در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی امروز

  1 بازدید

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی امروز را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز پنجشنبه ۲۷ آذر ۹۹+ اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

  نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز پنجشنبه ۲۷ آذر ۹۹+ اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر؛ امروز 27 آذر 99 مراسم قرعه کشی فروش فوری 3 محصول ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود لازم به ذکر است که این طرح فروش فوری ایران خودرو که طبق روال گذشته به مدت سه روز ادامه داشت از تاریخ 24 آذر آغاز شد و تا پایات 26 آذر نیز ادامه داشت در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان فروش فوری 3 محصول ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی  را به صورت جداگانه و با عناوین اسامی برندگان سمند ال ایکس ایران خودرو/ اسامی برندگان پژو پارس بنزینی/ اسامی برندگان پژو 206 تیپ دو برای متقاضیان ایران خودرو می آوریم. 

  متقاضیانی که در این طرح فروش فوری ایران خودرو ثبت نام کرده اند می توانند جهت مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو ویژه آذر 99 و مشاهده اسامی برندگان بر اساس کد پیگیری و کد ملی و با ذکر این مطلب که می توانید اسامی برندگان هر کدام از 3 محصول عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو را به صورت مجزا و با عناوین عناوین اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس ایران خودرو/ اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی/ اسامی برندگان قرعه کشی پژو 206 تیپ دو امروز پنجشنبه 27 آذر 99 هم از طریق سایت ایران خودرو و هم از طریق لینک های قراردادشده در این خبر  مشاهده کنید. 

  حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت‌نام در این طرح، مشتریان نهایی همچون روال همیشگی عرضه خودروها در قالب فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش، به شیوه قرعه‌کشی در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. زمان دقیق قرعه کشی ایران خودرو مشخص شد. قرعه کشی دهمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو  امروز پنجشنبه  27 آذر خواهد بود.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز 27 آذر 99


  قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو پنجشنبه ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.

   مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو پنجشنبه 27 آذرماه با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش برگزار می‌شود.

  در این طرح، سه محصول پارس بنزینی، پژو 206 تیپ دو و سمند ال ایکس عرضه شده است.

  موعد تحویل خودرو‌ها از شهریور تا آبان ماه سال 1400 پیش بینی شده است. مشتریان نهایی این طرح، حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر انتخاب خواهند شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس ایران خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو 206 تیپ دو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 27 آذر 99

  سایت ایران خودرو

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو امروز پنجشنبه 27 آذر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  زمان واریز جه متقاضیان خودرو ایران خودرو

  متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام،‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

   

  اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس ایران خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو 206 تیپ دو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 27 آذر 99

  سایت ایران خودرو

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز پنجشنبه ۲۷ آذر ۹۹+ اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

  جزئیات فروش فوری 3 محصول ایران خودرو

  طـرح پـیش فـروش عـادی (حـداکثر 12 ماهـه) محصـولات ایـران خودرو (بـا روش قرعـه کشـی) مطـابق جـدول ذیـل از ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 24-09-99 شروع و تا روز چهارشنبه مورخ 26-09-99 ادامه خواهد داشت.

  گروه صنعتی ایران خودرو، در راستای پاسخ به نیاز بازار و مشتریان، طرح پیش فروش یک ساله سه محصول پر متقاضی خود را از دیروز دوشنبه ۲۴ آذرماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته است.

  به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح پیش فروش محصولات (حداکثر 12 ماهه) را اجرا خواهد نمود.

  متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

  متقاضیان خرید خودرو ایران خودرو می توانند خودرو انتخابی خود را در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو در دهمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو 24 آذر 99 انتخاب و در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کنند.

   در جدیدترین برنامه این گروه صنعتی در قالب پیش‌فروش یکساله، سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه سال آینده به اجرا گذاشته شده است. مهلت ثبت‌نام برای این سه خودرو پرتقاضای ایران‌خودرو از امروز (دوشنبه) به مدت سه روز (تا روز چهارشنبه ۲۶ آذر ماه) اجرا می‌شود.

  خودروهای عرضه شده در فروش فوری 3 محصول ایران خودرو/ پیش فروش سه محصول ایران خودرو

  در این طرح، سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو و سمند ال ایکس عرضه شده است.

  موعد تحویل خودرو‌ها از شهریور تا آبان ماه سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است.

  مشتریان نهایی این طرح، حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهاد‌های ناظر انتخاب خواهند شد.

  به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح پیش فروش محصولات (حداکثر 12 ماهه) را اجرا خواهد نمود.

  متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

  طـرح پـیش فـروش عـادی (حـداکثر 12 ماهـه) محصـولات ایـران خودرو (بـا روش قرعـه کشـی) مطـابق جـدول ذیـل از ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 24-09-99 شروع و تا روز چهارشنبه مورخ 26-09-99 ادامه خواهد داشت.

  شرایط ثبت نام در طرح فروش ایران خودرو /شرایط ایران خودرو 27 آذر 99

  شرایط عمومی بخشنامه ایران خودرو:
  1 .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

  2 .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

  3 .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.

  4 .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

  5 .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

  6 .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

  7 .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

  8 .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

  9 .گارانتی خودرو پس از 3 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1،000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

  10 .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشتری و فک رهن تحویل مشتریان گرامی خواهد گردید.


  نکته1 :برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

  نکته2 :کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا 3 سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .


  نکته3 :در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

  برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس ایران خودرو

  برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی

  برندگان قرعه کشی پژو 206 تیپ دو

  مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو امروز 27 آذر 99

  سایت ایران خودرو

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو 12 آذر / اسامی برندگان ایران خودرو 12 آذر با کد پیگیری و کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر؛ اسامی برندگان قرعه کشی امروز 12 آذر 99 ایران خودرو اعلام شد. نتایج قرعه کشی ایران خودرو 12 آذر پس از تائید نهادهای نظارتی از طریق سایت راهبرد معاصر اطلاع رسانی می شود. با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه‌کشی ایران خودرو، مراسم قرعه‌کشی نهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۱۰ صبح امروز (۱۲ آذرماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار شد.پژو پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۵، پژو پارس TU۵، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و سمند ال ایکس، محصولات عرضه شده در این طرح هستند، گفتنی  است طبق تصمیم کمیته خودرو، پخش زنده در این‌ مراسم ممنوع است.

  برندگان ایران خودرو 12 آذر باید ظرف 72 ساعت موجودی خود را تکمیل کنند. اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کدملی و کد پیگیری در زیر آمده است. افرادی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو موفق به تکمیل موجودی حساب خود نشدند هم در نهمین مرحله فروش فوق العاده ایرانخودرو آذر 99 ثبت نام کرده اند. به برندگان فروش فوری 5 محصول ایرانخودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود. همچنین نحوه جستجو اسامی برندگان ایران خودرو 12 آذر با کد پیگیری را نیز می توانید در ادامه خبر راهبرد معاصر بخوانید. برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایرانخودرو 12 آذر با ما همراه باشید.

  خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۵، پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU۵، سمند ال ایکس و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای 5 محصول عرضه شده در نهمین طرح فروش فوری ایران خودرو بودند که از تاریخ 9 آذر تا پایان روز گذشته 11 آذر متقاضیان ثبت نام ایران خودرو می توانستند با مراجعه به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام خودرو ایران خودرو خود اقدام نمایند و اکنون بنا بر اعلام سایت ایران خودرو امروز چهارشنبه 12 آذر 99 مراسم قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودور با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود در ادامه برای اطلاع از نتایج قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو به صورت جداگانه و مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو در هر کدام از 5 محصول عرضه شده ایران خودرو با عناوین اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی چهارشنبه ۱۲ آذر / اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس TU۵ چهارشنبه ۱۲ آذر / اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس چهارشنبه ۱۲ آذر / اسامی برندگان پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای چهارشنبه ۱۲ آذر 99 با راهبرد معاصر همراه باشید.

  اسامی برندگان نهمین مرحله قرعه کشی ایران خودرو اعلام شد. مراسم قرعه کشی نهمین مرحله  فروش فوری ایران خودرو امروز چهارشنبه 12 آذر 99 برگزار شد.  مراسم قرعه کشی بزرگ ایران خودرو ویژه آذر ماه که ثبت نام آن روز سه شنبه 11 آذر 99 به پایان می رسد، راس ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه 12 آذر 99 با حضور نهادهای نظارتی آغاز شد. ثبت نام 5 محصول محبوب و پر فروش ایران خودرو از روز یکشنبه 9 آذر به مدت 3 روز ادامه داشت. هم وطنان می توانند نسبت به ثبت نام هر یک از خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۵، پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU۵، سمند ال ایکس و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با مراجعه به سایت ایران خودرو به نشانی  esale.ikco.ir مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام خودرو ایران خودرو خود اقدام نمایند. 

  متقاضیانی که در این طرح فروش فوری ایران خودرو ثبت نام کرده اند می توانند جهت مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو ویژه آذر 99 و مشاهده اسامی برندگان بر اساس کد پیگیری و کد ملی و با ذکر این مطلب که می توانید اسامی برندگان هر کدام از 5 محصول عرضه شده در طرح فروش فوری ایران خودرو را به صورت مجزا و با عناوین اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی امروز چهارشنبه ۱۲ آذر / اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس TU۵ امروز چهارشنبه ۱۲ آذر / اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس امروز چهارشنبه ۱۲ آذر /  اسامی برندگان پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای امروز چهارشنبه ۱۲ آذر 99 با راهبرد معاصر همراه باشند.

  نتایج قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو امروز ۱۲ آذر ۹۹/اسامی برندگان ایران خودرو امروز با کد پیگیری و کد ملی

  نتایج قرعه کشی فروش فوری مرحله نهم ایران خودرو 12 آذر ۹۹

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو بر اساس کد پیگیری و کد ملی

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  سایت ایران خودرو

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو

  نتایج قرعه کشی فروش فوری 5 محصول ایران خودرو را در اینجا میتوانید پیگیری کنید

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملیامروز 12 آذر 99

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز چهارشنبه  12 آذر ۹۹

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۶ تیپ دو چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس TU۵ چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس چهارشنبه ۱۲ آذر

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان فروش فوری ایران‌ خودرو 12 آذر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی ایران خودرو

  منتخبان به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند، در صورت عدم واریز، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

  منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند‌ نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز چهارشنبه  12 آذر ۹۹

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس بنزینی چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۶ تیپ دو چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس TU۵ چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای چهارشنبه ۱۲ آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی سمند ال ایکس چهارشنبه ۱۲ آذر

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملیامروز 12 آذر 99

  جزییات مرحله نهم فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد +جدول شرایط

  مرحله نهم طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو

  بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو، ثبت نام ۵ محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۵، پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU۵، سمند ال ایکس و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای از ۹ آذر ۹۹ به مدت ۳ روز و تا روز سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹ طبق جدول زیر انجام می‌پذیرد.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اسامی برندگان نتایج قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز ۲ آذر ۹۹ | اول فارس | آخرین اخبار ایران ،جهان و فارس

  اسامی برندگان نتایج قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز ۲ آذر ۹۹ | اول فارس | آخرین اخبار ایران ،جهان و فارس

  به گزارش اول فارس؛ ثبت نام فروش فوق العاده ۴ محصول ایران خودرو که از ۲۹ آبان آغاز شده بود و تا پایان روز گذشته ۱ آذر ادامه داشت و اینک بر اساس اطلاعیه ایران خودرو قرعه کشی ایران خودرو در هشتمین طرح فروش فوری خود امروز یکشنبه ۲ آذر ۹۹ برگزار می شود و اسامی برندگان قرعه کشی با کد پیگیری و کد ملی  چهار محصول عرضه شده در طرح فروش فوری اعلام می شود همچنین مخاطبین عزیز راهبرد معاصر می توانندجهت مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو و کسب اطلاع در خصوص نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز یکشنبه ۲ آذر ۹۹ و مشاهده اسامی برندگان هر چهار  خودرو عرضه شده به صورت جداگانه با عنوان اسامی برندگان قرعه کشی پژو پارس، برندگان پژو ۲۰۶، برندگان پارس tu5 و برندگان دنا پلاس و همچنین مشاهده لیست اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو ویژه آذر با کدپیگیری زمان واریز وجه قیمت محصولات ایران خودرو نحوه جستجو اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری را در خبر زیر بخوانید.

  با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی ایران خودرو، قرعه کشی هشتمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، امروز یکشنبه (دوم آذر ماه) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی آغاز شد.

  در این طرح چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU ۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو ۲ آذر ۹۹

  در این طرح چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU ۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است.

  اسامی برندگان دنا پلاس

  اسامی برندگان پارس با موتورTU۵

  اسامی برندگان پژو پارس

  اسامی برندگان پژو ۲۰۶ تیپ دو

  منبع مطلب : www.avalfars.ir

  مدیر محترم سایت www.avalfars.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زینت 4 ماه قبل
  0

  نتیجه قرعه کشی

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  خسته شدم یه ماشین بدین بمن بدون قرعه کشی

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشین من چندین بارثبت نام کردم توقرعه کشی برنده نشدم لطفا اگه میشه منو برنده کنیدسکته کردم ازبس ثبت نام کردم ماشین ندارم نمیتونم ماشین بخرم

  هومن 1 سال قبل
  1

  ماشین رانا پلاس

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  س بعددو سال ک ثبت نام کردم کاملا پولم بی ارزش شده

  حشمت‌الله میرزائی 1 سال قبل
  0

  با سلام لطفا نام برندگان را بنویسید با مشخصات

  علی رضا حاج طالبی 2 سال قبل
  0

  سلام

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید