از جا به جایی خودرو در محل های پارک ممنوع توسط پلیس مطلع شوید

  برای نمونه : شماره پلاک |ایران۴۴|۳۴۵ ج ۱۲| را باید به این شکل بفرستید : ۱۲۳۴۵۴۴ اطلاع وضعیت راه بین دو شهر خاص از طریق پیامک ( پیام کوتاه SMS )

  هموطنان می‌توانند در هر نقطه از کشور با ارسال پیش شماره‌ تلفن شهر مبدا و مقصد، اطلاعات مسیر مورد نظر خود را دریافت کنند.

  بدین صورت که بایستی ابتدا کد تلفن شهر مبدا و پس از قراردادن فاصله ، کد شهر مقصد را از طریق سرویس پیامک تلفن همراه به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال کرد ، تا در اسرع وقت مسافت بین دو شهر و آخرین وضعیت مسیر درخواستی از طریق پیام کوتاه اعلام شود.

  به طور مثال ، برای دریافت اطلاعات مسیر تهران قزوین ، باید یک پیامک با ساختار ۰۲۸۱ ۰۲۱ به شماره ۳۰۰۰۱۴۱ ارسال شود.

  استعلام نمره منفی

  ***

  پرداخت خلافی خودرو و ماشین

  سرویس #۱۱۰* چیست؟

  منبع مطلب : saten.ir

  مدیر محترم سایت saten.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 سال قبل
  0

  Why

  نورالله سپاهیان 2 سال قبل
  0

  خلافی

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید