در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیک 9710103662805476 اقدام نمایید

  1 بازدید

  آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیک 9710103662805476 اقدام نمایید را از سایت نکس درجه دریافت کنید.

  مشاهده ابلاغیه | رویت ابلاغیه الکترونیکی در سامانه ثنا

  مشاهده ابلاغیه | رویت ابلاغیه الکترونیکی در سامانه ثنا

  به استناد قانون آیین دادرسی کیفری ، قوه قضاییه موظف شد تا اوراق قضایی را با استفاده از سامانه های الکترونیکی ابلاغ نماید . به این منظور ، قوه قضاییه در سال 1395 سامانه ای را طراحی نمود تا مشاهده ابلاغیه دادگستری از طریق آن امکان پذیر شود . بنابراین ، در حال حاضر تمامی امور مربوط به ابلاغ اوراق قضایی دادگاه ، صرفا از طریق سامانه ابلاغ الکترونیکی تحت عنوان " سامانه ثنا " صورت می پذیرد و دیگر هیچ گونه ابلاغیه ای به صورت فیزیکی درب منزل اشخاص فرستاده نمی شود . لذا به منظور مشاهده ابلاغیه دادگاه ، باید نخست ثبت نام کرده و سپس اقدام به مشاهده ابلاغیه نمود . به همین مناسبت ، در این مقاله قصد داریم به بررسی چگونگی مشاهده ابلاغیه الکترونیکی از سامانه ثنا بپردازیم . بنابراین ، به بررسی ثبت نام در سامانه ابلاغ ثنا و مشاهده ابلاغیه الکترونیکی سامانه ثنا خواهیم پرداخت .

  ثبت نام در سامانه ابلاغ ثنا

  برای استفاده از سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا و رویت ابلاغیه الکترونیکی دادگاه ، در مرحله اول باید در این سامانه ثبت نام کرد . برای ثبت نام در سامانه ثنا می توانید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و با در دست داشتن مدارک شناسایی ، آدرس محل سکونت و کد پستی ، رمز ورود به سامانه ثنا را دریافت نمایید . 

  در واقع برای انجام ثبت نام در سامانه ثنا لازم است حتما به صورت حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کرد و برخلاف گذشته دیگر امکان انجام ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه ثنا فراهم نیست .

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی سامانه ثنا

  پس از ثبت نام در سامانه ثنا و دریافت رمز شخصی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ، نوبت به مشاهده ابلاغیه الکترونیکی دادگاه می رسد . در این مرحله ، با مراجعه به صفحه مشاهده ابلاغیه الکترونیکی ، باید شماره ملی و رمز شخصی ورود به سامانه را وارد نمایید . 

  پس از آن ، " رمز عبور موقتی " به تلفن همراه شما پیامک می شود که باید آن را در کادر مربوطه وارد نمایید . در صورتی که رمز عبور موقتی به گوشی شما ارسال نشد ، از گزینه " رمز موقت خود را فراموش کرده ام ، ارسال مجدد رمز موقت " استفاده کنید . 

                                                                                                                                     

  با وارد نمودن کد عبور موقتی ، وارد صفحه جدیدی می شوید که کلیه ابلاغیه های شما ، در تمام دعاوی قابل مشاهده و دریافت هستند . با انتخاب گزینه " ابلاغیه های جدید " و یا " ابلاغیه های مشاهده شده " ، به ابلاغیه های تان دسترسی پیدا می کنید .

  با انتخاب گزینه " مشاهده ابلاغیه " ، جزئیات کامل مربوط به ابلاغ شما نمایش داده می شود . در صورت لزوم ، می توانید با انتخاب گزینه " دریافت نسخه چاپی ابلاغیه" ، ابلاغیه را چاپ نمایید .

  لازم به ذکر است که تاریخ مشاهده ابلاغیه توسط کاربر ، تاریخ ابلاغ محسوب شده و کلیه آثار قانونی ابلاغ ( مانند مهلت تجدید نظر خواهی از رای دادگاه ) ، از آن تاریخ محاسبه خواهد شد . بهتر است پس از مشاهده ابلاغیه ، با انتخاب گزینه " خروج " از نوار بالای صفحه ، از حساب کاربری خارج شوید تا از سوء استفاده های احتمالی از اطلاعات شخصی شما ، به خصوص در مکان های عمومی پیش گیری شود . 

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دریافت ابلاغیه در کانال تلگرام آیین دادرسی و ادله اثبات دعوا عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون دریافت ابلاغیهپاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اقدامات بعد از دریافت پیامک حاوی متن آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیک قضایی

  اقدامات بعد از دریافت پیامک حاوی متن آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیک قضایی

  چنانچه در سامانه ثنا ثبت نام کنید ابلاغیه های دادگستری از طریق پیامک  به شما اطلاع داده می شود در صورت دریافت این پیامک ها باید به سایت عدلیران مراجعه کنید و ابلاغیه را باز کنید تا از محتوای ابلاغ مطلع شوید و در هر حال دریافت این پیامک به منزله ابلاغ قانونی محسوب می شود .

  راهنمای کامل در لینک زیر:

  ثبت نام سامانه ثنا و مشاهده ابلاغ ها و پیگیری پرونده قضایی در eblagh.adliran.ir

  منبع مطلب : www.bidbarg.com

  مدیر محترم سایت www.bidbarg.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مشاهده ابلاغیه دادگستری - ابلاغ اوراق قضایی

  مشاهده ابلاغیه دادگستری - ابلاغ اوراق قضایی

  این مقاله در تاریخ 98/11/13 به روز رسانی شده است.

  در مقاله امروز اینترنت کمک قصد داریم شما را با چگونگی مشاهده ابلاغیه دادگستری آشنا نماییم. یکی از ارکان مهم در دستگاه قضایی کشور ما، ابلاغیه ها هستند. همانطور که می دانید از دیرباز ابلاغیه ها و احضاریه های دادگستری به صورت سنتی و دستی به مردم ابلاغ می شد و این موضوع باعث می شد بسیاری از ابلاغیه ها به دست مخاطب نرسد و یا اینکه توسط اشخاص دیگر دریافت و خوانده شوند و مشکلاتی نظیر حضور مکرر مردم به مراجع دادگستری برای پیگیری پرونده ، طولانی شدن فرایندهای دادرسی‌های قضایی و شلوغی مراجع دادگستری و نبود امنیت کافی در فرآیند دادرسی را در پی داشت. به همین دلایل با توجه به حفظ حریم خصوصی و لزوم الکترونیکی شدن ابلاغیه ها، سامانه ابلاغ قضایی ( ثنا ) در سال 1395 به استناد ماده 175 قانون آیین دادرسی کیفری ، راه اندازی شد که قبلا به تفصیل در خصوص این سامانه در مقالاتسامانه ثنا و ارائه خدمات الکترونیک قضایی قوه قضاییه ، راهنمای ثبت نام سامانه ثنا ، مراکز ثبت نام سامانه ثنا در تهران و ... توضیحات لازم را ارائه کرده ایم. در این مقاله ابتدا به مفهوم ابلاغیه می پردازیم و در ادامه سعی خواهیم کرد نحوه مشاهده ابلاغیه بصورت اینترنتی را برای شما شرح دهیم. 

  ابلاغیه دادگستری چیست ؟

  ابتدا لازم است با مفهوم ابلاغیه قضایی آشنا شویم ، بعد از این که دعوایی در دادگستری مطرح شد، اولین دستور قضایی که در مورد آن صادر می‌شود، ابلاغ است. مدیر دفتر دادگاه بعد از صدور دستور ابلاغ یک نسخه از دادخواست و ضمایم آن را در پرونده بایگانی می‌کند و نسخه دیگر به انضمام سایر اوراق برای ابلاغ و تسلیم به خوانده ارسال می‌‌شود که این همان ابلاغ اوراق قضایی می باشد. ابلاغیه ها در حقیقت نامه های رسمی دادگستری هستند که برای احضار افراد به دادگاه، درخواست حضور در دادگاه، اعلام آرای نهایی و تجدید نظر و ... استفاده می شوند. در واقع ابلاغ همان تشریفات اعلام خواست مراجع قضایی به مخاطبان آن است که از مهمترین ارکان ابلاغ در دادرسی عادلانه محسوب می‌شود و اجرا نشدن صحیح تشریفات مربوط به آن، موجب تضییع حقوق افراد در دادرسی می‌شود ، پس تا زمانی که ابلاغ صحیحی در کار نباشد و دو طرف دعوا، از زمان و مکان ابلاغ در دادرسی اطلاع نداشته باشند، جلسه ابلاغ در دادرسی نیز تشکیل نخواهد شد. بنابراین می‌توان اجرای عدالت و احقاق حق در دادگاه‌ها را موکول به اجرای صحیح ابلاغ دادخواست و ضمایم آن به دو طرف دعوی دانست. در حقیقت شعب دادگستری با ابلاغ کردن دستورات به افراد، پرونده های قضایی را به جریان می اندازند و آن را پیگیری می کنند.

  تا سال 1395 این ابلاغیه ها به صورت دستی به مخاطبین ارسال می شد که با مشکلات بسیاری که در مقدمه اشاره کردیم همراه بود ، از آن سال به بعد و با ایجاد سامانه ابلاغ ثنا این امر الکترونیکی شد. پس از ثبت شدن هر ابلاغیه در سامانه ابلاغ قوه قضاییه ، یک پیامک به فرد مخاطب ارسال می شود و از او می خواهد ابلاغیه خود را ظرف مدت زمان خاصی مطالعه و بر روی آن اقدامات لازم را صورت دهد که در ادامه به نحوه کار این فرآیند آشنا خواهید شد. در صورتی که در خصوص اپلیکیشن ثنا و نحوه کار آن سوالی دارید ، مطالعه مقاله معرفی اپلیکیشن ثنارا به شما پیشنهاد می نمایم.

  نحوه مشاهده ابلاغیه در سامانه ثنا

  برای مشاهده ابلاغیه در سامانه ثنا شما نیاز به ثبت نام در سامانه و دریافت رمز شخصی دارید . در صورتی که تا کنون در این سامانه ثبت نام نکرده اید ، لازم است ابتدا این کار را انجام دهید . به صورت کلی رمز شخصی بعد از ثبت نام در سایت ابلاغ به شما پیامک می شود و برای ثبت نام لازم است از طریقاین لینک پیش ثبت نام خود را انجام و در مرحله بعد با مراجعه حضوری به یکی از دفاتر خدمات قضایی جهت فعال سازی حساب و دریافت رمز شخصی ثبت نام خود را کامل نمایید .در صورتی که رمز شخصی خود را فراموش کرده اید می توانید با مطالعه مقاله فراموشی رمز سامانه ثنا آن را به آسانی بازیابی کنید.

  در صورتی که موفق به ثبت نام و دریافت رمز شخصی شدید و یا از قبل در این سامانه ثبت نام کرده اید ، برای مشاهده ابلاغیه در سایت ثنا از طریق این لینک اقدام نمایید. توجه فرمایید در این صفحه چهار لینک دیگر قرار داده شده که در صورت اختلال یا کندی سایت بتوانید از آن ها استفاده نمایید. در این صفحه سه گزینه در بالای صفحه ملاحظه خواهید نمود که عبارتند از شخص حقیقی ، شخص حقوقی و سمت قضایی ، که چون شما یک شخصیت حقیقی هستید لازم است این گزینه فعال باشد و در صورتی که برای دیدن ابلاغیه های یک شرکت وارد این سامانه شده اید گزینه شخص حقوقی را انتخاب نمایید. سپس مطابق با تصویر زیر شماره ملی و رمز شخصی خود را که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید وارد کنید :

  در صورت صحیح بودن اطلاعات، رمز موقت پیامک شده را نیز وارد می کنیم:

  اکنون وارد صفحه شخصی خود در سامانه ابلاغ شده ایم. در قسمت ابلاغیه های جدید می توانیم ابلاغیه هایی که به تازگی برای ما ثبت شده اند باز کنیم و در قسمت ابلاغیه های مشاهده شده می توانیم آرشیوی از ابلاغیه ها را مشاهده کنیم:

  توجه کنید که برای دریافت ابلاغیه ها به صورت PDF نیاز است یکی از نرم افزارهای مربوط به باز کردن فایل های PDF را روی سیستم خود نصب کرده باشید.

  نکات مهم در هنگام مشاهده ابلاغیه :

  - در محل های عمومی سعی کنید وارد سامانه نشوید.
  - آدرس نامعتبر آدرس هایی غیر از URL سامانه ، نامعتبر هستند.
  - هشدار عدم اعتبار گواهی در هنگام هشدار عدم اعتبار گواهی، از ادامه عملیات خودداری نمایید.
  - مرورگرهای بروز از مرورگر مطمئن و بروز Google Chrome استفاده نمایید.
  - کلمه کاربری کلمه ی کاربری و رمز خود را در جای امن ذخیره نمایید.
  - خروج از سیستم پس از انجام و اتمام کار، حتما از سیستم خارج شوید.

  سوالات متداول

  1- برای دریافت ابلاغیه دادگاه باید چکار کنم؟

  ابتدا باید در سایت عدل ایران ثبت نام کنید و از سامانه ابلاغ، اقدام به مشاهده ابلاغیه کنید.

  2- چند روز وقت داریم ابلاغ خود را مشاهده کنیم؟

  معمولا در همه ابلااغیه ها ، تاریخ ابلاغ و زمان مشخصی برای دیدن آن در نظر گرفته شده است.

  3- برای من دیگر ابلاغیه کاغذی نمی آید. مشکلی به وجود آمده است؟

  خیر، ابلاغیه ها از سال 97 بصورت الکترونیکی در سایت سامانه ثنا ارائه می شوند و شما می توانید از آنجا ابلاغیه های خود را دریافت کنید.

  منبع مطلب : www.internetkomak.com

  مدیر محترم سایت www.internetkomak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : مشاهد ابلاغیه شماره ۱۴۰۰۴۸۱۰۰۰۰۱۷۷۹۶۰۷۹

  محمد رسول لطفی علمی : اخرین‌رای‌دادگاه

  اعظم خلیلی نظر : به سامانه ابلاغ نمتوانم وارد شوم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عیسی محمد پور اگبرآباد 1 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه

  عیسی محمد پور اگبرآباد 1 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه

  عیسی محمد پور اگبرآباد 1 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه

  0
  عیسی محمد پور اگبرآباد 1 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  مجتبی طاهری 3 ماه قبل
  0

  ابلاغیه الکترونیکی‌

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  ناصر حسینئ

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  خدامراد سبزیان هستم میخام آخرین ابلاغیه پروند در شازند را ببینم

  احمد هاشمی فرد 4 ماه قبل
  1

  سلام من پنج سال حبس تعزیری دارم آقای قاضی شخصابه من گفت اعتراض بزن منم طبق دستورش عمل کردم حکم تثبیت شدحال پرونده ام درشعبه 17تجدیدنظراصفهان است نزدیک دوسال حبس هم کشیدم ایامیتوانم تسلیم رای بزنم

  نورالدین‌پورنادر 4 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید هرچه‌کردم‌اشتباه‌کردم‌پس‌میکرم‌دیگه‌‌اصلا‌نمیکنم‌‌

  بهرام ارشدزاده 4 ماه قبل
  0

  باسلام .میخوام بدونم ازمن شکایتی شده

  احمد محمدی 4 ماه قبل
  3

  چطور از آخرین ابلاغم با خبر بشم هر کاری می کنم نمی تونم وارد سایت بشم

  0
  ربابه.عظیمی 3 ماه قبل

  ربابه.عظیمی

  0
  بهرام ارشدزاده 4 ماه قبل

  ابلاغیه دارم لطفا بفرستید

  ارزورحیمی 4 ماه قبل
  0

  جواب دادگاه

  اعظم خلیلی نظر 4 ماه قبل
  4

  به سامانه ابلاغ نمتوانم وارد شوم

  سام احمدی دول امیری 4 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه جدید

  سام احمدی دول امیری 4 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه جدید

  پروین کیماسی سلخوری 5 ماه قبل
  2

  مشاهده پرونده

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  حسن عبدی بنده سری

  غلامرضا آذری 5 ماه قبل
  0

  آخرین ابلاغیه ببینم

  0
  ناصر فتحی 5 ماه قبل

  دریافت ابلاغیه

  ا 5 ماه قبل
  -1

  آخرین یادآوری برای ابلاغیه الکترونیکی

  0
  غلامرضا آذری 5 ماه قبل

  دیدن آخرین ابلاغیه

  ابوالفضل چگینی 5 ماه قبل
  1

  مشاهداخرین یادوری

  هرمزرستمی 5 ماه قبل
  -1

  رویت درابلاغیهدثنا

  صدیقه محبی مبین 5 ماه قبل
  -1

  چطور میتوانم آخرین ابلاغیه را ازسایت نکس درجه مشاهدا کنم

  فری 6 ماه قبل
  0

  سلام چراسامانه خطامیده نمیتونم ابلاغیه روببینم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اردشیر زری پور

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  سرلام از کوام قسمت سامانه ثنا بیارم با کو ملی رمز شخصی

  1
  ناشناس 6 ماه قبل

  احمد مشیر پناهی

  شهرام 6 ماه قبل
  0

  سلام مشاهده اخرین ابلاغیه

  0
  شهرام 6 ماه قبل

  چه طور میشه اخرین ابلاغیه را که واسم فرستاده شده بازکرد وخواندباتوجه به این که رمز شخصی خودم رافراموش کردم

  ماشاالله نجفی 6 ماه قبل
  2

  آخرین ابلاغیه

  عبداله حسین پناهی 6 ماه قبل
  0

  معه راضی خدا این جورابلاغیه الکترونیکیی باز نمیشه باپیام ساده میشه ابلاغیه بدی

  عبداله حسین پناهی 6 ماه قبل
  1

  ابلاغیه دادگاه

  حبیب نورالدینی شاه ابادی 6 ماه قبل
  0

  اخرین ابلاغ

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  عذراخاتون قاسمی

  حبیب نورالدینی شاه ابادی 6 ماه قبل
  0

  اخرین ابلاغیه

  پروین معین پور 6 ماه قبل
  -1

  می خوام آخرین ابلاغ را مشاهده کنم جواب درخواستی روئت شکوایه آقای بنکدار

  3
  ابراهیم طاهری 6 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  5909686399 6 ماه قبل
  0

  پرونده الکترونیکی ثنا چرا باز نمیشه

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  من هرچه تلاش کردم نمیتونم واردابلاغیه شوم چقدر کارسختیه هرکدام ازگزینه عارا میزنم نمیشه

  0
  حسین سلطانی 5 ماه قبل

  درمورد شکایت زینب سلطانی نژاد شورای نجف آباد

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  اخرین ایلاغیه

  0
  معصومه مقدم 6 ماه قبل

  آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیک

  حجت الله امیدی 6 ماه قبل
  0

  مشاهده اخرین ابلاقیه ابلاقیه ار طرف کیست

  حجت الله امیدی 6 ماه قبل
  0

  مشاهده ابلاقیه

  فاطمه کشاورز 6 ماه قبل
  0

  درخواست ثنا وشکایت

  مهدی غیاثوند 6 ماه قبل
  1

  مشاهده ابلاعیه

  -2
  مهدی غیاثوند 6 ماه قبل

  مشاهده آخرین اغیه

  محمد شالیکار خارکشی 6 ماه قبل
  -1

  مشاهده ابلاغیه

  3
  محمد شالیکار خارکشی 6 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  -2
  محمد شالیکار خارکشی 6 ماه قبل

  درخواست ابلاغیه

  -1
  محمد شالیکار خارکشی 6 ماه قبل

  درخواست ابلاغیه

  زلیخا سلاقی 6 ماه قبل
  -2

  مشاهده آخرین ابلاغیه

  زلیخا سلاقی 6 ماه قبل
  2

  آخرین یادآوری ابلاغیه الکترونیکی به شماره پرونده ۱۴۰۱۰۳۱۰۰۰۰۹۶۷۶۵۰۳

  علی نامنی 6 ماه قبل
  -1

  استعلام ابلاغیه

  0
  علی نامنی 6 ماه قبل

  آخرین ابلاغیه

  بهروز کاظمی 6 ماه قبل
  0

  کمک کنید عدالت همراه دوباره نصب کنم

  بهروز کاظمی 6 ماه قبل
  0

  عدالت همراه چرا دانلود نمیشه

  مجتبی رضایی پرویز 6 ماه قبل
  0

  اخرین ابلاغیه

  محمدحسین روستایی 6 ماه قبل
  0

  ابلاغیه که برام صادر شده میخواهم ببینم کدملی رادرست میفرستم ولی میزنه اشتباه است چکار باید بکنم

  -1
  سلی 6 ماه قبل

  کد میلتو باعدد خارجی وارد کن

  ناشناس 6 ماه قبل
  -2

  سلام ابلاغیه برام صادر شده ببینم شماره کدملی صیح میزنم میفرستم میزنه کد ملی اشتباه است چکارکنم

  فرشید بیوس 6 ماه قبل
  -2

  ابلاغیه

  فرشید بیوس 6 ماه قبل
  1

  ابلاغیه

  0
  فرشید بیوس 6 ماه قبل

  ابلاغیه

  امیرعلییزاده 6 ماه قبل
  0

  آخرین یاد آوری

  امیرعلییزاده 6 ماه قبل
  -1

  آخرین یادآوری

  0
  امیرعلییزاده 6 ماه قبل

  آخرین یادآوری

  امیرتیمورنیاالوار 6 ماه قبل
  2

  اخرین‌اختار‌دادگاه

  0
  فرشید بیوس 6 ماه قبل

  ابلاغیه

  اميرخالدي 6 ماه قبل
  0

  اخرين ابلاغيه

  0
  امیرعلییزاده 6 ماه قبل

  آخرین یادآوری

  حکمت آله بختیاری 6 ماه قبل
  0

  شمار ‌

  حکمت آله بختیاری 6 ماه قبل
  0

  حکمت آله بختیاری بروند من مخدومه شد

  حکمت آله بختیاری 6 ماه قبل
  2

  بروند من، مخدومه شد

  0
  حکمت آله بختیاری 6 ماه قبل

  ابلاغیه

  حکمت آله بختیاری 6 ماه قبل
  -1

  شماره سنا را فراموش کردام

  شکوفه 6 ماه قبل
  0

  تونیف چیست میشه جملات رو به زبان فارسی وارد کنید

  0
  شکوفه 6 ماه قبل

  اجازه ی ارسال نوتیف یعنی چی، که به شما داده نشده و متن رو به زبان فارسی بنویسید

  سیداحمدموسوی انالوجه 6 ماه قبل
  0

  چراابلاغیه بازنمیشه درگوشی

  سیداحمدموسوی انالوجه 6 ماه قبل
  0

  درخصوص طلاق همسر

  فرشته بیرو 6 ماه قبل
  0

  باز شدن احضاریه ابلاغی

  0
  سیداحمدموسوی انالوجه 6 ماه قبل

  شکایت ازآقای اصغرشاهقلی زاده

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  دادکستری

  محمدزاده 6 ماه قبل
  1

  میخوام ابلاغیه الکترونیک مشاهده کنم موفق نمیشم

  -1
  رسول محمدحسینی 6 ماه قبل

  ابلاغ

  محمد 6 ماه قبل
  -1

  رمز ابلاغه را به چه شماره اس ام اس کنم تا جوابش بیاد دادگاه برای چی خاسته

  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل
  -2

  مشاهده ابلاغیه الکترونیکی

  0
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه جدید

  محرمعلی صالحی فرسیمانه 7 ماه قبل
  -1

  لطفاً ابلاغیه فضای را ارسال کنید برای بنده

  0
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  پاسخ

  محرمعلی صالحی فرسیمانه 7 ماه قبل
  0

  لطفاً هر ابلاغیه ای آمده را بیان کنید

  محرمعلی صالحی فرسیمانهو 7 ماه قبل
  1

  تا به حال چه ابلاغیه ای ثنا آمد ه

  0
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  زیادامده

  کمال کاظمی 7 ماه قبل
  0

  آخرین

  0
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  نمیدانم

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  ایمان حیدری

  2
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  لطفاابلاغیه منونشون بدید

  مسلم 7 ماه قبل
  -1

  دریافت آخرین ابل

  اغیه

  0
  صفرسیراوند 7 ماه قبل

  اخرین ابلاغیه

  شهلا عبدلی 7 ماه قبل
  0

  با سلام. باز کردن ابلاغیه جدید

  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل
  -2

  جواب می‌خوام

  -2
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل
  1

  جواب پرونده اداره کار بدانم چکار کنم تورا خدا کمک کنید

  1
  زهراعلیمرادی 6 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل
  2

  پیام خالی

  1
  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل

  140168100021142269ابلاغیه جواب اداره کار بدانم چکار کنم

  1
  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل

  جواب تجدید نظر چیست من بابت حق حقوقم چکار کنم دوسال بیکار هستم کمکم کنید

  روح الله 7 ماه قبل
  0

  سلام میخواهم بدانم تاریخ حضورم در دادگاه چ روزی میباشد

  بهروز کاظمی 7 ماه قبل
  0

  کد ملی بنده توسط اجرای احکام مدنی ارومیه بسته شده

  عبدالحسین مقاتلی نزاد 7 ماه قبل
  -1

  ارسالی ازخدمات قضایی بصورت مکانیزه به پیوست این ابلاغیه ارسال می گردد درمورددعوای کبری سلیمی باعبدالحسین مقاتلی نزاد لایه دوم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  در خواست مشاهده ابلاغیه راخواستارم ثبت نام کرده ثناهستم همیشه برا د ریافت ابلاغیه‌های دادگستری مشکل دارم

  چرارسامانه باز نمیشود 7 ماه قبل
  -1

  میخوام وارد به سامانه سنا شوم اما نمیشه

  مهدی احمدوند 7 ماه قبل
  1

  ابلاغیه من کی هستش

  مهدی احمدوند 7 ماه قبل
  -1

  سلام خواستم بدونم ابلاغیه من چه موقع آی هست ممنونم

  طاهره حیدری 7 ماه قبل
  1

  ابلاغیه

  محمد رضا اکبری 7 ماه قبل
  -2

  سلام متن ابلاغیه 308چی شد

  اسحق رستمی 7 ماه قبل
  1

  آخرین یاداوری برای ابلاغیه الکترونیکی یعنی چی

  1
  معصومه زنگی 7 ماه قبل

  سلام متن اخرین ابلاغیه من باز نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

  1
  مهدی نیکویی 7 ماه قبل

  سلام یادآوری آخرین ابلاغیه رامی خوام ببینم

  اسحقرستمی 7 ماه قبل
  2

  نتیجه پرونده دادگاه خانواده شعبه دوبه کجاختم شد

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  سلام میخواهم آخرین ابلاغیه ام راکه آمده برایم ببینم

  0
  جمشیدعباسی 6 ماه قبل

  دريافت آخرین ابلاغیه

  0
  مریم چوپانی نژاد 7 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  جواد اعظمی

  1
  ناشناس 8 ماه قبل

  مشاهده آخرین ابلاغیه

  پیمان سلیمی جزری 8 ماه قبل
  2

  سلام هرکاری میکنم متن ابلاغیه من باز نمیشود نمیدانم چه روزی باید به دادسرا بروم لطفاً راهنمایی کنید

  فرشاد شیرین بخش 8 ماه قبل
  -1

  تمام ابلاغیه ها

  -1
  آخرین ابلاغیه الکترونیک قضایی 6 ماه قبل

  آخرین ابلاغ قضایی

  محمودغلامی 8 ماه قبل
  3

  مشاهده ابلاغ الکترونیکی

  -1
  ثریا 8 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه

  Sarai18 8 ماه قبل
  3

  تمام ابلاغیه های دادگاه شورای حل اختلاف و دادگاه دیگر را مشاهده کنم

  0
  عمارمدانلو... 4 ماه قبل

  مشاهده ابلاغیه هی دوتا اخری

  سعید درهشیری 8 ماه قبل
  1

  ابلاغیه را ببینم

  کریم کرمیخسروشاهی 8 ماه قبل
  3

  مشاهده اخرین ابلاغیه

  0
  عصمت غلامشاهی جهان ابادی 7 ماه قبل

  مشاهده اخرین ابلاغیه الکترونیکی

  دانش 8 ماه قبل
  0

  واتساب پیام بدین نت

  بهنام پوران 8 ماه قبل
  0

  رمز نامیده چجوری بگیرم

  بهنام پوران 8 ماه قبل
  0

  رمزمو فراموش کردم رمز جدید نمیده

  نعیمه بهروزتنیانی 8 ماه قبل
  3

  مزاحمت

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  برای مشاهده این ابلاغیه چکار باید کرد

  علی گراوند 8 ماه قبل
  -1

  آخرین ابلاغیه

  سعیدپرجرات پور 8 ماه قبل
  0

  من هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایت بشم تا ابلاعیه ام را بخوانم چه کار کنم

  ابلاغیه واسه من نمیاد 8 ماه قبل
  2

  ابلاغیه واسه من نمیاد

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام من منتظرم پیام بیاد واسه طلاقم ولی متاسفانه هیچی نمیاد

  0
  فرهاد 8 ماه قبل

  خوب خدا میخواد که طلاق نگیرید

  ابراهیم کدوری زاده 9 ماه قبل
  0

  ابلاغیه امروز

  -2
  جعفراحمدی سیاناو 9 ماه قبل

  ابلاغیه قضایی

  نورالدین نیرومند 9 ماه قبل
  1

  اخرین یادآوری مشاهده ابلاغیه

  0
  شهلا عبدلی 7 ماه قبل

  آخرین ابلاغیه

  نورالدین نیرومند 9 ماه قبل
  1

  میخواهم ابلاغیه ببینم

  0
  امیررحیمی 8 ماه قبل

  می خاهم ابلاغیه ببینم هرچی می رم داخل سایت می گوید برگرد مرحله اول

  -1
  مریم شیخه پور 8 ماه قبل

  میخوام ابلاغه ببینم

  -2
  جعفراحمدی سیاناو 9 ماه قبل

  میخواهم ابلاغیه ام راببینم

  0
  جعفراحمدی سیاناو 9 ماه قبل

  میخواهم ببینم

  1
  نورالدین نیرومند 9 ماه قبل

  آخرین یادآوری مشاهده ابلاغیه ببینم

  ناشناس 9 ماه قبل
  3

  حسین مولایی

  خیبراجاقلو 9 ماه قبل
  0

  ابلاقیه

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  چگونه باتلفن ابلاغیه بگیرم

  2
  محسن 9 ماه قبل

  چگونه باتلفن ابلاغیه بگیرم

  اصغر غفاری 9 ماه قبل
  0

  میخام ابلاغیه رو ببینم

  0
  سیدباقر نوابی 7 ماه قبل

  میخام ابلاغیه دادگاه خانواده که آمده برایم ببینم

  براتعلی تقی پور 9 ماه قبل
  1

  ابلاغیه الکترونیکی

  براتعلی تقی پور 9 ماه قبل
  0

  ابلاغیه الکترونیکی

  ناشناس 9 ماه قبل
  -2

  سامانه ابلاغ

  فرزین دالایی 9 ماه قبل
  1

  اقا نمیتونم ابلاغیه بخونم

  ابراهیمحسنزاده 9 ماه قبل
  1

  مشاهدهابلاغ جدیدم

  باقر سلیمانی شعار 9 ماه قبل
  0

  مشاهده آخرین ابلاغیه دادگستری

  قربانعلی عاشوری پور 9 ماه قبل
  2

  اخرین ابلاغ۴۰۰۱

  پیام 9 ماه قبل
  1

  مشاهده ابلاغ

  0
  زلیخا عثمانی 9 ماه قبل

  زلیخا عثمانی

  0
  احمد بوالخیری 9 ماه قبل

  با اینکه سامانه ثنا دارم ولی در بعضی مواقع ابلاغ به صورت دستی به درب خانه تحویل میدهندیا الصاق کرده

  1
  حسن خانزاده 9 ماه قبل

  آخرین ابلاغیه شکایت

  سوگل 10 ماه قبل
  -2

  مخوام ابلاغیه بکیرم

  1
  حسین باقیان 9 ماه قبل

  میخوام ابلاغیه بگیرم

  1
  فرزاد قلی زاده 9 ماه قبل

  ابلاغ جدید

  هادی شعبان حرمی 10 ماه قبل
  -1

  من نمیتونم ابلاغیمو ببینم میشه راهنمایی کنید

  2
  سعیدپرجرات پور 9 ماه قبل

  چگونه ابلاغیه ام را ببینم

  0
  احمد شجاعی 9 ماه قبل

  ابلاغیه دادگستری ما چطوری میشه ببینیم

  هادی شعبان حرمی 10 ماه قبل
  1

  سلام من هادی شعبان حرمی هستم هر کاری میکنم نمیتونم وارد ثنای شخصی بشم

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  برام سه ابلاغیه جدید اومده وبه مدت چندروز عدالت همراه من باز نمی‌شود وبا خطای نامشخص روبرو می‌شود خواهشن اقدامات لازم را انجام کمک کنید تا مشکلم حل شود بتوانم تاریخ ابلاغیه ها را مشاهده کنم فقط امروزو فقط دادم سپاس

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  حمیدداوری

  امان الله شه بخش 10 ماه قبل
  0

  سلام شرمنده پیام ابلاغه دارم راهنمای کنیدمرسی

  امان الله شه بخش 10 ماه قبل
  -2

  سلام شرمنده برایم پیام اومده چجوری بایدنگاه کنم مرسی راهنمای کامل

  شهرام صنعتی همدانی 10 ماه قبل
  2

  سلام مساهده یاداوری ابلاغیه برام اومده نمیتونم ببینم

  محمد عمیدی 10 ماه قبل
  1

  مشاهده الاغیه

  2
  دانش 8 ماه قبل

  سلام عزیزم خوبی

  2
  فاطمه 9 ماه قبل

  میخام متن ابلاغیه رو ببینم

  محمد عمیدی 10 ماه قبل
  -1

  می خام متن ابلاغیه را ببینم

  محمد عمیدی 10 ماه قبل
  0

  می خواهم متن ابلاغیه را ببینم

  0
  نورالدین نیرومند 9 ماه قبل

  میخواهم ابلاغیه ببینم

  -1
  نورالدین نیرومند 9 ماه قبل

  ابلاغیه

  فاطمه 10 ماه قبل
  2

  به علت درگیری بادوخواهرکه هم عروس میباشندبنام هاجرتیموری وشربانوتیموری اخرین رای دادگاه برای این دونفر

  فاطمه 10 ماه قبل
  0

  میخوام اخرین رای پرونده ام رامشاهده کنم

  1
  رضا فلاحی دریاکناری 10 ماه قبل

  سلام برای من شکایت شده اما ابلاغیه نمیاد برام اگر حکم غیابی ببنده چکار باید بکنم اما میدونم برام شکایت شده مینویسه به علت دست راسی به دادگاه اعاد شده یعنی چی

  برزواحمدی 12 ماه قبل
  -2

  از برخوردپرسنل رضایت داشتم

  محسن بویر 12 ماه قبل
  2

  اخرین ابلاغیه که برام اومده جریانش چی هست

  نادی 1 سال قبل
  0

  چ کارکنم ابلاغیه روببینم

  فاطمه مختاری 1 سال قبل
  1

  رای دادگاه حکمم

  1
  کبری بهشتی 12 ماه قبل

  ضمن عرض سلام احتراما درخصوص پرونده کلاسه ۹۸۱۶۴۹مطروحه مبنی بر شکایت حمیده فرهادی برعلیه این جانب کبری بهشتی باموضوع واخواهی رسیدگی شده استوباواخواهی نامبرده دادنامه رای به محکومیت اینجانب صادر شده است لذا این این دادنامه صادره اعتراض دارم اینجانب به هیچ عنوان بانامبرده درگیر نشده ام خانم حمیده فرهادی ساعت دوازده شب درما را زد خانم ببین پسرم من به چه روزی انداخته خانه راه نمیده من جوابش گفتم برو کلانتری حاضرم حاج آقا قرآن قسم بخورم من دستم بهش نخورده این چه رای برای من صادر َشده خواهشمندم رسیدگی کنید تشکر

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  مشاهد ابلاغیه شماره

  ۱۴۰۰۴۸۱۰۰۰۰۱۷۷۹۶۰۷۹

  -1
  محمد رضا اکبری 7 ماه قبل

  ابلاغیه شورای حل اختلاف شیعه ی 308چی بود

  -1
  مهدی.ره 10 ماه قبل

  سلام چرا هیچ ابلاغیه ای کار نمیکنه چرا سامانه های ثنا نمیشه وارد شد چرا همه شماره ابلاغ خودتون رو زدین می خواین مردم ابلاغیه شما را ببینند به نظر شما بدون رمز شخصی و شماره ملی میشود دید نمی دانم الله

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  مشاهد ابلاغیه شماره

  ۱۴۰۰۴۸۱۰۰۰۰۱۷۷۹۶۰۷۹

  قیصرابشناس 1 سال قبل
  2

  وقتی اعتراص میزنم به حکم دادگاه شماره ماده رابنویسم چون درس حقو نخواندم

  منصور بابایی سعدابادی 1 سال قبل
  0

  ابلاغیهالکترونیکی شماره140091100047420597حساب کاربری شمادر سامانه ابلاغ تدر تاریخ ابلاغیه 1400/10/12

  فرزاد مرادزاده 1 سال قبل
  1

  ابلاغیه الکترونیکی شماره‌ ۱۴۰۰۲۲۰۰۰۱۵۱۶۲۷۶

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  آخرین یادآوری برای مشاهده ابلاغیه الکترونیکی شماره ۱۴۰۰۵۰۱۰۰۰۲۲۳۸۸۹۴۷

  لیلا محمودی 2 سال قبل
  2

  مشاهده ابااغیه

  علی نفری 2 سال قبل
  0

  مشاهده ابلاغیه

  2
  قیصرابشناس 1 سال قبل

  ۷۶ ۷۱۰۱۰۳۶۶۲۸۰۵۴ ۹ شماره ابلاغ نگاه کنید

  مراد پاد 2 سال قبل
  1

  جواب ابلاغیه الکترونیکی

  1
  فردین پناهی 8 ماه قبل

  اخرین ابلاغیه

  baranzaman 2 سال قبل
  3

  ابلاغیه ازسمانه

  -2
  قربانعلی عاشوری پور 9 ماه قبل

  اخرین ابلاغ ۴۰۰۱

  محمد رسول لطفی علمی 2 سال قبل
  0

  رای‌دادگا

  -2
  امیرعلییزاده 6 ماه قبل

  آخرین یاداور

  محمد رسول لطفی علمی 2 سال قبل
  5

  اخرین‌رای‌دادگاه

  3
  حسینعلی غایبی 7 ماه قبل

  پرونده من در تجدید نظر یکسال است 11سال سابقه کار کردن دارم تمام مدارک موجود در پرونده جواب داده نمیشود

  برای ارسال نظر کلیک کنید